Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='IZMADO']Kupiłam :D
Pies do pyska nie chciał wziąć, ale jak popiszczałam i rzuciłam to od razu poleciała, wzięła i wcisnęła mi w ręce by jej dalej rzucać. Zabawka śmierdzi chińszczyzną, więc bankowo ją w czymś wyczyszczę. Ale taka fajna, mięciutka, no nie mogłam się oprzeć ;) Teraz to nasza jedyna działająca piszczałka ;)[/QUOTE]
Ja nie kupiłam ze względu na ten smród, nie wiem czy mycie coś pomoże. Mamy taką śmierdzącą piłeczkę leży nieużywana bo psy do pyska nie wezmą. mimo mycia nadal smierdzi.

[B]a_nusia [/B]patrzyłam w zoologu na te odpustowe obroże. niestety same malutkie. Przyznam że niektóre nawet ''gustowne'' były.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']
[URL]http://www.pitman.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_598d9c306626f0d065e5f32dd6cd3942.jpg[/URL] zajedwabista!
[/QUOTE]

[quote name='Victoria']
Besti ta różowa jest sliczna :loveu:[/QUOTE]

[quote name='gops']Besti rózowa!!! przepiękna![/QUOTE]

[quote name='vege*']Różowa koniecznie :) ta druga przez tą blaszkę jest beznadziejnie brzydka :lol:[/QUOTE]


Dzięki! Dobra to biorę róSzoFfffą:loveu: Mój pies ma tylko różowe obroże:roll:

vege* to jest odznaka:mad:

Link to comment
Share on other sites

ej ta rzutka z biedry jest fajna ;D
czemu wcześniej nie odkryłam tego wynalazku..?
pierwszy raz po powrocie do domu nie musiałam myć rąk z błota przez 5 minut xd
tylko piłka coś psu nie podpasowała, pomimo tego że mieksza i lżejsza niz taka zwykła tenisowa.

a ubranek oczywiście nie było, a bylam w 2 biedrach ;c

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']ej ta rzutka z biedry jest fajna ;D
czemu wcześniej nie odkryłam tego wynalazku..?
pierwszy raz po powrocie do domu nie musiałam myć rąk z błota przez 5 minut xd
tylko piłka coś psu nie podpasowała, pomimo tego że mieksza i lżejsza niz taka zwykła tenisowa.

a ubranek oczywiście nie było, a bylam w 2 biedrach ;c[/QUOTE]

No ja taką wyrzutnie kupiłam jakis czas temu w Tesco, jest dokładnie taka sama. Za mocna rzecz, na spacerach wybawienie dla takiej kaleki w rzucaniu jak ja. Sama rzucam na dwa metry, pies dobrze nie wystartuje i już musi wracać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Ja nie kupiłam ze względu na ten smród, nie wiem czy mycie coś pomoże. Mamy taką śmierdzącą piłeczkę leży nieużywana bo psy do pyska nie wezmą. mimo mycia nadal smierdzi.[/QUOTE]

O dziwo pomogło! Najpierw wymoczyłam w gorącej wodzie, później umyłam psim mydełkiem a nakońcu spryskałam Dettolem i tak sobie kostka stała. Teraz pachnie zwyczajną gumą, nie ma już tego "chińskiego" smrodku. Ale bankowo zabieg będę powtarzała jeszcze kilka razy.


[quote name='Victoria']ej ta rzutka z biedry jest fajna ;D
czemu wcześniej nie odkryłam tego wynalazku..?
pierwszy raz po powrocie do domu nie musiałam myć rąk z błota przez 5 minut xd
tylko piłka coś psu nie podpasowała, pomimo tego że mieksza i lżejsza niz taka zwykła tenisowa.
[/QUOTE]

Ja do wyrzutni wkładam zwykłą gumową piłeczkę z Trixie :)


[quote name='omry']No ja taką wyrzutnie kupiłam jakis czas temu w Tesco, jest dokładnie taka sama. Za mocna rzecz, na spacerach wybawienie dla takiej kaleki w rzucaniu jak ja. Sama rzucam na dwa metry, pies dobrze nie wystartuje i już musi wracać :evil_lol:[/QUOTE]

Też mam tescową ;) I ja to rzucałam piłkę pod swoje nogi bardziej, ruchem koszącym, więc Twoje 2 metry to szał ciał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Moje zbiory obrożowe pomniejszyły się znacznie, zdecydowanie za dużo różu, nie wiem jak to się stało :D
[/QUOTE]
już wiem kto mi motylki z ad zakosił.. :mad:
tak w ogole to masz 3 takie same obroze jak ja xd
ta zwykla zielona z ds jest aktualnie moja ulubiona :loveu:

[quote name='omry']Haha, tak też potrafię :evil_lol:[/QUOTE]
ej no bez jaj, ja pare dni temu stojąc przy bramie przodem do podwórka rzuciłam piłką na sznurku tak, że musiałam ją szukać w lesie po drugiej stronie ulicy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...