Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='gops']Ja też! i znalazłam taką z Wozy , tylko trochę cena za duża jak dla mnie.

[URL]http://allegro.pl/obroza-psa-exclusive-leopard-woza-smycz-szelki-i3529495641.html[/URL][/QUOTE]

O kurka!!! Ale zajebista!! Cena akurat nie gra dla mnie roli, poodkładałabym ale niestety, nie noszę nic pochodzenia zwierzęcego i dla naszego psiaka też nie kupujemy skórzanych obroży czy szelek :( Ja bym chciała taką taśmową :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LalaAla']O kurka!!! Ale zajebista!! Cena akurat nie gra dla mnie roli, poodkładałabym ale niestety, nie noszę nic pochodzenia zwierzęcego i dla naszego psiaka też nie kupujemy skórzanych obroży czy szelek :( Ja bym chciała taką taśmową :roll:[/QUOTE]
A tasmowa tez gdzieś widziałam ... zaraz sobie spróbuje przypomnieć .

Edit: jednak nie, przypomniałam sobie ale mają tylko "krowe" nie panterke

Edited by gops
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LalaAla']O kurka!!! Ale zajebista!! Cena akurat nie gra dla mnie roli, poodkładałabym ale niestety, nie noszę nic pochodzenia zwierzęcego i dla naszego psiaka też nie kupujemy skórzanych obroży czy szelek :( Ja bym chciała taką taśmową :roll:[/QUOTE]

Może [URL]http://bellomania.com/en/collars/levin-leopard-collar.html[/URL]? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Może [URL]http://bellomania.com/en/collars/levin-leopard-collar.html[/URL]? ;)[/QUOTE]

O jaaaaaa :D Boska!! I Vegan :D Tylko ja bym zamawiania sama nie ogarnęła. W sumie 140 zł prawie za obrożę plus koszt przesyłki.. Eeech :( Ale podoba mi się niezmiernie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='vege*']Przecież na stronie z juliusami są ;)[/QUOTE]

no tak,ale gotowe napisy(chyba że nie widzę),myślałam że można też zamówić z własnym napisem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LalaAla']O jaaaaaa :D Boska!! I Vegan :D Tylko ja bym zamawiania sama nie ogarnęła. W sumie 140 zł prawie za obrożę plus koszt przesyłki.. Eeech :( Ale podoba mi się niezmiernie :)[/QUOTE]

Może ktoś jeszcze z dogo by chciał i zrobilibyście wspólne zamawianie. Wydaje mi się, że Bellomania pojawia się w TKMAXXach, może warto się przejechać i spytać czy mają możliwość sprowadzenia albo co.

edit: No i nie 140 tylko:
[FONT=arial] 1€ =[/FONT]
[COLOR=#212121][FONT=arial][SIZE=2]4,21817978zł [/SIZE]
[SIZE=2]czyli ok 70 :)[/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Edited by Hill.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='CAM']Chodzi mi o takie które są wygodniejsze dla psa ;)[/QUOTE]
Zależy od psa, wiadomo.
Ja mam 2 psy, każdy ma 2 pary szelek - norwegi i guardy. Chodzi im się w nich tak samo, ale ja osobiście wolę norwegi - szybciej się je zakłada i nie przekręcają się. Trzeba tylko psa porządnie wymierzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Janka nosi kolce! :razz:

[/QUOTE]
Świetnie wygląda, tak groźnie:lol:
[quote name='lucky23']A co powiecie na ciuszki z biedronki ??[/QUOTE]
Jak za te pieniądze całkiem ok, spodziewałam się czegoś gorszego. Widziałam tylko czarne kurtki. Ponoć były też bluzy?
Szkoda tylko że nie wzięli pod uwagę że większe psy też chodzą w ubrankach i wszystko jest mini.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Jak za te pieniądze całkiem ok, spodziewałam się czegoś gorszego. Widziałam tylko czarne kurtki. Ponoć były też bluzy?
Szkoda tylko że nie wzięli pod uwagę że większe psy też chodzą w ubrankach i wszystko jest mini.[/QUOTE]

No i dobrze że są czarne, bo będą mniej widoczne na Xenie :D
No wiesz, przecież im większy pies tym większe ciałko i nie marznie :D
Ale wiem że są duże psy które marzną i to bardzo :(

Dla mnie problemu nie sprawia to że sa to tylko rozmiary mini, bo Xena jest mini :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...