Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

evl, zauważyłaś, ile osób nagle kibicuje "skazańcom", czyli nam,co w trzaskający mróz, przenikliwy wiatr (pod wiatr), śnieg w oczy, przez pola, przez zaspy ... pchamy auto w kierunku schronu ?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A tak to cichutko, cichutko ... chętnych niet :mad:.

Dzwoniłam 30 sekund temu do kierownika.
Zaprasza. Dodał, że nic nowego nie ma ... może trzy sztuki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evl']Omatkobosko, działa! Jadę z TŻ samochodem ;)[/QUOTE]

To jeszcze gorzej ... dwa auta pchać przez pola , przez zaspy ... pod wiatr ... pod śnieg w oczy ....
Jasiezabije albo zamarznę !
I zastrzegam , że focę te najmniejsze, bo to mają być typy do funi.

I teraz , tak na szybko, proszę przypomnieć kogo tam oglądać ?
1.ONkę beki
2.czekoladową mamuśkę z młodym (bonek)
3.spojrzeć na CC
4.Dzidzia, czy jest i złapać, zajrzeć w paszczę...
5.pewnie kudłacz czarno-biały, co golf go goliła ...
6.rudy od Rodziców
7.szorściak co go gryzła jakaś baba i siedzi teraz z akitą

Link to comment
Share on other sites

Cytaj, cytaj ... między 9-tą a 10-tą, czyli wychodzi, że 9.30.
Bo ja to chciałabym na 12-stą w domku się znaleźć.Zrzucić z siebie skażone łachy, oporządzić się i na 14-stą do Lublina.

I tak pomyślałam, żeby wziąć jakieś łachy, kocyki, ręczniki, materacyki, kurtki .... czy inne szmaty i szczeniakom podścielić.
Jak coś znajdziesz, to weźcie.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co... Wydaje mi się, że to nie jest najlepszy pomysł (wiem, brzmię jak jakieś nieczułe babsko) - szmaty zaraz zbutwieją, poza tym dłużej się na nich będą utrzymywać bakterie i w ogóle... Będą łapać wilgoć... Lepiej byłoby załatwić ścinki styropianu i wyłożyć na wewnętrznych ścianach tej całej budki... Tylko skąd styropian wziąć teraz? Może jutro pogadamy z kierownikiem odnośnie tego ewentualnego styropianu czy czegoś do obicia budki szczeniąt?

Link to comment
Share on other sites

O tym wszystkim też pomyślałam, ale gdybyśmy poprosiły Darka, żeby co 3 dni zmienił (mam nadzieję uzbierać tego trochę), to te najcięższe mrozy by przeżyły.
Pamiętasz, że one tam mają tylko budę, czyli gołe dechy,a na palecie też nie stoją.Jak jest 12 mrozu, to ich tyłki wyszczypuje jakieś minus 15.No chyba, że teraz ładują im słomę.To już coś.No , ale to też bakterie.
A styropian, z tego, co obserwuję u swoich psów - jest bardzo smaczny.:evil_lol:

Chyba, żeby poratować je zwykłym kartonem. I gazetami pod spód.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']No ja bym ją pod co innego podciągnęła, ale nie ja wystawiałam aukcję, pytam o nią bo miałam chętną na nią...[/QUOTE]
no wlasnie dlatego smieje sie, ze w opisie ma bernardynka, bo ja w niej NIC z bernardyna nie widze :) Oliwka i Emilka to chociaz szate maja. Emilka tez taki benek, ze ho ho ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryzeldzia']Ja wiozę małą rano do szkoły i postaram się być w schronisku ok.9, tak na godzinkę.Wezmę aparat to szybciej porobimy fotki może łapek nie odmrozimy.Ciekawe czy jest dobry dojazd.[/QUOTE]

Niunia na 9.30.Dobra ? I możemy się spotkać przy skręcie na schronisko, koło lasku ...przy tablicy zakładu betonu.Albo wcześniej, na Lipowej , pod sklepem.
To gdzie ?

Ja też właściwie mogę o 9-tej, ale nie wiem, czy evl się spręży. Żeby taka samotna nie została :-(.
My do domu, a ona do schronu.
evl ...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Niunia na 9.30.Dobra ? I możemy się spotkać przy skręcie na schronisko, koło lasku ...przy tablicy zakładu betonu.Albo wcześniej, na Lipowej , pod sklepem.
To gdzie ?

Ja też właściwie mogę o 9-tej, ale nie wiem, czy evl się spręży. Żeby taka samotna nie została :-(.
My do domu, a ona do schronu.
evl ...?[/QUOTE]

Spotkamy się pod schronem.Gdzieś się poszwędam bo małą wiozę na 8,30 i będę powolutku się wlokła coby być na 9,30.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...