Jump to content
Dogomania

Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!


jola_li

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki wielkie :-)!
To już coś!
Dziś nie mam zbyt dużo czasu, ale chciałabym przynajmniej przeczytać wszystko od początku i poprosić o potwierdzenie stałych deklaracji, żeby wiedzieć na czym stoimy.

Wielka prośba do Mosii - jeśli nas czyta - o zdjęcia i parę słów o Remiku od czasu do czasu :-).

Pomyślałam, że może warto byłoby zrobić ogłoszenie, wydrukować i porozwieszać w bliższej/dalszej okolicy hoteliku?...
Warto?
Czy zagląda tu ktoś z tego rejonu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][COLOR=Green][B]Witam.

Zgodnie z prośba zmieniłam osobę prowadzącą watek.

Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Dziękuję i biorę się do roboty :-)!!!

Najważniejsze pytanie - czy sądzicie, że wpłaty powinny być dokonywane na konto Mosii czy moje?

Przyznam, że osobiście wolę mieć jak najmniej do czynienia z czyimiś pieniędzmi, ale z kolei stały wgląd w sytuację finansową i bieżące informacje na wątku są niezbędne więc może jednak mi zaufacie?........

WIELKA PROŚBA DO MALWI (albo innej biegłej w banerkowaniu Osoby) o PODLINKOWANIE BANERKA.

Chciałam go sobie podczepić, ale taki niedziałający jest niewiarygodny ;-).

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Najważniejsze pytanie - czy sądzicie, że wpłaty powinny być dokonywane na konto Mosii czy moje?[/QUOTE]
Chyba lepiej gdyby do Mosii przelewać nazbieraną sumę. Zresztą, Mosii trzeba by zapytać, czy się godzi na coś takiego - bo pieniądze będą spływać po trochu, czasem trzeba komuś przypomnieć, trochę trzeba się przy tym skupić.

Na ten moment przydałoby się rzeczywiście odtworzyć sytuację wstecz - ile było deklaracji i wpłat.
I odświeżoną listę deklaracji wrzucić w pierwszy post.
(ja się niestety już 2 razy pomyliłam w tym co deklarowałam na Remika, bo patrzyłam na niezaktualizowany post)

A, fajną praktyką wydaje mi się umieszczenie przy tej liście nr postu, w którym ktoś się deklarował. Przydaje się potem w sytuacji, kiedy trzeba coś wyjaśnić.

[QUOTE]Pomyślałam, że może warto byłoby zrobić ogłoszenie, wydrukować i porozwieszać w bliższej/dalszej okolicy hoteliku?... [/QUOTE]
A gdzie dokładnie jest hotelik Mosii?

Link to comment
Share on other sites

no nareszcie cos pozytywnego. BARDZO SIĘ CIESZE BO MOŻNA COŚ ROBIĆ. NAJLEPIEJ WEŻ TO KONTO NA SIEBIE, I PRZESYŁAJ KASĘ MOSII BO ONA I TAK MA DUŻO ROBOTY A TU PREDZEJ MOŻNA TRZYMAĆ REKĘ NA PULSIE. NAJWAŻNIEJSZE PODANIE KONTA NA PW BO IDĄ GRUDNIOWE DEKLARACJE. TRZEBA JE JAK NAJSZYBCIEJ UAKTUALNIĆ, MOŻE ZE 2 OSOBY ZROBIA PO LISCIE NA PODSTAWIE POSTU 1 I POSTÓW DO KOŃCA, I ABY UNIKNĄĆ BŁĘDU PORÓWNAMY. WSZELKIE NOWE WPŁATY JUŻ POWINNY IŚĆ NA NOWE KONTO. NAPEWNO BEĘZIE TRZEBA JAKĄŚ KASE UZUPEŁNIĆ ABY MOSII NIE NARAŻAĆ NA NIEDOPŁATY.

Link to comment
Share on other sites

No dobra...
Przyszłam i zaczęłam od wstawiamia banerka i wszystko mi się posypało....
Po tych zmianach już nawet z sygnaturą sobie nie radzę.... Nie dość, że nie wstawiłam Remika to i inne mi wypadły.... Zabawę z tym odkładam na później ;-).

No więc tak - przemyślałam sprawę i chyba lepiej będzie jednak jak wpłaty będą wpływać na moje konto, a ja partiami będę przesyłać je Mossi. Jestem odpowiedzialna za regularne rozliczenia w pierwszym poście więc muszę mieć stały wgląd w kasę i wszystko na bieżąco potwierdzać.
Zainteresowanym prześlę numer konta :-).

Z tego, co pisała Mosii na 17 listopada brakowało 363 złotych.
Ninka przelała 300 zł.

[B]Dług za pierwszy miesiąc pobytu w hoteliku wynosi więc 63 zł.[/B]
[B]A od 18 listopada leci nowy miesiąc hotelowy.[/B]

Zaraz będę wysyłać pw z prośbą o potwierdzenie stałych deklaracji.

Pierwszy post niedługo poprawię :-).

