Jump to content
Dogomania

Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!


jola_li

Recommended Posts

[quote name='Cajus JB']Same dobre wiadomości. Mi się trochę pokomplikowało, ale ogłoszenia zrobię. Niestety dopiero w niedzielę.[/QUOTE]

Przecież mówiłeś, że zrobisz to w końcu tygodnia, więc wszystko się zgadza ;-)!
(Ja właśnie na koniec tygodnia przygotuję propozycję tekstu).

Dziękujemy bardzo za pamięć :-)!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ma6da']przepraszam- następnym razem podam nicka w tytule przelewu - Magda Biel z Gliwic to ja :)[/QUOTE]

Ależ nic się nie stało ;-)!
Wiem, że niektórzy wolą nie ujawniać swoich nazwisk w Internecie, stąd moja ostrożność.
Bardzo dziękuję; zaraz wpiszę Cię na pierwszą stronie :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']
I - [B]TU PROŚBA O PODANIE NICKÓW NA PW[/B] - Osób o inicjałach M.B. i M.S., które wpłaciły po 10 złotych, bo nie wiem komu je przypisać ;-).
:bigcool::bigcool::bigcool:
(I proszę o podawanie nicka na przelewach :-))[/QUOTE]
Maria Sz. z miejscowości K. to ja ;) Na przyszłość na pewno się poprawię :lol:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

No to Wam powiem, że dzisiaj 2x wysyłałam numer konta :-)!

A przelew do Mosii pójdzie w ostatnim dniu "miesiąca rozliczeniowego" czyli 17 grudnia.
Wszystkich, którzy dokonali/dokonają wpłat proszę o
sprawdzenie, czy są na liście w pierwszym poście (jak nie, to krzyczcie!) :-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maevel']Witam u Remika, Jolu po naradzie rodzinnej do 5 zł dołożyliśmy "0" ;) i przelew już wysłany - jutro pieniążki powinny być na koncie :). Pozdrawiam cieplutko[/QUOTE]

Ooooooooooooooooooooooooooj :-)............
Chyba wysypał się worek z przedświątecznymi cudami..........

Dziękuję najserdeczniej Całej Rodzinie, która tak mądrze uradziła ;-)!!!

Link to comment
Share on other sites

Są nowe wpłaty :-)!!!

Magaaaa - 15 zł!!!
:bigcool::bigcool::bigcool:

Maevel - 50 zł!!!
:bigcool::bigcool::bigcool:

Twój fanclub rośnie, Remiku! Widzisz, jakich masz wspaniałych Przyjaciół?!

Dziękujemy Madzeeee i Wspaniałomyślnej Rodzinie Maevel - bardzo bardzo!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani :-)!

Właśnie podliczyłam, że na Remika wpłynęło [B][SIZE=3][COLOR=blue]513 złotych:bigcool:!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2]To oznacza, że mamy opłacony cały miesiąc do 17 grudnia (450 złotych) i (dzięki wpłacie A.R.S.) spłacony dług 63 złotych za listopad!!!![/SIZE]
[SIZE=2]W związku z tym poproszę Mosii o numer konta i już teraz przeleję 400+63=463 zł (50 zł od Agnieszki M. wpłynęło bezpośrednio do Mosii) [B][SIZE=3][COLOR=blue]od Was dla Remika[/COLOR][/SIZE][COLOR=blue]:bigcool:!!! [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Wszystkie kolejne wpłaty będę zapisywać na następny miesiąc. [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=blue][B]CO TU DUŻO GADAĆ --- JESTEŚCIE WSPANIALI:bigcool:!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2]Dzięki deklaracjom stałym i wielu wpłatom jednorazowym będę miała spokojne Święta ;-)![/SIZE]
[SIZE=2]Ale to nie koniec walki o Remika.........[/SIZE]
[SIZE=2]Przed nami kolejny miesiąc ;-). Oby już ich wiele nie zostało! [/SIZE]
[SIZE=2]Od niedzieli rusza akcja ogłoszeniowa i miejmy nadzieję, że Remik znajdzie swoich Ludzi![/SIZE]
[SIZE=2]Mosii, czy Remik ma odnowione Allegro?[/SIZE]
[SIZE=2]Może wykorzystajcie tekst, który napisałam?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Tak się jakoś dzisiaj rozmarzyłam ;-)......

Tak jak napisała Gosia - tyle pozytywnej energii zgromadziło się wokół Remika i tyle Wspaniałych Osób, że pomyślałam sobie, że w przyszłości można by ten potencjał dalej wykorzystywać.
Oczywiście jeśli pomysł by Wam się spodobał ;-).

A jest on taki:

Jak już Remik pójdzie do domu - a mam nadzieję, że pójdzie - to moglibyśmy zorganizować coś o roboczej nazwie "Eskadra 5-złotówek" lub "Desant 5-złotówek" (nie wiem, co mi tak "wojskowo" przyszło do głowy ;-)) i dalej wspierać pozostające w hotelikach psy. Warunkiem byłyby 5-złotowe miesięczne deklaracje co najmniej 10-osób. Zaznaczam [B][U]pięciozłotowe[/U][/B] - nie cztero-, nie dziesięcio- tylko dokładnie pięcio ;-). Przy 10-ciu osobach dałoby to niebagatelną kwotę 50 złotych! Jeśli chętnych byłoby więcej to jeszcze lepiej ;-)!
Wyglądałoby to tak, że jak już nasza pomoc nie jest potrzebna to przerzucamy "siły i środki" na kolejnego - wspólnie wybranego - psiaka!
5-złotych to dla niektórych niezauważalne niewiele (i nie przeszadzałoby to Im w pomaganiu innym pieskom), dla innych wszystko, na co mogą się zdobyć (różne i zmienne są sytuacje finansowe) --- dla wszystkich, sądzę, satysfakcja, że jakiś biedak dostanie swoją szansę.
Wiem, że czasami i 5 złotych może być poza granicami możliwości i trzeba zrezygnować - takie, niestety, jest życie... - deklaracje nie byłyby, oczywiście, "dożywotnie" ;-).
Ja kiedyś myślałam, że jak nie mogę pomóc znacząco, to lepiej nie pomagać wcale (teraz już tak nie myślę ;-)) i pewnie wiele osób tak uważa. Ja już wiem, że tak nie jest! A "wespół w zespół" dorzucając "piątki" do kasy kolejnych piesków pomożemy im tak, jak teraz Remikowi :-).

Wiem, jeszcze mamy pewnie sporo czasu do podjęcia decyzji (chociaż życzyłabym nam wszystkim i Remikowi, żeby go tak dużo nie było ;-)) - ja tylko tak - ku rozwadze ;-)...
Żebyście mieli czas na zastanowienie :-)....
I dlatego, że chciałam się podzielić z Wami swoimi marzeniami....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...