Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

Dzięki za gratulacje.Dla mnie ta wystawa przejdzie do "historii" jako niezapomniany dzień. Dlaczego? Zacznę po kolei, bo tak dużo wrażeń.

Po pierwsze - Gusio-pręgusio zawojował Chorzów! Tak, tak. Najpierw na ringu - [b]BOB[/b]. Potem na ringu honorowym [b]BOG[/b], a potem na tym samym ringu [b]BIS 2[/b]!!!! Szczerze mówiąc, jak do tej pory, żaden z moich psiaków, ani sznaucery, ani baski, tak wysoko nie zaszły. Wielokrotnie udawało im sięwygrac grupę, ale być na II miejscu na BIS-ie? Nie, do mnie to nadal nie dociera.

Po drugie - w bardzo liczebnie obsadzonej konkurencji [b]"Najlepsza Para [/b][b]Hodowlana"[/b] moje bliźniaki zajęły [b]I miejsce[/b]. Ta lokata jest tym bardziej cenna dla mnie, bo konkurencja "Para hodowlana" odbyła się w Chorzowie po raz pierwszy. I tu od razu taki zaszczyt. Super.
Przy okazji okazało się, że w tej konkurencji brały udział również jamniorki dogomaniackie. Ale ja o tym dowiedziałam się dopiero po przeczytaniu nowości w tym topiku.

Po trzecie - Agasia zdecydowała, że zamiast Felki, na Młodego Prezentera weźmie Gusia-pręgusia. I obydwoje bardzo się starali! Tak bardzo, że wylądowali na [b]II miejscu na MP.[/b] Ogromne brawa dla Agasi za "męską decyzję" co do Gusia. A Gusio zaskoczył nawet mnie, dając się tak pięknie prowadzić Agasi. Brawo!

Po czwarte - poznałam [b]Jakarandę[/b] i potem z daleka widziałam jej pinczerka. Poznałam [b]Matrixa[/b]; wyobraźcie sobie, stoimy obok siebie na BIS-ie i on do mnie "gratuluję Asiaczku". Ja oczy jak spodki. I po chwili słyszę - "Jestem Matrix". Zaskoczenie ogromne i jednocześnie ogromna radość, bo psiak Matrixa (FOLLOW THE WHITE RABBIT Ypsylon) pochodzi od zaprzyjaźnionej hodowli Ypsylon. Tuż po BIS-ie poznałam [b]Alutkę[/b]. Oj działo się podczas tej wystawy.

Po piąte - zaprzyjaźnione staffiki też dały popalic innym na ringu, juz nie wspominając o BOG! W kl. młodzieży wygrał rudy [b]GOLD CHARGER [/b][b]Buldożer[/b] (zakończył Młodzieżowy Championat Polski) a BOB-a zdobył [b]TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka [/b](właścicielka to nasza [b]Justi [/b]z DGM). I tenże psiak stanął na podium BOG II grupy. Ale może Justi dorzuci parę konkretów, co? Justi, pochwal się sama!!!

Po szóste - słyszałam wiele pochwał pod adresem belgijskiej sędziny od chartów. Warto było ją zaprosić!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiaczek jestem pod oooooooooooooooooooooooooooooogromnym wrażeniem.. aż brak mi słów.. chyba tylko moge wyksztusić z siebie.. ogroooooooooooooooooomne gratulacje... :)))

oby tak dalej :))

a historią z Matrixem nieźle sie ubawiłam.. :)
dogomaniackie psy wymiatają :))

Link to comment
Share on other sites

Agappe - dzieki. Po Bis-ie, poza ringiem, też nieźle obśmialiśmy się z [b]Matrix[/b]'em. A żeby było jeszcze śmieszniej, to my z Matrix'em już ok. pół roku umawialiśmy się na spotkanie na jakiejś wystawie. I wiedzieliśmy, że będziemy w Chorzowie, ale obydwoje byliśmy tak zakręceni, że nie mieliśmy czasu na szukanie siebie. A tu los zgotował nam taką niespodziankę! Sptkanie bardzo krótkie, ale jakże intensywne, od emocji to aż było gęsto na ringu i poza. :wink:
Matrix - jeszcze raz ogromne gratulacje!

Zapomniałam jeszcze dodać, że nasza [b]Flaszi[/b] szalała na ringu SH. Widziałam Ją tylko w przelotach i w krótkich chwilach , gdy ustawiała SH na ringu. Wiem, że potem też zaszalała na ringu honorowym, ale, Flaszi, wybacz, o tym, to musisz sama napisać. :calus:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No , proszę Asiaczek.

