Jump to content
Dogomania

pseudo-chihuahua


ingridr

Recommended Posts

Wiem, że ludzie na allegro wystawiają różne rzeczy i różni naiwniacy je kupują, ale to mnie po prostu rozwaliło :evil_lol:


[B][COLOR=SeaGreen]link usunięty przez moderatora -> kryptoreklama[/COLOR][/B]

z tych są takie chihuahua jak z koziej d..... trąbka :lol: :lol: :lol: , a cena jaka konkretna ;D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety,takich miotów jest więcej,przypadek lewków,gdzie facet chce za szczeniaka jak za rodowodowego,to małe wyglądają jak mieszńce z lhasakiem,już nie mówię o tym ,że podparł się nazwą znanej hodowli,a sieje ogłoszeniami gdzie się tylko da. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dyziolek']Ale przecież tam nie jest napisane, że to chihuahua tylko "hihuahua ciulala" :D . No to pędzę sprawdzić jaki jest wzorzec tej rasy :wink:[/quote]

no wlasnie :D facet wyhodowal nowa rase ;) ciekawe kiedy ja FCI uzna :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']!!!A na pierwszej podanej aukcji pani trzymajaca koszyczek tez jest owinieta w recznik!!!!![/quote]
dziewczyny ale wy macie oczy :o :o nic nie umknie waszej uwadze,ja myślałam,że ta na pierwszej focie też ma fartuszek ubrany :lol: a ty proszę...only ręczniczek 8) ale cena szybko rośnie...biszkopty w cenie!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1411726"][/URL]a tu jakie ma krzyzowki: wyzel z labradorem, golden z labradorem, beagle z bassetem :lol: :flop:

[COLOR=SeaGreen][B]link usunięty przez moderatora -> kryptoreklama[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dodam tylko, że sprzedający się zmienił, pani, ręczniczek i pieski te same... :lol:
co do pierwszego sprzedającego to jakiś paskudny rozmnażacz, można poznać po koszulce, że wszystkie zdjęcia były hurtowo robione... :evil: :snipersm: 0X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...