Jump to content
Dogomania

pseudo-chihuahua


ingridr

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak mnie tacy ludzie poprostu WKURZAJĄ !!! Sama raz tak kupiłam (na targu) ,,teriera tybetańskiego". Teraz znajoma kupiła sobie ,,lhasa apso", który lhasaka wcale nie przypomina. Kiedyś na allegro widziałam ,,lhasa apso", pieski wyglądały jak jakieś mieszańce pudli.
Na Krupówkach w Zakopanem pełno piesków sprzedają. Zimą facet gadał, żę trzyma nowofundlanda, i mówił, żę ma jeszcze podhalana, a miał kundelka, który go trochę przypominał, chociaż miał też podhalany.
Dziś wróciłam z gór, i znowu facet przekonywał mnie, że ma czystej rasy posokowca hanowerskiego.
I co z takimi ludźmi zrobić...??? :evil:

Link to comment
Share on other sites

mnie to rozwalił ktoś na allegro sprzedając chihuahua (o dziwo poprawnie napisane ale tylko to sie zgadzało) wyglądającego na młodego wilkopodobnego szczeniaka. Na zdjęciu ktoś ledwo go taszczył!!! Czemu ludzie kupują od takich sprzedafcuf?

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio przeglądając alegro trafiłam na aukcję zatytułowaną
Pudelki -R-A-S-O-W-E- warto !! !! !! !!

cena podana w opcji wyłącznie Kup Teraz 5 zł

w opisie aukcji czytamy ( aukcja na szczęscie juz usunięta więc napiszę z pamieci)

[color=green]Trzy szczeniaczki , piękne w 100% rasowe piesek kremowy i suczki czarne. Rodzice: matka łaciata a ojciec kremowy.
Szczeniak u mnie kosztuje 600 zł więc jak kupisz to trzeba dopłacić do 600.[/color]

Dla mnie bomba :evilbat:

Napisałam do człowieka od kiedy pudla są łaciate ( bo z opisu raczej nie są to arlekiny czy inne nie uznane przez FCI) i czy mają metryki a on mi odpisał.
[color=green]Przpraszam ale pan/i z kimś innym a ja mam pudelki rasowe ale bez
rodowodu !!! prosze na przyszłość uwarzać.
> [/color]


Odpowiedż trochę mało zrozumiała.

Brak słów !!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

To ja coś dołoze w imieniu posiadaczy biszonków!
BISHONY MAŁE POKOJOWE PIESKI ZAMIAST SIERŚCI WEŁNA IDEALNE DLA ALERGIKÓW I DZIECI KONTAKT NA TELEFON 502759 185 DOROSŁY PIES 2,5 KG I 25 CM WYSOKOŚCI
to z allegor oczywiscie. Nie wiedziałam, ze mam psa z wełny
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56947468[/url]
sami zobaczcie, włos się na głowie jeży...

Link to comment
Share on other sites

O, i jeszcze to znalazłam :
[i]Uroczy biały szczeniak 6 tygodniowy, umie już załatwiać sie na zewnątrz, bez metryk, idealne dla alergików i dzieci (zamiast sierści wełna, nie lenią się),
[/i]
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56949172[/url]
nie dość że wełniany, to jeszcze pracowity! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]To ja coś dołoze w imieniu posiadaczy biszonków!
BISHONY MAŁE POKOJOWE PIESKI ZAMIAST SIERŚCI WEŁNA IDEALNE DLA ALERGIKÓW I DZIECI KONTAKT NA TELEFON 502759 185 DOROSŁY PIES 2,5 KG I 25 CM WYSOKOŚCI
to z allegor oczywiscie. Nie wiedziałam, ze mam psa z wełny
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56947468[/url]
sami zobaczcie, włos się na głowie jeży...[/quote]
Przecież to są PUDLE w starym typie (czytaj wadliwe za długie) a nie bichony !!!
I za to 1000 !!!! Ktoś jest chory :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...