A my się spotkaliśmy , po MP przy Joli , a potem na przygotowawczym staliśmy obok siebie (moja uwaga o tricolorkach). :D

A ja jestem ogromnie zaskoczona i ogromnie ucieszona z postawy OPUSA. Tu duże ukłony dla Kasi Skrzypczyk.

Psiur mi już niecierpliwie przebierał nogami pomiędzy wejściami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika1987']A czy ktoś zna moze wyniki collie?? Są jakieś zdjątka???????? :D[/quote]

FCI 156 - Owczarek Szkocki Długowłosy - Collie Rough

Psy - Rüden

Klasa otwarta

V2 - 91. ADEN Wzgórze Muchomorków, śniade, 2003-06-26, 220/XLIX/03, PKR.I-65908 (Vis-A-Vis OLD GOLDEN GATES-MALTA Różany Gaj), hod. Anna Kubańska, wł. Anna Kubańska
V1, CWC, NPwR, BOB - 92. MISTER BLUE MORFEUSZ Złote Gwiazdy Szkocji, blue merle, 2003-03-14, 8568/XVI/03, PKR.I-51601 (COOK z Pradoliny Odry-KORA Krasa samoty), hod. Hanna Lauzer, wł. Elżbieta Krzyształowska

Klasa championów

V1, CWC - 93. Old Golden Gates ZERO ChPL., tricolor, 2002-02-08, 21515/III/02, PKR.I-52449 (LANSINGH'S TAKEN BY A CHANGE-ChRUS.GOLDEN GATES PARAMAUR IN PARADIES), hod. N.A.Tsvetkovy, Ukraina, wł. Renata Kozielska

Suki - Hündinnen

Klasa młodzieży

BDB1 - 94. NADIA Różany Gaj, śniade, 2004-08-11, 22165/III/04, PKR.I-54767 (ChPL.Old Gloden Gates ZERO-POLLYANNA Ko-To-Ra), hod. Renata Kozielska, wł. Renata Kozielska

Klasa pośrednia

V1, CWC, NSwR - 95. CHANTAL Różany Gaj MłChPL., blue merle, 2004-03-18, 21912/III/04, PKR.I-53833 (RYCERZ NIEBIESKI de Lothloren-MłChPL.ChPL.SHE'S A LADY Ko-To-Ra), hod. Renata Kozielska, wł. Renata Kozielska
V2 - 96. GIRLA Magiczny Szkot, śniade, 2004-01-06, 24363/II/04, PKR.I-65910 (QUO VADIS Fradolin Flink-MAGIC Boning Snow), hod. Gabriela Grubba, wł. Paweł Wartalski

Klasa otwarta

V1 - CWC - 97. DIAL Różany Gaj, śniade, 2003-07-01, 21658/III/03, PKR.I-53070 (OLD GOLDEN GATES Vis-A-Vis-MISS EUROPE Ko-To-Ra), hod. Renata Kozielska, wł. Katarzyna Walów

Klasa honorowa

V1 - Zwycięzca Weteranów - 98. LEDA Dobra Nasza, tricolor, 1994-01-09, 11514/IV/94, PKR.I-20812 (MARINO z Paprocanki-VECTRA Różany Gaj), hod. Jadwiga Dróżdż, wł. Iwona Taraszkiewicz

Fotkami niestety nie dysponuję

Link to comment
Share on other sites

:laola: Dla Zwycięzców B I S w Chorzowie a szczególnie dla naszego
kolegi Matrixa, oraz sympatycznego Asiaczka, i dla zdobywcy III miejsca
wirtualne 100 lat :drinking: Niech żyją ,żyją nam !
Pozostałym Zwycięzcom B I S -ow Szczeniat, Juniorów, Weteranów
oraz Zwycięzcą Grup serdecznie gratuluję !
Niech im gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie ! :Rose:



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

:klacz: Dziękujemy Panu Prezesowi za wspaniałą wystawe, za trudy
i poświęcenie, a przede wszystkim za tak wielką ilośc pucharów i nagród
:modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

A tak na marginesie to ta drobna pomyłka pudelka miniaturki zamiast
toy-a przyniosła nam szczęście, bo zdobyła I miejsce na BIS Weteran.
Do zobaczenia w przyszłym Roku ! :hand:


:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']Asiaczku, a ja stałam za Toba na BISie Par Hodowlanych ;) Gosia bez kropek, ale za to z posokowcami bawarskimi :)

Pozatym BOG III dla wystawianej przezemnie DORY Zachełmianki.

