Jump to content
Dogomania

Chorzów 2005


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lazarus']Ktos pisal o nagrodach - jak zwykle w Chorzowie bedzie ich sporo.np. 3 pierwszych juniorow w kazdej grupie dostanie pucharek, bedzie troche karmy i pamiatki dla kazdego BOB - niestety nie takie ladne jak zwykle ale zawsze pamiatki.[/quote]

Pamiątki dla BOB widziałem, mi osobiście bardzo się podobają i uważam, że wystawcom też bardziej będą się podobać niż pamiątki, którte dotychczas były na chorzowskich wystawach dla BOB.
A swoją drogą ciekawe, czy jest ktoś co zgromadził ich całą kolekcję (w końcu co roku Chorzów dla BOB daje inne nagrody) ???

Link to comment
Share on other sites

No i po Świerklańcu !!
Ale więcej do tego sędziego nie zgłaszam......... skoro u jamnika liczy się obwód klatki piersiowej to po co pod miarką palec sędziego?? i potem wychodzi ,że pies w godzinę tak utył ,że się w niomie nie mieści??

Organizacyjnie super, ale oznakowanie wyazdu do kitu........... 3x przejechałam koło wjazdu na teren i go nie widziałam !!! Albo ja taka ślepa?? :-?

Śliczne pucharki za BOB !! i za Parę hodowlaną to już super pucharek !! :lol:

Ciekawe co nam jutro przyniesie............. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...