Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jest sporo rzeczy przecenionych na -40%, -50%, ale nie wszystko jest przecenione, co się nie zgadza z tym, co napisano na plakacie... Generalnie warto zajrzeć. :D Szczególnie jak ktoś i tak planuje kupić, to taka np. przepinana smycz dla dużego psa wyjdzie duuużo taniej.

Ja za smycz zapłaciłam 30zł mniej, a to smycz dla maleństwa.

Link to comment
Share on other sites

Bylam w ROGZIE zobaczyc te wielkie promocje - plakat taki sam jak rok temu, a promocje zdecydowanie gorsze. Szalu nie ma...Na starsze wzorki 40% znizki, ale juz nowe 5% (wooow) a nitka 10% (nowa nitka 5%). Produkty Konga w promocji nie sa, poprzednio byly.
Dla mnie salon ROGZA obecnie to lekki niewypal ;) Poprzednia obsluga zdecydowanie lepsza, promocje byly sensowne i faktycznie towar im schodzil. A tu? Zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie patrzylam na wzorki, ale murakami zadzwon do babki moze sie dowiesz (a dogadac sie ciezko)

paulaa ja nie kupuje nic od dawna:evil_lol: bylam obok (mam po drodze do domu) wiec wstapilam. Chcialam kupic zgrzeblo konga, ale o nie - na stronie cena 32 zl w sklepie 42 zl jasne:diabloti: osla szukaja:evil_lol: Rok temu kupilam w promocji produkty konga i wtedy sie oplacalo, teraz wyszlam dosc szybko:eviltong: Oblukalam tylko nowe wzorki i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...