Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='BBeta']Na pewno wstawię ;)

Nie ;)
[/QUOTE]

:loveu:
Aj, to trudno.

[quote name='Niewyspana']To właśnie my mamy taśmę 2 cm + podszycie ;p
Sam zatrzask ma 5cm na 2,5 cm

;p[/QUOTE]
Oooo. Oooo. Cudnie :D To dziękuję serdecznie, jak będę kupowała to od nich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Proszę ;p
Wiesz już, jaka tasiemka? ;)[/QUOTE]

Zastanawiam się na piaskowymi dmuchawcami na na niebieskiej taśmie i niebieskiej eko (wygląda jak błękitna), ale to na razie takie luźne strzały ;)
[IMG]http://i42.tinypic.com/2hx4tmt.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Zastanawiam się na piaskowymi dmuchawcami na na niebieskiej taśmie i niebieskiej eko (wygląda jak błękitna), ale to na razie takie luźne strzały ;)
[/QUOTE]
Ja bym wzięła do tego połączenia brązową taśmę podkładową zamiast niebieskiej. Ale to tylko taka moja sugestia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Ja bym wzięła do tego połączenia brązową taśmę podkładową zamiast niebieskiej. Ale to tylko taka moja sugestia ;)[/QUOTE]

A akurat próbowałam też z brązem :D Ale kurcze, te kolorki na komputerze są tak intensywne, że zastanawiam się o ile różnią się w rzeczywistości. Jeśli niebieski jest błękitny to ok, pasowałby do listków, ale jakby się miało okazać, że to całkiem inny odcień to kiepsko.

Link to comment
Share on other sites

Się śmiejcie!
Na grzybach byliśmy akurat:diabloti:.
Muszę powiedzieć, że Batmany są super - świetnie wykonane, solidne, no i dostaliśmy z metkami, także BBeta - solidna firma:cool3:. Obawiałam się, że ten typ obroży, czyli półzacisk nie sprawdzi się u Zary, ale nawet na jej chudej szyjce jest super:loveu:.

BBeta, a gdzie Twoje nowe Batmany:)?

Link to comment
Share on other sites

Do nas przyszedł w końcu zamówiony komplecik :D Tzn. przyszedł nawet szybko, tylko długo się zastanawiałam jaki zamówić :)

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7950/euky.jpg[/IMG]


Tylko coś mi się wydaję, że źle wymierzyłam szelki i są za blisko przednich łap :sad: To nasze pierwsze norwegi i nie mam doświadczenia jak powinno być dobrze.
Ale szelki na żywo wyglądają super, wzór lepiej niż na zdjęciu się prezentuję, no i smycz też fajna :D

Edited by MSemka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Beata dla Ciebie były za grube te batmany że je sprzedałaś? :)[/QUOTE]

Ja nie BBeta, ale pozwolę sobie odpowiedzieć:) z tego, co BBeta mi napisała, dla Jej psiaków obroże były za sztywne;).
Ja jestem z nich mega zadowolona, a z tego, że są półzaciskami, chyba najbardziej. To jest super wygodne rozwiązanie:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']zara jaki weimaro-szczurek:loveu:

ej no spoko sa te batmany. ja mam bez zadnego podszycia, ale nie jestem fanka ekoskory.

teraz bym cos kupila na polarku minky, ale to poroniony pomysl.
oraz super dogi, ale z przyzwoitosci musialabym sie czegos pozbyc z mojej bogatej kolekcji:)))[/QUOTE]

U mnie to też pierwsze obroże z ekoskórką, ciekawe jak się będą spisywać, ale bez eko chyba nie byłyby takie ładne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']W ogóle wyżłowe miny są wybitne :evil_lol: A batmany super im pasują, zajebiste są :D

Szaro-miętowy komplecik z PWDD piękny :loveu:

No mam nadzieję, że się w przyszłym tygodniu też będe już chwalić zakupami, zamówienie już złożone tylko płacić nie ma komu :lol:[/QUOTE]


Co się nabijasz z moich poważnych piesów:evil_lol:.
A tak serio to oni faktycznie robią miny jak ograniczeni w rozwoju:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Beata dla Ciebie były za grube te batmany że je sprzedałaś? :)[/QUOTE]
Dla mnie nie, dla moich psów tak :eviltong: :diabloti:

Ja też fanką ekoskóry nie jestem, wolałabym Batmany z żółtą pianką :loveu: Ale cóż, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Co się nabijasz z moich poważnych piesów:evil_lol:.
A tak serio to oni faktycznie robią miny jak ograniczeni w rozwoju:eviltong:.[/QUOTE]

Ale gdzież ja bym śmiała się nabijać! One po prostu mają spojrzenia pt. "umysł niezmącony myślą" :evil_lol:
Moja też ma dni, kiedy wygląda jakby była upośledzona, także luzik :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']zara jaki weimaro-szczurek:loveu:

ej no spoko sa te batmany. ja mam bez zadnego podszycia, ale nie jestem fanka ekoskory.

teraz bym cos kupila na[B] polarku minky[/B], ale to poroniony pomysl.
oraz super dogi, ale z przyzwoitosci musialabym sie czegos pozbyc z mojej bogatej kolekcji:)))[/QUOTE]
Ten polarek jest jak dla mnie 1000 razy fajniejszy niż taki zwykły :) Chociaż dla brudasów jasny kolor się pewnie nie sprawdzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Ja nie BBeta, ale pozwolę sobie odpowiedzieć:) z tego, co BBeta mi napisała, dla Jej psiaków obroże były za sztywne;).
Ja jestem z nich mega zadowolona, a z tego, że są półzaciskami, chyba najbardziej. To jest super wygodne rozwiązanie:).[/QUOTE]
aa dzięki :)
A Twoim psom idealnie w tych Batmanach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...