Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[B][COLOR=#0000FF]Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i Nowego Roku życzą wszystkim ludzikom i zwierzakom Alina:ghost_2:i Kaja :Dog_run:
Oby ta świąteczna atmosfera trwała jak najdłużej, a nadchodzący rok był lepszy od tego co mija, ale ciut gorszy od tego, który po nim nadejdzie. Aby z roku na rok było tylko coraz lepiej![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

I ja, ja też :D

[COLOR=#ff0000][B]Ciepłych, zdrowych rodzinnych i zazwierzęconych świąt kochani[/B][/COLOR] :)
A tak ogólnie, dogomaniacko, wszystkim Wam i samej sobie życzę z całego serca sił, wytrwałości, nadziei, poczucia, że odwalamy kawał wspaniałej roboty i nagrody dla nas w postaci szczęsliwych psów w nowych domach. Dzięki że jesteście:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Dziewczyny, właśnie wróciłam z Boguchwały i wszystkie psiaki Was bardzo serdecznie pozdrawiają i nie mogą się Was doczekać. A od gminy jest mały, ale ważny prezent: doprowadzili wodę do tego najnowszego kontenera! Jeszcze raz radosnych Świąt![/QUOTE]

za psiakami też tęsknimy i niebawem odwiedzimy. A sprawa z wodą to wielki prezent który niesłychanie usprawni codzienną pracę w przytulisku.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, to ja mam jeszcze jeden (mam nadzieję) prezent ;) Ponieważ zaczęłam rozkręcać naszą stronę na fb i wydaje mi się że robi się coraz bardziej popularna, pomyślałam sobie, że przydałoby się uaktualnić niektóre rzeczy, chociażby zdjęcie w tle które ma napis "przytulisko" a połowa z umieszczonych na nim piesków nie przebywa już w schronisku. Skontaktowałam się z ludźmi z [URL]http://fotografiazwierzat.com/[/URL] z pytaniem czy nie mogliby nam pomóc w tej kwestii. Bardzo chętnie nam przygotują coś nowszego, mogliby odświeżyć również logo (myślę że warto byłoby dodać w nim jakiś "czterołapny" akcent żeby na pierwszy rzut oka kojarzyło się z nazwą Cztery Łapy która odróżnia nas od innych schronisk). Do tych materiałów potrzebować będą zdjęć, więc chcieliby przyjechać do schroniska i porobić trochę fotek zwierzakom, później można by je było wykorzystać także w ogłoszeniach. Termin oczywiście do ustalenia w dogodnej dla Was porze. Co Wy na to? Myślę że to fajna sprawa. Aha, wszystko oczywiście charytatywnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolakola'] Termin oczywiście do ustalenia w dogodnej dla Was porze. [/QUOTE]

świetna sprawa, co do terminu to myślę że najlepsza jest dopołudniowa sobota, kiedy majuska i karolalola są w przytulisku i na dodatek może dojechać Becia. :diabloti: I przede wszystkim jest dobre światło na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Melduję że wizyta Wioli i Szymona z [URL]http://fotografiazwierzat.com/[/URL] odbyła się dzisiaj. Foty porobione (tylko Elviskowi nie zdążyliśmy bo z nim jest dużo "zabawy") ale na pewno jeszcze do nas wrócą i on również doczeka się sesji z prawdziwego zdarzenia, trzeba wymyślić tylko jakiś sprytny fortel ;D Wrażenia mega mega pozytywne, super ludzie bardzo zakręceni na punkcie zwierzaków. Chętnie częściej będą nas odwiedzać i brać psiaki na spacer. Przywieźli też trochę karmy i puszki. Jest też jeszcze jeden "efekt uboczny" tej wizyty - być może Oguś dostanie szansę na dom ;) Wiola ma sunię wielkości Ogusia, mieszka w Krośnie i od pierwszego wejrzenia się w nim zakochała. Pertraktowała już z mamą, mama też jest na tak - jedyne "ale" to jak będzie jej sunia reagować na Ogiego na swoim terenie. Chciałaby zorganizować wizytę u nich w domu żeby zobaczyć jak te relacje będą się układać - zaproponowała weekend 10-12.01. Zdjęcia się obrabiają, prawdopodobnie jutro będą gotowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolakola'] być może Oguś dostanie szansę na dom ;)[/QUOTE]

chyba bym cię /was/ udusiła ze szczęścia. :loveu:
Takie wspaniałe wiadomości, profesjonalne zdjęcia powinny ułatwić adopcje, coraz więcej nas pomagających i wspierających nasze przytulisko. Karmy mamy zapas jak nigdy dotąd, wszystko to bardzo cieszy i dodaje energii.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Strasznie sie cieszę, że dołączają do nas tacy fajni ludzie, miałam dzis okazję poznać naszych profesjonalnych fotografów i jestem bardzo szczęśliwa , że mamy takie wsparcie. Jak sobie przypomnę tą deprechę z tamtego roku , przepełnienie, brak ludzi, brak żarcia, niedogadania w gminie...a teraz, jest tak optymistycznie, nawet pogoda była dziś wyjątkowo łaskawa, wierzę, że będzie wciąż tylko lepiej i lepiej :)

[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Bardzo chciałabym jeszcze cioci Szpilce podziękować za podarunki dla naszych głodomorków, nie mam co prawda fotek, ale donoszę, że psiaki dostały mnóstwo smakołyków, jest też śliczne legowisko, sweterek dla zmarzlucha, superowe obroże, jakies witaminki..Szpileczko dziękujemy bardzo[/B][/COLOR][/SIZE]:calus::iloveyou:

aha....co do Oginia...wstrzymuję oddech :)

Link to comment
Share on other sites

Pod tym linkiem dostępne są już wszystkie zdjęcia z sobotniej sesji, śmiało można je pobierać i umieszczać w ogłoszeniach. Stopniowo będę je wrzucać na profil fb - możecie go śledzić nawet nie mając konta na fb [URL]https://pl-pl.facebook.com/PrzytluliskoBoguchwala[/URL]

Link do albumu ze zdjęciami : [URL]http://imageshack.us/g/1/10474232/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...