Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='AnIeLa']Mój pies pływa zawsze goły. Kilka razy zrobiłam wyjątek gdy testowałam obrożę i koniec. Wystarczy, że psiak się zahaczy o jakąś gałąź która jest pod woda i której nie widzimy i może dojść do tragedii, także mój psiak pływa tak jak go natura stworzyła ;)[/QUOTE]
Też się tego zawsze obawiałam, zwłaszcza że w wodzie jest dużo różnych dziwnych rzeczy :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']albo będą autorskie tasiemki, na co bardzo liczę ;)[/QUOTE]

Autorskie tasiemki, tzn?

Trochę kiepsko, ale dwie moje wymarzone obroże z AD, oraz trzecią, która wybitnie mi się podoba mam, więc nie marudzę. ;) Teraz pewnie powstanie plaffy nr 2 (które zdaje się, że upadło? bo coś o nich nie słychać)...

Link to comment
Share on other sites

Czy możecie mi podpowiedzieć, które formy robią obróżki na klips profilowany? Chodzi mi o to, żeby ładnie to wyglądało na chudej małej szyjce, a niestety tym razem to nie może być półzacisk... Mile widzialne firmy robiące komplety ze smyczami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Czy możecie mi podpowiedzieć, które formy robią obróżki na klips profilowany? Chodzi mi o to, żeby ładnie to wyglądało na chudej małej szyjce, a niestety tym razem to nie może być półzacisk... Mile widzialne firmy robiące komplety ze smyczami ;)[/QUOTE]
musi być szeroka? ezy dog ma mały klips nie taki na pół szyi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Czy możecie mi podpowiedzieć, które formy robią obróżki na klips profilowany? Chodzi mi o to, żeby ładnie to wyglądało na chudej małej szyjce, a niestety tym razem to nie może być półzacisk... Mile widzialne firmy robiące komplety ze smyczami ;)[/QUOTE]

Furkidz się chwali, że mają klamry profilowane ;) Niestety, nie korzystałam z ich usług, więc przekazuję tylko informację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Niekoniecznie, to ma być komplecik "kościółkowy" :evil_lol:[/QUOTE]
wydaję mi się że DS miało i Furkidz ale jeśli ma byc mały zatrzask to ezy dog bo serio maja dosc małe co mi odpowiadało .
myslałam że szeroka to wtedy kiepsko bo w 4cm klipsy sa okropne jakiekolwiek by nie były ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Autorskie tasiemki, tzn?

Trochę kiepsko, ale dwie moje wymarzone obroże z AD, oraz trzecią, która wybitnie mi się podoba mam, więc nie marudzę. ;) Teraz pewnie powstanie plaffy nr 2 (które zdaje się, że upadło? bo coś o nich nie słychać)...[/QUOTE]
własnego projektu :)

ja właśnie zamówiłam szelki, ale coś czuję że mnie zlinczują, bo nie mam zielonego pojęcia jak dobrać resztę do tasiemki :evil_lol: a pewnie roboty będą mieli mnóstwo
[quote name='evel']Czy możecie mi podpowiedzieć, które formy robią obróżki na klips profilowany? Chodzi mi o to, żeby ładnie to wyglądało na chudej małej szyjce, a niestety tym razem to nie może być półzacisk... Mile widzialne firmy robiące komplety ze smyczami ;)[/QUOTE]
jak to kościółkowy, to ja bym brała rogza lub lupine, a smycz zawsze można dobrać jednokolorową z innej firmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']może mi ktoś zmierzyć max w rogzie XL? na zatrzask i minimum na zacisk ?
zastanwaim się nad czymś cieńszym ale nie lubie jak jest podwójna taśma .
wejsc to wejdzie w oba bo ma blisko 50cm w karku ale żeby to jakoś wyglądało ..[/QUOTE]
Zmierzyć na razie nie mam jak (może wieczorem), ale mój pies ma obwód szyi 52 cm, a w Rogzie XL ma taśmę podwójną mniej wiecej na 2/3 długości ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']to by było super , byliby chyba pierwsi w Polsce.
bo faktycznie ostatnio wszystko sie powtarza .[/QUOTE]


Autorskie tasiemki już są w Polsce w Oh my pet są tasiemki z Jelonkami i piratami, pawie oczka i koty chyba też :)



Do Nas doszły dzisiaj piękne obroże :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']Autorskie tasiemki już są w Polsce w Oh my pet są tasiemki z Jelonkami i piratami, pawie oczka i koty chyba też :)

[/QUOTE]
oo nie wiedziałam że to autorskie , chciałam te jelenie kupić ale mi żadna eko od nich nie pasuje do tego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Czy możecie mi podpowiedzieć, które formy robią obróżki na klips profilowany? Chodzi mi o to, żeby ładnie to wyglądało na chudej małej szyjce, a niestety tym razem to nie może być półzacisk... Mile widzialne firmy robiące komplety ze smyczami ;)[/QUOTE]
Kiedyś Marta pisała, że mają profilowane zatrzaski. Ja mam zatrzask z furkidz 2,5 cm, jest profilowany ładny, zgrabny i nie jest jakiś masywny, ale jest mocny :) Moja 25 kg sunia go nie zerwała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']że się wtrącę ;) Ja słyszałam, że najlepiej w ogóle nie puszczać psa do wody w szelkach, ponieważ mogą mu ograniczać ruchy, gdyż mogą się troszkę ścisnąć :)[/QUOTE]

A moje pływają właśnie na szelkach czasem szerokiej obroży i lince żebym mogła je ratować w razie czego. Od sytacji jak mi się pies zaczepił w glony i musiałam po niego płynąć to z linką czuje się pewniej ;)

Z innej beczki. Furkidz zaciskowy sprawuje się super bardzo ładnie chodzi. Super są te kółka :) Jesteśmy bardzo zadwoleni

[quote name='AnIeLa']Autorskie tasiemki już są w Polsce w Oh my pet są tasiemki z Jelonkami i piratami, pawie oczka i koty chyba też [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

Co rozumiecie przez autorskie? Bo ja rozumiem że ktoś je sam zaprojektował, wytworzył i ma wyłączność a nie kupuje gotowce.

Edited by Marchewkowy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...