Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

Ja tylko raz oplacilam wystawe w dniu zglaszania - zreszta nie dostalam numeru do domu :/
Natomiast zwykle robie tak, ze zglaszam, jak sobie przypomne to place, faksuje potwierdzenie przelewu i poki co dostawalam numer do domu na te wystawy, ktorych organizatorzy praktykowali wysylanie do domu, bo np. do Nowego Sacza czy Zakopanego nie dostalam numeru, a placilam dosc wczesnie, bo chyba hurtem za 4 wystawy.

A jesli o Wroclaw chodzi, to jest napisane na ich stronie, ze oplata w dniu wystawy wynosi 150zl, jak zaplacisz dzien wczesniej, to ciagle bedzie to 90zl :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']ide wysłac zgłoszenia :D

a sobote wystawiam softa, a w niedziele syberiany ... do zobaczenia na wystawie dogomaniacy :wink:[/quote]
sh_maniak z czym jedziesz do Wrocka? :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

z samym goowniarstwem :lol:
musze spytac czy moja Carie tez będzie :roll: ... jak tak to na 100% ja ja wystawiam :wink: bo ze mna lepiej idzie :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm a czy ktos z Wrocławia bedzie teraz w ZK?
Bo mam problem... jesli Pointer, ktorego bede wystawiac w Sopocie przegra to chcielibysmy pojechac do Wrocka. Ale to juz bedzie po terminie :-? Czy nie daloby sie przedluzyc do 15 sierpnia? Co to za roznica? Przeciez katalogi pewnie i tak beda drukowac we wrzesniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']ide wysłac zgłoszenia :D

a sobote wystawiam softa, a w niedziele syberiany ... do zobaczenia na wystawie dogomaniacy :wink:[/quote]
sh_maniak z czym jedziesz do Wrocka? :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

z samym goowniarstwem :lol:
musze spytac czy moja Carie tez będzie :roll: ... jak tak to na 100% ja ja wystawiam :wink: bo ze mna lepiej idzie :D[/quote]
tak zgadzam się, widziałam jak Carie szla z Toba i chyba z właścicielem- bez porównania :wink: wiec wystaw ją jak tylko bedziesz. Gówniarstwem? :o :wink: z tym psiakiem co by.łas w Legnicy tylko?
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']Aniu w niektórych oddziałach ma jednak znaczenie, bo ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń część oddziałów traktuje jako ostateczny termin zapłaty. Opłaty wnoszone po terminie przyjmowania zgłoszeń wynoszą tyle co wnoszone na wystawie więc jest różnica cenowa :-?[/quote]
Z moich doświadczeń (czyli wystaw na które jeżdżę ) wiem,że tylko Poznań jest taki upierdliwy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak'][quote name='Savannah'][quote name='sh_maniak']ide wysłac zgłoszenia :D

a sobote wystawiam softa, a w niedziele syberiany ... do zobaczenia na wystawie dogomaniacy :wink:[/quote]
sh_maniak z czym jedziesz do Wrocka? :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

z samym goowniarstwem :lol:
musze spytac czy moja Carie tez będzie :roll: ... jak tak to na 100% ja ja wystawiam :wink: bo ze mna lepiej idzie :D[/quote]
tak zgadzam się, widziałam jak Carie szla z Toba i chyba z właścicielem- bez porównania :wink: wiec wystaw ją jak tylko bedziesz. Gówniarstwem? :o :wink: z tym psiakiem co by.łas w Legnicy tylko?
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

no z tym małym Sosieńkiem i Aśką :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][quote name='Złośnica&LUGER']Aniu w niektórych oddziałach ma jednak znaczenie, bo ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń część oddziałów traktuje jako ostateczny termin zapłaty. Opłaty wnoszone po terminie przyjmowania zgłoszeń wynoszą tyle co wnoszone na wystawie więc jest różnica cenowa :-?[/quote]
Z moich doświadczeń (czyli wystaw na które jeżdżę ) wiem,że tylko Poznań jest taki upierdliwy....[/quote]

Aniu...nie trzeba aż tak daleko szukać :D Zabrze blisko i tylko krajówka a ceny kosmiczne i z terminami zapłaty tez mają poczarowane :-?

Koniec końców...zgłoszenie do Wrocka wysłane, zobaczymy czy nas przyjmą...

Link to comment
Share on other sites

Mi sie udało odrazu do nich dodzwonic ale wyskoczyl mi blad podczas przesylania faksu i chcialam sie dowiedziec czy zgloszenie przeszlo to 20 razy dzwonilam i albo zajete albo nikt nie odbierałam i w koncu mi sie udalo to wyczułam w glosie Pani ze ma duzo roboty i nie mam truć tyłeczka, a ja tylko grzecznie chcialam sie spytac czy wszystko doszło :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też się wybieram z moim gończakiem :D Ale nie mam specjalnych nadziei na jakiś wielki sukces, bo sędzia surowy :lol: Ale bardzo go cenię 8)

[b]Asiuniu[/b] widzę, że jedziesz z Poznania - może w Twoim autku znalzłoby się miejsce dla jednej osoby i jednego psa? :help1: Una jest w miare kompaktowa, mieści się na podłodze z przodu w seicento...

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky']Elitesse ja bym baaardzo prosiła o stawiki dogów niemieckich (jak już będą) na priva :)[/quote]
Ja też się dołanczam do prośby. Bardzo ładnie proszę o staweczkę dogów niemieckich - ale nie koniecznie na prv.

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']
I mam pytanko czy ktoś z Łodzi będzie jechał albo przejeżdżał i mógłby zabrać 1 dziewczynkę z grzecznym haszczakiem :D Oczywiscie też się dokładam do kosztów[/quote]
A moze ktos moglby zabrac.... 2 dziewczynki z 2 grzecznymi pieskami :oops: - potrzebuje transportu na sobote,moja softke moge trzymac na kolanach i tez dolozylabym sie do kosztow :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...