Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Właśnie je otworzyłam. Śmierdzą kwasem, psu wcale zbytnio nie smakują, chociaż to strasznyyy łasuch. a skład: mąka przenna, skrobia ziemniaczana, gliceryna, wyciąg z drożdży, tlenek żelaza, kwas octowy, kwas mlekowy, kwas propionowy, amorat propionu, kwas l-askorbionowy, kwas cytrynowy, kwas sorbowy, kwas mrówkowy. Jak dla mnie troche za dużo tych kwasów... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Właśnie je otworzyłam. Śmierdzą kwasem, psu wcale zbytnio nie smakują, chociaż to strasznyyy łasuch. a skład: mąka przenna, skrobia ziemniaczana, gliceryna, wyciąg z drożdży, tlenek żelaza, kwas octowy, kwas mlekowy, kwas propionowy, amorat propionu, kwas l-askorbionowy, kwas cytrynowy, kwas sorbowy, kwas mrówkowy. Jak dla mnie troche za dużo tych kwasów... :shake:[/QUOTE]
ja też chciałam je kupić ale spojrzałam na skład i zrezygnowałam .

ta smycz z biedronki nie wyglądała na porządną :)

Link to comment
Share on other sites

No juliusy bardzo mi się podobają, o te:
[IMG]http://juliusk9-sport.pl/images/k9power_copy3.jpg[/IMG]

:loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://www.beestenspul.nl/upload/imgQ2mnVh[/IMG]

W sumie jeżeli wydaje 40 - 80 zł na obroże.
To na szelki może 120 bym dała, ale widze że mają też wersje tzn light już za 60 zł, bez napisów - można dokupić i bez możliwości dopięcia sakw .



Widziałam te pierdólki z biedronki.
Miałam sobie wziąć dwie piłki z ogonkiem (podobno to wielki hit :P ), ale stwierdziłam że dopłacę z 5zł i kupie bardziej lateksowe.
Wiadomo psom takiej, czy takiej nie dałabym do mamlania w domu, ale na chwilkę do porzucania, a ten biedronko wski materiał wydawał się jakiś sztywny.

Link to comment
Share on other sites

Juliusy maja najladniejszy ksztalt "siodelka". Jak porownasz z tanszymi produktami (wyjatek dingo) to widac roznice golym okiem. Jesli kupowac takie szelki tylko Julisy, zreszta Akira z dogo ma takie o ile pamietam 2 lata i ciagle sie dobrze trzymaja, to o czyms swiadczy ;) Moja ma za duzo futra na takie szele i za duzo luznej skory, bedzie wygladac koszmarnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Może nie na temat, ale właśnie wróciliśmy z biedrobnki. :cool3: Myślałam, że więcej rzeczy będzie, a tu tylko pare rzuconych. Nabyliśmy smyczke moro ( do wyboru była jeszcze czerwona w kratke i same czarne), 3 kurczaki ( scooby się cieszy z nich jak dziecko), świnke i smaki ( ich skład mnie troche przeraża..).;)[/QUOTE]
Kupiłam kurę czy tam kaczkę przedwczoraj... Pół godziny temu ktoś łapkę kurakowi rozwalił:lol:
Wydaje mi się, że to nie jest zrobione z lateksu. Dla porównania mam innego indyka (Kleo szaleje za kwaczącymi zabawkami:evil_lol:) z nobby i trixie- są bardziej miękkie w dotyku.
Sory za off ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Macie jeszcze jakieś opinie o tej smyczy z biedronki?[/QUOTE]

Smycze z biedronki ? Hmm, przed chwilą byliśmy z nią na pierwszym spacerku i już sa problemy ze zwijaniem, a pies 13kg. ;)

Edit: Natomiast zabawki kurczaki super, psiak je już męczy od godziny i narazie nie urwał kończyny jak to było z innymi. ;p

Link to comment
Share on other sites

Hej
Jeszcze mam pytanko do Was o te szele Ezy Doga
[IMG]http://www.thepamperedpetcompany.com/cmsimages/cms_web/57208Copy%20of%20Chestplate%20Back%20Detail.jpg[/IMG]

Jaki miej więcej rozmiar braliście na duze psy ( obwód w klacie 70 i 80cm )
Chciałabym wziąć jak największy z odpowiadających, myślę że dzięki temu ten pas na klacie będzie ciut dłuższy i nie będzie to wyglądało, jakby wrzynał się pod pachy ( strasznie mi się to nie podoba, mogli by zrobić ciut dłuższy pasek na "plecach").

