Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

[quote name='sh_maniak']Widzę, że siostra Lilu będzie :angel:
Napewno sie spotkamy, bo ja Lilu bede we Wrocławiu wystawiac :D[/quote]

No tak, bedziemy tyle ze jeszcze szukam transportu na sobote - zawsze to taniej wyjdzie niz pociagiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse'][quote name='Diana14']Właśnie właśnie...wogóle będzie katalog przedwystawowy ?[/quote]

na to raczej nie ma co liczyc :( w zeszlym roku mial byc plan sedziowania na stronie ale i to nie wypalilo[/quote]
Wlasnie rozmawialam z pania z oddzialu wroclawskiego i powiedziala to samo: ,,katalogu nie bedzie, a plan sedziowania moze bedzie ale nie napewno" :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Diana14']Właśnie właśnie...wogóle będzie katalog przedwystawowy ?[/quote]

na to raczej nie ma co liczyc :( w zeszlym roku mial byc plan sedziowania na stronie ale i to nie wypalilo[/quote]
No toś mnie zraniła... zraniła na wskroś...!
;)
A tak na poważnie to szkoda, że nie będzie katalogu przedwystawowego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Ja bardzo poproszę o stawkę Chow Chowów :wink:


Poproszę również o jakieś info, w razie gdyby jakaś dobra duszyczka miała miejsce w samochodzie :oops: oczywiście ze zwrotem części kosztów.[/quote]

Niestety zupełnie w inn strone :P Iwa- masz gg??? Mam pytanie co do psiaka

PS: To ja Kola

To źle?? To okropnie, że nie bedzie! Bo niewiem o której zaczyna sie w niedziele Junior Handling ( bo na sobote nie mam psa) i boje sie ,że się spóźnie! Bo raczerj nie będe od 10.... Bo gdybym miała na sobote, to inna bajka....

Link to comment
Share on other sites

nie wiem ale w tej chwili mozna sie spokojnie dodzwonic do zwiazku i zapytac jakie pieski sa pozglaszane - dzis bylam tam ponad dwie godziny i caly czas panie odbieraly telefony


zlosnica stawke podam w przyszla srode bo dzis bylo za duze zamieszanie w otwartej jes 4-5psow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']ALe niech ktoś dobry mi powie tak na chłopski rozum, dlaczego nie można zrobić tego katalogu? Przecież stronę mają, inne międzynarodówki katalogi robią, to w czym problem?[/quote]
No właśnie. Mnie też nurtuje to pytanie. Czy to taki wielki problem?!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Złośnica&LUGER']właśnie....ja w tej samem sprawie...skoro przedłużono termin zgłoszeń to chyba jeszcze można przesunąć do innej klasy ?[/quote]

[b]osobiscie lub listem poleconym ale tylko do piatku do 20[/b][/quote]

a faxem nie mozna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='sh_maniak']Widzę, że siostra Lilu będzie :angel:
Napewno sie spotkamy, bo ja Lilu bede we Wrocławiu wystawiac :D[/quote]

No tak, bedziemy tyle ze jeszcze szukam transportu na sobote - zawsze to taniej wyjdzie niz pociagiem :wink:[/quote]

Pewnie, choc ja sie tam nie znam na cenach pociągów :roll:
Rybka z Lilu przyjadą własnie pociągiem, ale juz w piatek do mnie :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='UTAAP'][quote name='sh_maniak']Widzę, że siostra Lilu będzie :angel:
Napewno sie spotkamy, bo ja Lilu bede we Wrocławiu wystawiac :D[/quote]

No tak, bedziemy tyle ze jeszcze szukam transportu na sobote - zawsze to taniej wyjdzie niz pociagiem :wink:[/quote]

Pewnie, choc ja sie tam nie znam na cenach pociągów :roll:
Rybka z Lilu przyjadą własnie pociągiem, ale juz w piatek do mnie :angel:[/quote]

Ulgowy na pospieszny kosztuje ok.25,- w jedna strone + pies(polowa biletu osobowego) to razem daje jakies 75,- a jeszcze nie zaplacilam za wystawe...Rybka chyba pracuje, a ja niestety nadal finansowo jestem zalezna od rodzicow, ktorzy nie wiedza o wystawach - chyba by mnie z domu wyrzucili :( ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']teraz jest promocja ze za psa sie placi 4 zl newaznie gdzie pies jedzie ale nie wiem dokiedy to trwa

a przed tym 50 % biletu normalnego na pociagi osobowe np z wroclawia do Poznania kosztowal 9 zl[/quote]

Tak 4zl ale do konca wakacji, czyli do konca sierpnia. Pozniej bedzie kosztowal polowe osobowego, tzn. ze jak jezdze pospiechem z Wawy do Lodzi to place 8,82(to jest polowa mojego ulgowego-17,64). Moze i 9zl, ale tak jak piszesz [u]na osobowe[/u], a na pospiechy wiecej...No przynajmniej ja tak to rozumiem

....Wlasnie rozmawialam z pania z informacji PKP - bilet dla psa na pospiech Lodz-Wrocek ok 12zl. :wink:

To jak, jest ktos kto moze mnie zabrac :roll: ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...