Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Szelki Hurtta odkupione od Pepper-oni oraz obroża rogz malinowy:

akcesoria.jpg

 

akcesoria2.JPG

 

Wygląda świetnie!

 

Ja mam skórzaną z Wozy, ale zrobiona jest w ten sposób, że przy karabińczyku ma szer. 2 cm, a potem jest łączenie ze smyczą, która ma ok. 14 mm. Jest to smycz dla jamnika. Zdjęcia z Rogzem 16 mm,  Lupine 1,8 mm oraz Hurttą.

Karabińczyk jest identyczny z Hurttą.

 

11203183_890907854304629_332276400798251

 

12896_890908064304608_838728651275740547

 

O matulu, czemu ja się zakochuje w rzeczach Hurtty? Przecież ta smycz jest fenomenalnie piękna! <3

Link to comment
Share on other sites

Śliczny ten Rogzik 

 

a po co są te kóęęłczka na rączkach i gdzie kupiłas te smycze ? :D

 

 

Nie wiem po co te kóleczka, może żeby przyczepić np. woreczki na kupy ? Kupione w Prodogu, po jednej w miarę przypływu gotówki ;). 

 

 

Pepper-oni , ślicznie wygląda w tym Rogzie. 

Link to comment
Share on other sites

Pewnie znienawidzicie mnie (o ile jeszcze tego nie zrobiliście..) o to pytanie, ale cóż..
Nie wiecie jaka firma produkuje norwegi gotowce prócz trixie? Takie zwykłe, taśmowe.. Nasze norwegi z trixie spodobały się naszej znajomej, a nie ma rozmiaru na jej pieska, a nie chce kupować na wymiar.. Ktoś? Cos?

Link to comment
Share on other sites

Super wyregulowane, aż mnie przekonałaś, bo większość psów ma je tuż za łapami. W ogóle świetnie w nich wygląda. Tylko jednej istotnej informacji mi tam brakuje - szerokości maska mostkowego.

 

 

 

Słuszna uwaga, post edytowany :).

Pasek w tym miejscu ma ok. 5cm szerokości.

Link to comment
Share on other sites

a po co są te kóęęłczka na rączkach i gdzie kupiłas te smycze ? :D

 

 

Nie wiem po co te kóleczka, może żeby przyczepić np. woreczki na kupy ? Kupione w Prodogu, po jednej w miarę przypływu gotówki ;). 

 

 

Takiej teorii jeszcze nie słyszałam. Kółeczka są po to, żeby łatwo było zapiąć smycz przez ramię ;)

Link to comment
Share on other sites

Pepper-oni no ale skrócić o połowę możesz jak masz 2 karabińczyki... smycz toyoty ma 1 karabińczyk dlatego to kółeczko wydaje się "dziwne" 

 

ja mam hurrtową 6mm już kiedyś ją wstawiałam xD ale widzę, że nadal nie możesz się zdecydować :) 

Link to comment
Share on other sites

Lucky może juliusy pasowe? Tańsze już mi nie przychodzą do głowy.

Coś do 20 zł.. Za nasze dałam 20 zł, ale problem w tym, że nie ma mniejszych <choć na metce są mniejsze rozmiary...> i poszukuję czegoś taniego.. Jakiś z tych tanich gotowców.. Widziałam takie szelki jeszcze kiedy nie miałam Xeny w zoologicznym, ale zbytnio się tym nie interesowałam, a ostatnio też spotkałam pieska w norwegach, ale kurde nie zapytałam się i żałuję.. Ale cóż.. Może kojarzycie?
Link to comment
Share on other sites

Pepper-oni no ale skrócić o połowę możesz jak masz 2 karabińczyki... smycz toyoty ma 1 karabińczyk dlatego to kółeczko wydaje się "dziwne" 

 

ja mam hurrtową 6mm już kiedyś ją wstawiałam xD ale widzę, że nadal nie możesz się zdecydować :)

Ale ty masz 8mm. Ja się trochę jednak wciąż obawiam wielkości tych zaślepek na lince. Myślę teraz nas 6mm ale one tylko 180 długości. Kółeczko mozna zaczepic o karabińczyk przy obroży wówczas smycz się skraca o połowę. Nie mam pojęcia czy to do tego ale tylko to mi przyszło do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Coś do 20 zł.. Za nasze dałam 20 zł, ale problem w tym, że nie ma mniejszych <choć na metce są mniejsze rozmiary...> i poszukuję czegoś taniego.. Jakiś z tych tanich gotowców.. Widziałam takie szelki jeszcze kiedy nie miałam Xeny w zoologicznym, ale zbytnio się tym nie interesowałam, a ostatnio też spotkałam pieska w norwegach, ale kurde nie zapytałam się i żałuję.. Ale cóż.. Może kojarzycie?

trixe tez ma takie mikro. W zoologu widzialam u siebie, na necie tez sa.
Link to comment
Share on other sites

Coś do 20 zł.. Za nasze dałam 20 zł, ale problem w tym, że nie ma mniejszych <choć na metce są mniejsze rozmiary...> i poszukuję czegoś taniego.. Jakiś z tych tanich gotowców.. Widziałam takie szelki jeszcze kiedy nie miałam Xeny w zoologicznym, ale zbytnio się tym nie interesowałam, a ostatnio też spotkałam pieska w norwegach, ale kurde nie zapytałam się i żałuję.. Ale cóż.. Może kojarzycie?

 

 

To może Zolux ?

 

Takie są dostępne u nas w zoologu: 

 

 

dsc0726yo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...