Jump to content
Dogomania

Schronisko w Nowodworze.Może właśnie tu bije dla Ciebie psie serduszko ...


matrioszka2

Recommended Posts

[quote name='teresz10']Trzecia mala sunia po sterylce to ta - terierowata i energiczna. Ona nie zauwazyla ze jest w schronisku ani ze miala sterylkę - proludzka , przytulak nie odstepujacy czlowieka - z temperamentem/ energią terierka . Mlodziutka okolo roczna. Tej pannie potrzeba dt dla oglady - lecz tymczas z ogrodkiem i innym pieskiem bo jest baaardzo towarzyska i zabawowa... od drugiego pieska w mig sie wszystkiego nauczy
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KHG1kcZdrfs/U0uKVRYZNUI/AAAAAAAAOKk/5gomCwIMLek/s512/IMG_4019.JPG[/IMG][/QUOTE]

Wiadomo jakiej konkretnie wielkosci jest ta sunia? A moze ma juz domek?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za rozglądanie się. Dałam kilka ogłoszeń powiadomilam schroniska,przegladam oglłoszenia w necie ale cisza,papierowych też na całje trasie nie ma a wg mnie to właściciel powinien szukać swojego psa. Psiak jest super i jeśli nie znajdzie się stary dom to już ma nowy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plastelina']Dziękuję za rozglądanie się. Dałam kilka ogłoszeń powiadomilam schroniska,przegladam oglłoszenia w necie ale cisza,papierowych też na całje trasie nie ma a wg mnie to właściciel powinien szukać swojego psa. Psiak jest super i jeśli nie znajdzie się stary dom to już ma nowy:)[/QUOTE]

To już dobra wiadomość, chociaż lepiej dla psiaka żeby właściciele go szukali. Za psią wierność przecież je kochamy.

Link to comment
Share on other sites

Dyzio to bardzo uległy i łagodny pies w wieku około 4-5 lat. Dosyć niski, do pół łydki ale krępej budowy, długowłosy. Piesek prawdopodobnie nie jest rasowy, podobny jest do Border Colie.
Ta biedna psina została odłowiona i umieszczona w schronisku w Nowodworze w którym spędziła około rok. W tym czasie Dyzio ze swoim uległym charakterem był gryziony przez inne psy i bardzo źle znosił pobyt w schronisku.
W tym momencie jest u mnie w domu tymczasowym w Lublinie ale tylko na miesiąc, do tej pory chcę znaleźć Dyziowi kochający dom, aby nie musiał wracać do schroniskowej klatki...

Jest to dobry uległy pies, nie załatwia się w domu, potrafi zostać sam w domu bez szczekania, ładnie chodzi na smyczy i przede wszystkim lgnie do człowieka. Do ludzi jest bardzo przyjacielski, od razu przewraca się na bok i macha łapką zachęcając człowieka do głaskania :)
Nie zaczepia innych psów na spacerze ani ludzi. Nie wykazuje także niechęci do dzieci.

Proszę o udostępnianie tej wiadomości.

Kontakt z domem tymczasowym - 795-688-777


P.S. niestety nie mogę dodać zdjęć Dyzia do postu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szani']Dyzio to bardzo uległy i łagodny pies w wieku około 4-5 lat. Dosyć niski, do pół łydki ale krępej budowy, długowłosy. Piesek prawdopodobnie nie jest rasowy, podobny jest do Border Colie.
Ta biedna psina została odłowiona i umieszczona w schronisku w Nowodworze w którym spędziła około rok. W tym czasie Dyzio ze swoim uległym charakterem był gryziony przez inne psy i bardzo źle znosił pobyt w schronisku.
W tym momencie jest u mnie w domu tymczasowym w Lublinie ale tylko na miesiąc, do tej pory chcę znaleźć Dyziowi kochający dom, aby nie musiał wracać do schroniskowej klatki...

Jest to dobry uległy pies, nie załatwia się w domu, potrafi zostać sam w domu bez szczekania, ładnie chodzi na smyczy i przede wszystkim lgnie do człowieka. Do ludzi jest bardzo przyjacielski, od razu przewraca się na bok i macha łapką zachęcając człowieka do głaskania :)
Nie zaczepia innych psów na spacerze ani ludzi. Nie wykazuje także niechęci do dzieci.

Proszę o udostępnianie tej wiadomości.

Kontakt z domem tymczasowym - 795-688-777


P.S. niestety nie mogę dodać zdjęć Dyzia do postu.[/QUOTE]
Zdjęcia ślicznego Dyzia :)
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/1003/2a7e8982535f10f4med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/1005/dea7b26f156fd774med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']jestem, cały czas. rozmawiałam z teresz10 i umówiłam się, że jak się nie odezwę, to będzie ogłaszać suczki. U mnie jest w tym momencie od kilku dni na dt suczka w typie jack rusella, bardzo trudna i nie wiem, co dalej.
Z jednej strony jest bardzo wycofana i dzika, nie potrafi chodzić na smyczy a z drugiej atakuje moje psy. Bałam się tego, jak przyjmą ją moje psy, ale tu nie było problemu.
Muszę przeczekać kilka dni i zobaczymy, co dalej. jest mi jej bardzo żal, bo od dwóch lat szuka domu.
Ale te ataki mogą się źle skończyć, bo u mnie są dwa duże owczarki, w tym jedne suka.[/QUOTE]

I jak rozwój sytuacji? co nowego?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pomóżcie :( Maja wspina się po siatce jak kot i ucieka. Ponadto nie lubi obcych. Mój brat przyjechał ze studiów , a ona go nie toleruje :( Kochamy ją, ale nie wiemy co zrobić. Nie chcemy ryzykować aby komuś albo nam coś się stało :((

Link to comment
Share on other sites

Chyba muszę namówić rodziców ;) będzie można ją wtedy zamknąć , bo okazała się typowym molosem - rodzina tak , obcy nie. Już tyle dla niej zrobiłam , już tak ją pokochałam , że nie wyobrażam sobie jej nie mieć :loveu: skradła moje serducho. a nad kontaktami z obcymi będziemy pracować :) JUż tyle pracujemy razem nad różnymi rzeczami , to będziemy pracować dalej.

Link to comment
Share on other sites

Kojec nie jest zły na czas naszej nieobecności, chroni psa nie tylko przed ucieczką, ale też przed kradzieżą ;). Trzymamy kciuki za kolejne postępy w szkoleniu :loveu: Jakbyście mieszkali blisko, to mogłabym udawać "obcą" ;p

Link to comment
Share on other sites

REzerwuje na wklejenie zdjec psiakow ktore poszly do adopcji
Do fundacji i dt/ds
1. TOSIA czyli PCHELKA
2. CZARNA fundacja teraz DS
3. DYZIO ds Lublin
4.Owczarka czarna funfdacja teraz DS
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qRdxP5Au5tQ/U1q1sgUlA9I/AAAAAAAAOjE/18r0yGG71is/s512/DSC_1210.JPG[/IMG]

Edited by teresz10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...