Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

ej może ktoś mi się wypowie co do tych Hurttów - one są wytrzymałe ? np. jak pies porządnie szarpnie albo będzie się miotał ? Bo może i rudej kupie tylko nie wiem jak one z wytrzymałością

Spokojnie! 
Prowadzam na nich tybka. Sprawdziły się w ekstremalnych sytuacjach (np. próba zjedzenia pieska). 

Dobrze że są drogie, bo bym kupiła Arniczkowi i Jetsanowi takie same komplety :P 

Link to comment
Share on other sites

ej może ktoś mi się wypowie co do tych Hurttów - one są wytrzymałe ? np. jak pies porządnie szarpnie albo będzie się miotał ? Bo może i rudej kupie tylko nie wiem jak one z wytrzymałością

są wytrzymałe, spokojnie ;) moja miewa zrywy rzadko, ale jak już są to dosyć nagłe i mocne (np. ostatnio do dzików) i się nic nie dzieje, szele całe ;)
Link to comment
Share on other sites

Nenya! powiedz mi gdzie kupiłaś tą hurtte obroże niebiesko -żółtą (?) , nie wiesz czy robią w tej kolorystyce szelki Yki/Xy ?

Ten kolor bardzo mi się spodobał!

 

Od Doghy :)) Robili, limitka to była :(

 

To chyba ta hurtta co Dogha sprzedawała ostatnio 

 

 

dzięki, owieczki trafią w dobre ręce więc na pocieszenie zamówiłam 3 red dingo, zobaczymy czy przekonam się do zatrzasków 

 

 

Ach, to dobrze! :)

 

Akcesoria dla psów w biedronce o 15.06!

11140117_473540476144771_283864135798521

 

 

Ta smycz mi się podoba koralowa, skaranie boskie no :/

 

myślę nad kupnem hurttów dla Białej
i oto jakie cudeńka znalazłam  :D  $_12.JPG
i nie wiem które wybrać xPPP

 

 

My mamy norwegi, fajnie się komponują  z merlingiem Baloo :)

 

 

Z Niemiec ze sklepu luxus4dogs.com
Rzeczy Victorii też stamtąd. A Hurtta niebiesko-żółta była moja, przywieziona z Włoch. Żałuję, że nie wzięłam mniejszego rozmiaru, bo bym nie oddała A tej nie używałam, bo za szeroko i kółko duże.

 

Ja ubóstwiam :) Strasznie fajna jest! :)

 

ej może ktoś mi się wypowie co do tych Hurttów - one są wytrzymałe ? np. jak pies porządnie szarpnie albo będzie się miotał ? Bo może i rudej kupie tylko nie wiem jak one z wytrzymałością

 

Boksery moich rodziców mają norwegi od dwóch lat, codziennie dzień w dzień spacery w nich odbywają i wyglądają nadal świetnie. Ja polecam, dlatego cały ekwipunek mamy :)

Link to comment
Share on other sites

Wow serio dla czekoladek. Ja jakoś dla mojego psiego chłopaka nie mogę się przemóc. Synowie też stronią od takich kolorów.

 

Mnie długo kusiły wiśniowe norwegi, ale jak zobaczyłam siostry mojego psa w wiśniowych Hurttach to stwierdziłam, że byłaby to jednak lekka przesada, więc będzie trochę mniej różu :P Raspberry-Fern-Gray ;) A wiśnie kupię jak będę miała sukę :D

Link to comment
Share on other sites

rok temu na wds w helsinkach kupilam to https://www.luxus4dogs.com/unterwegs/hurtta-lifeguard-halsband-pink-ozean/0-0-0-5587-0.htm?produkt=33090&cat=21 oraz to https://www.luxus4dogs.com/unterwegs/hurtta-lifeguard-halsband-orange-gelb/0-0-0-5587-0.htm?produkt=33089&cat=21  na stoisku hurtty za laczna cene 15 euro. wiec roznica miedzy 15 a ponad 50 za dwie obroze sprawia, ze nawet ja bedac fanatykiem obrozy jednak kurde podziekuje.

 

w tym roku na cruftsie tez bylo bardzo fajne stoisko hurtty i koszyk z wyprzedaza, lecz za pozno poszlam na zakupy i wszystko bylo przebrane. ale jednak...no mowy nie mam, abym wiedzac za ile mozna miec hurtte, kupowala ja w takich cenach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...