Jump to content
Dogomania

przepiękny, kudłaty Idefix- mix westa ma dom!


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tasia, Kruszewo jest 124 km od Wawy, Olsztyna nie sprawdzałam, ale polecam Ci stronę [url=http://www.viamichelin.pl]ViaMichelin : Plan miasta, mapy geograficzne, mapy drogowe, mapy samochodowe, mapy Polski, mapy Europy, trasa podrozy, plan podrozy[/url] tam sobie wszystko zweryfikujesz jeśli chodzi o trasy, dojazdy itd.
:)

Link to comment
Share on other sites

Mój dom rodzimy jest niedaleko Kruszewa,do wieczora mam mieć odpowiedź czy ktoś z Ostrołęki mógłby wziąć go na tymczas. Jeśli nie,może uda mi się być w weekend w domu to mogłabym przywieźć Maleństwo do Olsztyna Tasia:cool3: Tylko ,że to pies czy Twój Tyson zaakceptowałby kudłacza?

Link to comment
Share on other sites

Tasia i Tyson Idefix do innych psów jest w porządku, do kotów nie ma co go sprawdzać, bo jednorazowo to i tak nie będzie adekwatne- w różnych warunkach i przy różnych kotach psy zachowuje się w inny sposób. Mamy niestety tego potwierdzenie w przypadku psów schroniskowych.
Nie mamy natomiast szansy sprawdzić, czy zachowuje czystość w domu.
Mielibyśmy większą wiedzą, gdyby trafił do dt:razz:
Na pewno osoba, która będzie chciała go adoptować musi zaakceptować umowę adopcyjną i przejść wizytę przedadopcyjną.
Umowa jest tutaj: [url=http://www.niczyje.org.pl]NICZYJE[/url] w dziale "zobowiązanie adopcyjne"

Link to comment
Share on other sites

Haha,nie zapeszaj,nie zapeszaj. Na razie traktujmy to jak dt,bo wiem z własnego doświadczenia,że dt często deklarują przejście w ds,a kończy się niestety inaczej. Ale to nie ważnem sprawdzimy jak pies zachowuje się w domu ,jego ontakty z człowiekiem w normalych warunkach. To da nam jakieś podstawy do opisywania w jakiś konkretniejszy sposób Małego.
Ech no i bym zapomniała jestem w stanie zapewnić psu transport,ale dopiero w niedzielę...przy baaaardzo dobrych wiatrach w piątek. Czy ktoś jest w stanie zrobić to wcześniej?? Boje się,że w weekend może być az późno...

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki,pytamy czy jest możliwość odizolowania psiaka do niedzieli(tego dnia najpóźniej Sysa odbierze psiaka ze schroniska),przetrzymania go w bezpiecznym miejscu.Jeżeli nie ma takiej możliwości to czy ktoś może przetransportować psiaka do Olsztyna??
Esperanza,rozumiemy że sprawa jest pilna i każdy dzień zwłoki to niebezpieczeństwo dla Idefixa.W Olsztynie czeka na niego DT.Jeżeli coś będziemy wiedzieć to łatwiej będzie nam coś zaplanować:)Pozdrawiam serdecznie:):):)

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem będę rozmawiała z Gosią, która zaproponowała dt w Olsztynie, a Sysa niedługo będzie wiedziała, czy przyjedzie do Ostrołęki i zabierze Idefixa do Olsztyna. Mamy jeszcze kilka dni, a może Idefix w tym czasie znajdzie dom?
W każdym razie nic jeszcze nie jest przesądzone :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...