Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Miśka'][quote name='NigdyNigdy']My już zgłoszeni :cunao:
Zestaw ten, co zwykle. :jumpie:[/quote]

aaaa kiedy Twoja stronka Kasia ruszy hę?? :roll: czekam czekam i nic....[/quote]

Uuuuuuuuuuuuuu! Pięta Achillesowa :wallbash:
Nie mam kiedy się wyspać, że o stronie nie wspomnę :-?
Ale tak tak tak tak- będzie napewno :ylsuper:
I z pewnością Was o tym poinformuję :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malwa&Landi']No my też już zgłosznie tylko jeszcze nie wiem czy dojedziemy Ale mam nadzieję że się uda :)[/quote]
no ja nic nie mówie Malwina, ale mam nadzieje że bedziesz z Landi :wink: w jakiej klasie bedzie? jeszcze młodziez?
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Malwa&Landi napisał:
No my też już zgłosznie tylko jeszcze nie wiem czy dojedziemy Ale mam nadzieję że się uda

no ja nic nie mówie Malwina, ale mam nadzieje że bedziesz z Landi w jakiej klasie bedzie? jeszcze młodziez?
Pozdrawiam
Lidka i VillaricaTak do młodzieży zgłosiłam korzystam póki mogę :wink: [/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']Malwa&Landi napisał:
No my też już zgłosznie tylko jeszcze nie wiem czy dojedziemy Ale mam nadzieję że się uda

no ja nic nie mówie Malwina, ale mam nadzieje że bedziesz z Landi w jakiej klasie bedzie? jeszcze młodziez?
Pozdrawiam
Lidka i VillaricaTak do młodzieży zgłosiłam korzystam póki mogę :wink: [/quote][/quote]
prawidłowo :wink: zakosisz konkurencje i tyle :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']No co ty z tym jak ja ją wystawiam to wątpię żebym coś zakosiła 8) Ale spróbować zawsze można mam nadzieję, że sędzia nie będzie największej uwagi przykładał do prezentacji a do psa :)[/quote]
dobra dobra tralala ja już swoje wiem :) nie sędzia jest tak........ z ena nic nie zwraca uwagi z innej planety :roll: ps. jak by co moge ci wystawic Landi :) hehe
Pzdr
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']O to pomyślę jeszcze najwyżej na klubówce zobaczę jak będzie z kims innym sie prezentować ale mam na nią teraz nowy patent wiec może damy radę 8)[/quote]
no mam nadzieje i trzymam kciuki :kciuki: a poźniej bedziemy oblewac :drinking: Mł.Zw.Klubu :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

wiem że może za dużźo wymagam ale skoro już ktoś będzie na wystawie , to ja mam ogrooooooomna proźbę.
A mianowicie chcialabym fotke alaskanow z ringu , najbardziej interesuje mnie fotka Psow Klasa Otwarta,
i prosilabym jeszcze o wyniki AM .
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia']wiem że może za dużźo wymagam ale skoro już ktoś będzie na wystawie , to ja mam ogrooooooomna proźbę.
A mianowicie chcialabym fotke alaskanow z ringu , najbardziej interesuje mnie fotka Psow Klasa Otwarta,
i prosilabym jeszcze o wyniki AM .
Pozdrawiam[/quote]
ah Daisunia :) ok, mam cyfrówke wiec zrobie zdjęcia oraz postaram się o wyniki, choc to nie pewne jesli am beda na innym ringu :roll: ale sie postaram. Ja we Wrocku jestem juz w sobote, wiec pojde sobie w sobote zobaczyc na wystawe jak by ktos chcial to się "zaczaje" pod konkretną rasą i spisze wyniki i zrobie zdjęcia konkretnej rasie na konkretną prosbe :) są chetni :lol: :wink: ???
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']Ale to wiesz musicie dobrze dopingować tam jakieś transparenty czy coś to ty Lidka będziesz od marketingu:lol: Jak skutecznie to coś będzie :drinking:[/quote]
jasne, moge byc od merketingu :) no problem :wink: uważaj bo naprawde zrobie jakis transparencik i się ździwisz :lol: nie no ale na duże oklaski i wiwaty+zdjęcia możesz z mojej strony liczyc, a także na pomoc przy psiaku nawet potrzymac :wink:
[quote name='Malwa&Landi']Jak skutecznie to coś będzie :drinking:[/quote]
no ja tak pocichu na coś licze :drinking: 8) i mam na to nadzieje :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Daisunia']wiem że może za dużźo wymagam ale skoro już ktoś będzie na wystawie , to ja mam ogrooooooomna proźbę.
A mianowicie chcialabym fotke alaskanow z ringu , najbardziej interesuje mnie fotka Psow Klasa Otwarta,
i prosilabym jeszcze o wyniki AM .
Pozdrawiam[/quote]
ah Daisunia :) ok, mam cyfrówke wiec zrobie zdjęcia oraz postaram się o wyniki, choc to nie pewne jesli am beda na innym ringu :roll: ale sie postaram. Ja we Wrocku jestem juz w sobote, wiec pojde sobie w sobote zobaczyc na wystawe jak by ktos chcial to się "zaczaje" pod konkretną rasą i spisze wyniki i zrobie zdjęcia konkretnej rasie na konkretną prosbe :) są chetni :lol: :wink: ???
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Koffana jesteś !!!
dzięęękuujęęęę ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Savannah a moze to ty postawisz??? bo tego szampana to chyba ja nigdy nie zobacze obiecanego;][/quote]
ech szampan to swoją drogą - za mojego psa :P ja tu mówie o Malwinie że ma stawiac z Mł.Zw.Kl 8)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daisunia'][quote name='Savannah'][quote name='Daisunia']wiem że może za dużźo wymagam ale skoro już ktoś będzie na wystawie , to ja mam ogrooooooomna proźbę.
A mianowicie chcialabym fotke alaskanow z ringu , najbardziej interesuje mnie fotka Psow Klasa Otwarta,
i prosilabym jeszcze o wyniki AM .
Pozdrawiam[/quote]
ah Daisunia :) ok, mam cyfrówke wiec zrobie zdjęcia oraz postaram się o wyniki, choc to nie pewne jesli am beda na innym ringu :roll: ale sie postaram. Ja we Wrocku jestem juz w sobote, wiec pojde sobie w sobote zobaczyc na wystawe jak by ktos chcial to się "zaczaje" pod konkretną rasą i spisze wyniki i zrobie zdjęcia konkretnej rasie na konkretną prosbe :) są chetni :lol: :wink: ???
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Koffana jesteś !!!
dzięęękuujęęęę ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
powiem bardzo nieskromnie- wiem :) :wink:
Pozdro
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...