Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiec tak....
1.jak juz wczesniej nadmienilem wystawa powinna sie odbyc choc kto wie...moze decyzja prezesa ja odwolamy i wszytkich 704 wystawcow zaprosimy do kina.
2.zaniepokojonych brakiem potwierdzen pragne poinforomowac,iz pierwsze 261 dzisiaj zostalo wyslanych.dosc pozno ale chcialbym zanaczyc, ze wychodzac naprzeciw oczekiwaniom naszych drogich wystawcow przyjmowalismy zgloszenia do ostatniej chwili i to wcale nie po to,zeby sie "nachapac pieniedzmi" tylko po to,zeby zadowolic spoznialskich bo zapewniam,ze bez dodatkowych 500 zlotych oddzial Chorzow nie zginie ( niech zyje!!! ).wyslalismy chyba potwierdzenia dla poczatkowych numerow.
3.mam tez inna dobra wiadomosc - w decyzji miejskiego inspektoratu weterynarii nie ma slowa o zaswiadczeniach wiec....hurrrrra ...nie trzeba ich miec.oczywiscie zaswiadczenie o szczepieniu konieczne jak rowniez mleko w proszku dla prezesa za sprytne zalatwienie sprawy.
4.sa tez gorsze wiadomosci:mianowicie miesiac temu okazalo sie,ze na tym samym terenie odbedzie sie festiwal polki i bynajmniej tu nie chodzi o miss polski!!!!dla nas to po prostu dramat -mialem duzo problemow ale dal Was tez moze byc problem: parking.z gory przepraszam za ewentualne pertrurbacje zwiazane z tym miejscem.pierwsze 80-90 samochodow bedzie moglo stanac na parkingu wywalczonym przeze mnie ( co za skoromnosc !!! ) wzdluz plotu okalajacego teren wystawy czyli doslownie 30 metrow od wejscia.nastepne samochody stana troche dalej a ci, ktorzy przyjada na koncu jeszcze troche dalej.naprawde zrobilismy co mozna bylo w tej kwestii ale polka wygrala....( moze dzis tez wygra w chorzowie ).
5.dobra wiadomosc: w zwiazku z festiwalem, ktory jest impreza miedzynarodowa prowadzone sa prace porzdkowe na terenie wystawy i co najwazniejsze, remontowane ubikacje.
6.no i na koniec: na naszej stronie [url]http://zkwp-chorzow.aleson.net[/url] jest wszystko czego oczekujecie - spis psow plan sedziowania.mam nadzieje,ze nie ma w nim wiekszych bledow a jezeli takowe sie znajda to z gory przepraszam i prosze o sygnal - moze cos sie da jeszcze poprawic.
7.ewentualne pytania prosze przysylac nasz adres lazarus.jednoczenie informuje,ze odrzuca on wszelka krytyke.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jedno bo zapomnialem:jezeli ktos z Was dostanie potwierdzenie z adnotacja,ze brak jest oplaty prosze sie nie denerwowac - to po prostu sygnal,ze do dnia pakowania w koperty potwierdzen danej wplaty nie bylo na wyciagu z banku a tylko ten dla nas jest istotny.bedzie stanowisko badz dwa zatytulowane zgloszenia oplacone i tam bedzie mozna odebrac sobie numer ringowy.jeszcze wczoraj o 23 siedzielismy nad wyciagami wiec mam nadzieje,ze kolejki nie bedzie.
jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze...a,juz wiem:zostalo nam pare pieknych plakatow reklamujacych nasza wystawe; bedziemy je sprzedawac po 5 zl z moim oczywiscie podpisem.
no i na koniec: pamietajmy wszyscy,ze to czy bedziemy mieli wspolnie mily dzien zalezy nie tyko od nas, organizatorow ale i od Was wystawcow.wiec ...usmiech i dobry humor do plecaka i w droge...tylko nie zapomnijcie swoich psow.

Link to comment
Share on other sites

ano !! żeby nie było jak w Chorzowie lat temu z 10 !!
Sędzia woła : Psy klasa otwarta !
podchodzi jegomość i pyta czy ma lecieć po psa.........
no oczywiście ! mówi sędzia........
a gdzie go Pan ma ?
w domu........
a gdzie Pan mieszka
W SOSNOWCU ! nie brałem go teraz bo pada...............
:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:angel: Do wszystkich FotoDogomaniakow!!! :angel:
Wiem, ze jeszcze sporo czasu do wystawy, ale od jutra nie bede miala internetu i dlatego juz dzis prosze wszystki robiacych foty o pstrykniecie kilku psom rasy Irish Soft Coated Wheaten Terrier - na obu wystawach. Beda tylko 2 sztuki :wink:
A jesli jeszcze pozniej ktos moglby je wstawic na topiku "Terier Pszeniczny" to juz nic wiecej nie bede chciala :buzi:
Z gory dziekuje, zycze powodzenia na ringach i pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...