Oj, żebym tylko znowu czegoć nie pokałapućkała ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']A, fajną praktyką wydaje mi się umieszczenie przy tej liście nr postu, w którym ktoś się deklarował. Przydaje się potem w sytuacji, kiedy trzeba coś wyjaśnić.
[/QUOTE]
Nie zawsze mam jasność czy deklarowana wpłata była stała czy jednorazowa - jak uzyskam potwierdzenie zapiszę to w 1 poście :-).


[QUOTE]A gdzie dokładnie jest hotelik Mosii?[/QUOTE]

W Radomsku.
Najfajniej byłoby znaleźć dom w okolicy, bo to umożliwiłoby kontakt przedadopcyjny z Remikiem, ale oczywiście każda inna okolica też jest dobra ;-)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Ja swoja stałą deklaracje 20 zł. potwierdzam. Czekam na numer konta.[/QUOTE]

Baaaaardzo dziękuję. Dopiero przed chwilą wróciłam, coś zjem i siadam do komputera.
Numer konta zaraz podam :-).

No dobrze, wzięłam się za pierwszą stronę ;-).
Jeszcze będą dopiski, bo coś mi to nie idzie za bardzo, ale powolutku coś się urodzi ;-)!

Czy możemy wrócić do akcji literkowej?.....
Napiszcie proszę, jakie literki już załatwione...

Czy ktoś umiałby zrobić ładne Allegro?....

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że ten FireFox jest bezpłatny ;-)?
Wygląda na to, że będę musiała coś udoskonalić w swoim oprogramowaniu (chociaż dotychczas wszystko działało bez zarzutu), bo każda edycja czy inny manewr to dla mnie megaproblem :-(....

Jutro wracam do akcji literkowej... Jakby ktoś dołączył będę bardzo wdzięczna :-)....

Fajnie by było zrobić Allegro adopcyjne - może jutro (ale dopiero wieczorem) uda mi się pomysleć nad tekstem.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj napiszę tekst do allegro adopcyjnego - niestety, trochę później, bo mam bardzo pilną robotę - i pokażę Wam z prośbą o opinię/redakcję/korektę, dobrze?
Może uda mi się wgrać tego FF; druga moja przeglądarka (obok IE), którą mi polecono - Chrome - też nie pozwala na wstawienie banerka... A przed rewolucją nawet IE dawał radę......

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, wszystko mi się sypie - muszę wysłać maile, a tu klops - nie da się :-(...
No nic... Co powiecie na taki tekst do Allegro?

Opis Remika jest lekko zmodyfikowanym tekstem Ninki.
Co do kontaktu to - jak myślicie? - chyba do Mosii, jesli się zgodzi?
Bo będzie mogła najwięcej o Remiku powiedzieć...
Mosii --- spróbuję dziś do Ciebie napisać, jeśli moja wysyłkownia zadziała...

No więc to byłoby tak:


[FONT=Calibri][SIZE=3]Remik nie miał szczęścia w życiu. Bo co to jest za życie w schronisku…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ale los czasami się odmienia… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Zamknięty w ciasnej klatce duży, piękny pies poruszył serce wolontariuszki, która postanowiła mu pomóc.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Zaangażowanie wielu osób pozwoliło na umieszczenie Remika w hoteliku.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ale hotelik – choćby najlepszy – to też nie jest miejsce dla psa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Pies musi mieć swojego Pana, swój Dom, swoje zapachy i – pewność, że to wszystko jest już na zawsze….[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri]Remik czeka…[/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Jeśli szukasz Przyjaciela, towarzysza spacerów, stróża twojego domu – pomyśl o nim.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Remik ma 2-3 lata. Niedawno został wykastrowany. To świetny pies. Przyjaciel na dobre i złe. Broni miski, je stopniowo po troszku i lubi żeby sobie stało i czekało. Ale oprócz miski broni też Moniki. To jest jego Tymczasowa Pani , a on jest bardzo odważny i chce, żeby Pani wiedziała, że on ją już kocha i zrobi dla niej wszystko. Pieszczoch i przylepa, to bronienie to takie na postrach, bez śladu agresji. Jest dobrym, bo głośnym stróżem. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Wspaniały pies dla Osób, które umieją dać psu mądrą miłość - takich, co to poklepią, pogłaszczą, ale zdobędą się też na stanowczość. Niech sobie mieszka w budzie, ale niech wejdzie gdy chce do domu, bo bardzo potrzebuje widzieć i czuć Swoich Ludzi.

Za serce odda serce…

[/SIZE][/FONT]
[CENTER][CENTER][B][U][SIZE=3][FONT=Calibri]w sprawie adopcji prosimy o kontakt:[/FONT][/SIZE][/U][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Calibri][U]

[/U][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Calibri]UWAGA! Zwierzę nie jest rzeczą, a adopcja nie jest zakupem!
Oferty nie poprzedzone kontaktem telefonicznym nie będą brane pod uwagę.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Calibri]Warunkiem adopcji psa jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem, jeśli Remik znajdzie dom.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3]Bijcie, krzyczcie, krytykujcie, powiedzcie co dodać, co wyrzucić ---- tylko nie milczcie, proszę ;-).......[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT] [/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...