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq'][URL]http://i2.fmix.pl/fmi106/39138c99002219e94e7458ba/zdjecie.jpg[/URL]

[B]Ewa[/B], teraz możemy wyprowadzać psy w takich samych obrożach ;)[/QUOTE]
To musimy się jakoś umówić na spacer :D

A ja zamówiłam takie szelki, tylko czekam na dostawę ;)
[img]http://juliusk9-sport.pl/images/k9power_copy3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hej
Jeszcze mam pytanko do Was o te szele Ezy Doga
Jaki miej więcej rozmiar braliście na duze psy ( obwód w klacie 70 i 80cm )
Chciałabym wziąć jak największy z odpowiadających, myślę że dzięki temu ten pas na klacie będzie ciut dłuższy i nie będzie to wyglądało, jakby wrzynał się pod pachy ( strasznie mi się to nie podoba, mogli by zrobić ciut dłuższy pasek na "plecach").[/QUOTE]

Tylko wtedy przesuwałyby się do przodu i ten sztywny napierśnik wbijałby się w gardło. One są jak step - iny i tak mają być dopasowane. (ja kupiłam za duże i musiałam sprzedać, bo działo się tak, jak napisałam wyżej - obwód był w sam raz, ale napierśnik za duży i pasek z tyłu za daleko za przednimi łapkami).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Może nie na temat, ale właśnie wróciliśmy z biedrobnki. :cool3: Myślałam, że więcej rzeczy będzie, a tu tylko pare rzuconych. Nabyliśmy smyczke moro ( do wyboru była jeszcze czerwona w kratke i same czarne), 3 kurczaki ( scooby się cieszy z nich jak dziecko), świnke i smaki ( ich skład mnie troche przeraża..).;)[/QUOTE]
ja też niestety kupiłam te smaki i one pachną octem !! u mnie żaden pies nie chce tego zjeść i bardzo żałuje, że wcześniej nie przeczytałam składu bo bym ich nie kupiła :(

Link to comment
Share on other sites

ja również wybrałam się dziś do biedronki po smycz automatyczną, po pierwszym spacerze z nią stwierdzam, że raczej będzie używana rzadko, jeśli w ogóle ;) tylko raz wciągnęła mi się do końca, zawsze ok.20 cm zostaje, przycisk do blokowania chodzi ciężko i nie zawsze, poza tym, nawet po zablokowaniu smycz nadal troch się jeszcze wyciąga ( a pies ma tylko 20 kg). Chociaż jak na taką cenę to chyba normalne ;) ale jest chociaż ładna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Własnie sie za stanawiam nad tą smycza. Mam flexi ale tej chciałabym używać tam gdzie flexi będzie mi szkoda np nad wodę, w chaszcze do piachu. Ale z tego co piszecie to chyba nie warto.[/QUOTE]

Poszukaj w marketach, aby kupic drugą flexi, ja za swoją flexi w tesco zapłaciłam 15.30 zł, bo była wyprzedaż ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Własnie sie za stanawiam nad tą smycza. Mam flexi ale tej chciałabym używać tam gdzie flexi będzie mi szkoda np nad wodę, w chaszcze do piachu. Ale z tego co piszecie to chyba nie warto.[/QUOTE]

ja mam swoją 3 lata, staram się ją oszczędzać ale ciężko mi to idzie :evil_lol: smycz wpadła mi do rzeki, została na zewnątrz podczas ulewy :cool3: leżała nie raz w piasku i żyje ;) więc ja się pytam, po co oszczędzać? :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...