Jump to content
Dogomania

Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...


kosu32

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=4][B]WARSZAWO - POMOCY![/B][/SIZE]


[SIZE=3][B]na Kłobuckiej na placu budowy, na którym nic się nie buduje i cały dzień nikogo nie ma - mieszka pies Stefan![/B][/SIZE]
[/CENTER]

w tygodniu jest dokarmiany, w weekendy raczej nie...

wypatrzyła go pani, która tam w pobliżu pracuje...

[CENTER][SIZE=4][B]POMOCY![/B]
[/SIZE][/CENTER]
ja wiem, że "nikt tam nie bywa" - ja też nie. ale to nie koniec świata a pies tak mieszka...

[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/klobucka/budastefa.jpg[/IMG]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/175743-Stefan-z-budowy-na-KA-obuckiej-nie-ma-nawet-budy-POMOCY?p=13704124#post13704124"]Stefan z budowy na Kłobuckiej nie ma nawet budy! POMOCY! [/URL][/B]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Napisałam dziś smsa do Roleczki i prosiłam Ją by pisała na wątku co u "naszej niuni".
Miszka ma się co raz lepiej. Wczoraj miała gości - koło 30 osób i dzielnie dawała sobie radę :) Chętnię podchodziła do stołu i jak to napisała Roleczka "łowiła". Nasz rudzielec gania gołębie, co raz lepiej zachowuje się na spacerach w stosunku do innych ludzi i ich psiaków. Miszkowa sierść wygląda co raz piękniej po witaminkach jakie są Jej aplikowane, relacje z TZ Roleczki też nie są już najgorsze.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że Miszeczka się ogarnia :D
[quote name='kosu32']Ja wrzuciłam wczoraj na fotosik zdjęcia ze spotkania i przyznam że jest ich OGROM !!!

Dziś lub jutro postaram się wkleić klilka na wątek, a jeśli ktoś chce mieć je u siebie wszystkie, musi przesłać do mnie mailem swój prywatny adres.[/QUOTE]
To teraz czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']Fajnie, że Miszeczka się ogarnia :D

To teraz czekamy z niecierpliwością na zdjęcia :)[/QUOTE]



[B]Zdjęć jest bardzo dużo - tu na wątek wkleję jedynie kilka. [/B]
[B]Tak jak pisałam wcześniej, mogę przesłać je wszystkie tym osobą które mają takowe życzenie - poproszę tylko o Wasze prywatne adresy mailowe bo ostatnio mój komp oszalał...[/B]

A ja chętnie chciałabym zobaczyć Twojego psiaka podczas "sprzątania" - wspominałaś coś o tym na spotkaniu.

Link to comment
Share on other sites

fotorelacja - pierwsza klasa!! dostałam zdjęcia od kosu i nieźle się ubawiłam :cool3:
zdjęcia, do tego odpowiednie komentarze - cudnie naprawdę ;-)
przez chwilę poczułam się, jakbym znów była na tej imprezie! No i oczywiście dama wieczoru - Miszka, taka piękna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale dziś wykończona! ach te święta, znowu goście, co gorsza dzieci! Miszka ukryła się w sypialni ale i tak ją dopadły, no trudno , niech wie że lajf nie składa się z samych tylko przyjemności, że oprócz torów tramwajowych sa też pieszczoty dziecięce, więc dzielnie znosiła ciagnienie za resztki wąsów , ogon i wszystkie 4 nogi..... Już po imprezce wiec się odzywam bo dostałam burę od Kosu że nie pisze i nie pisze.No to juz relacjonuję ostatnie wydarzenia. Miszka żeczywiście coraz piekniejsza , futerko jej lśni, oczka swiecą i juz tych komplementów ciagle wysłuchujemy ,aż nawet , dodam nieskromnie że i mi coś tam skapnie.
Miszka miała w tygodniu sporo na głowie, i musiała byc dzielna , nie dosc że przedśiateczne zamieszanie, ciagle ktos wpada ja ogladać, to jeszcze jechała samochodem cała w strachu, nie chciała za nic do niego wsiaśc, a jak juz weszła to musiała w nim 3 godziny spedzic bo akurat wpakowałyśmy sie w ten mega korek co to nawet w tv o nim trąbili... to właśnie tam ja z Miszka utknełam. Potem jak juz dojechałysmy wykończone to sie na mnie nawet troche obraziła za tą wycieczkę, ale akurat jej sie nie dziwie bo sama bym miała ochote kogos rąbnąć wtedy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...