OGROMNE GRATULACJE dla Matrixa, Gusia, Opuska oraz innych zwycięzców wiekszych i mniejszych :)[/quote]
[b]Gosia i kropki[/b] - oj, szkoda, żeś nie powiedziala, że Ty to ty! To bym miała podwójną BIS-ową niespodziankę, bo spotkać na pudle zaprzyjaźnionego DGM-niaka = WIELKA PRZEMIŁA NIESPODZIANKA!!!

Gratulacje dla psiaków prezentowanych przez Ciebie!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']No , proszę Asiaczek.

A my się spotkaliśmy , po MP przy Joli , a potem na przygotowawczym staliśmy obok siebie (moja uwaga o tricolorkach). :D

A ja jestem ogromnie zaskoczona i ogromnie ucieszona z postawy OPUSA. Tu duże ukłony dla Kasi Skrzypczyk.

Psiur mi już niecierpliwie przebierał nogami pomiędzy wejściami.[/quote]
[b]Musia[/b], widzisz, jaka byłam zakręcona. Ja zupełnie nie pamiętam naszego spotkania po MP. :oops: :oops: Wybacz, ale tyle się działo, że do tej pory trudno mi pozbierać myśli. Dziękuję za gratki. Następnym razem - odezwij się i powiedz tak, jak Matrix na pudle: "Jestem Musia".I od razu wszystko stanie się jasne. Ale nic to. Następnym razem na pewno sobie pogadamy, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Elitesse, Alutka, Matagi, Alexandra i Ag[/b]asia - dzięki za miłe słowa! Możecie sobie wyobrazić, jak się cieszę z tego sukcesu Gusia. Naprawdę.

[b]Alexandra[/b] - dla Ciebie równiez gratki za skończony Mł.Ch.PL!!!! To teżpiękne osiągnięcie,prawda?

[b]Agasia[/b] - może dzisiaj wieczorem uda mi się wysłać Ci zdjęcia z MP, i - bardzo proszę - wstaw je na ten topik, co?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Serdeczne gratulacje dla wszystkich Dogomaniaków, którzy są zadowoleni z wyników osiągnietych w Chorzowie :klacz: :klacz: :klacz: .
Dla tych trochę mniej zadowolonych - BĘDĄ INNE WYSTAWY :D
Cieszę się, że poznałam Asiaczka i jej śliczne baski. Innych Dogomaniaków poznam na tych innych wystawach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]jakaranda ty wygrałas BOb i byłas na grupie?? co prawie Cie bokser nie zjadł i Tojego psa?[/quote]
[b]Flashka-g[/b] to nie byłam ja. Rasę wygrałam tydzien temu w Częstochowie. Tym razem skromnie, tylko CWC. Na grupie była pinczerka z młodzieży. Namawiam ją (właścicielkę), żeby się też zarejestrowała na Dogo.

[quote]Jakaranda - widziałam Cię później w przelotach, ale nie miałam głowy, aby podejść i bliżej przypatrzeć się pinczerkowi.[/quote]
[b]Asiaczku[/b], widziałam że jesteś zajęta i szczerze się ucieszyłam jak zobaczyłam na I miejscu. Pinczerkę zobaczysz jeszcze i na innych wystawach i pewnie jeszcze pogadamy. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jakaranda'][quote]jakaranda ty wygrałas BOb i byłas na grupie?? co prawie Cie bokser nie zjadł i Tojego psa?[/quote]
[b]Flashka-g[/b] to nie byłam ja. Rasę wygrałam tydzien temu w Częstochowie. Tym razem skromnie, tylko CWC. Na grupie była pinczerka z młodzieży. Namawiam ją (właścicielkę), żeby się też zarejestrowała na Dogo.

[quote]Jakaranda - widziałam Cię później w przelotach, ale nie miałam głowy, aby podejść i bliżej przypatrzeć się pinczerkowi.[/quote]
[b]Asiaczku[/b], widziałam że jesteś zajęta i szczerze się ucieszyłam jak zobaczyłam na I miejscu. Pinczerkę zobaczysz jeszcze i na innych wystawach i pewnie jeszcze pogadamy. :D[/quote]
Też liczę na jakieś babskie rozmówki. A co z Wrocławiem?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...