Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Milena9']Ja mam smycz skórzaną, ogólnie wytrzymała, ale trochę popękała i jest twarda.[/QUOTE]

Myślałam o taśmowej :)

[quote name='aganela']ogólnie ceny mają dość przystępne, towar jak na te ceny dość się trzyma, miałam czerwoną skórzaną obrożę to pofarbowała sierść po ulewnych deszczach, ale w czerwonych skórzanych podobno często się tak zdarza.
Milena- a natłuszczałaś smycz?[/QUOTE]
Może się skusze i spróbuję :)

Link to comment
Share on other sites

mnie bardzo kusi, zeby je kupic i chcialabym, zeby fajnie wygladaly w zestawie na dwoch psach i jedne musza byc na pewno czerwone, bo to jest kolor stworzony dla mojego mlodszego psa. zastanawiam sie nad drugim kolorem.
wzielabym blekitne albo niebieskie, bo praktyczniejsze, ale dygam, ze blekitne beda za jasne a niebieskie brzydkie.

Link to comment
Share on other sites

są na pewno cięższe niż obroża czy zwykłe tasmowe szelki namoczone (i to tak z 2 razy cięższe), jak będę prała to zważe przy okazji z ciekawości .
ja nie zakładam do wody bo wiem że wygodniej suce się pływa w zwykłych tasmowych lub obroży .

Link to comment
Share on other sites

mi się kiedyś suka zwykłą cienką 2cm obrożą do pływania zachaczyła o pomost(kwiecień może z 15 stopni musiałam wejść do jeziora po pas by ją ratować bo spanikowała) ale niestety musi cos miec na sobie żeby można było złapać jak się ktos z psem napatoczy i pływa najczęściej w dławiku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']a juliusy nie są za ciepłe na lato? można używac ich do rolek np. ? bo są jednak dośc mocno zabudowane...[/QUOTE]

Sajan używa szelek nawet latem (oczywiście nie mówię tu o mega upałach, bo wtedy to sama najchętniej nic bym nie zakładała:eviltong:) - latem jeżdżę praktycznie codziennie na rowerze i zawsze podczas takich wypraw robię postoje, podczas których sprawdzam, czy nie jest mu za gorąco - ani razu nie czułam pod wszelkimi, żeby był spocony.

edit:
Co do wody to wolę Sajan pływającego w szelkach, zwłaszcza jak jest z nami na łódce, rowerku czy płynie obok mnie, bo w razie "w" mogę go za te szelki wyciągnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']że się wtrącę ;) Ja słyszałam, że najlepiej w ogóle nie puszczać psa do wody w szelkach, ponieważ mogą mu ograniczać ruchy, gdyż mogą się troszkę ścisnąć :)[/QUOTE]

nie zauważyłam niczego takiego, a mój pies naprawdę dużo pływa(wiosna, lato, jesień dzień w dzień)w różnym 'ubraniu', w szelkach, w obroży, zawsze pływa tak samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']że się wtrącę ;) Ja słyszałam, że najlepiej w ogóle nie puszczać psa do wody w szelkach, ponieważ mogą mu ograniczać ruchy, gdyż mogą się troszkę ścisnąć :)[/QUOTE]

Mój pies pływa zawsze goły. Kilka razy zrobiłam wyjątek gdy testowałam obrożę i koniec. Wystarczy, że psiak się zahaczy o jakąś gałąź która jest pod woda i której nie widzimy i może dojść do tragedii, także mój psiak pływa tak jak go natura stworzyła ;)

Link to comment
Share on other sites

Z FB activdoga

[QUOTE]Luty - koniec realizacji akcesoriów na zamówienie

Szanowni Państwo, sympatycy, klienci, przyjaciele -
w związku ze zmianą profilu działalności firmy, zawieszamy realizacje akcesoriów przygotowywanych pod indywidualne zamówienie.
Jeszcze do końca lutego przyjmować będziemy ostatnie zlecenia, po tym terminie dostępne będą jedynie produkty gotowe.
Ostatnie zamówienia realizować będziemy do wyczerpania zapasów - nie będziemy wprowadzać już nowych wzorów.
Spędziliśmy wspólnie z Państwem 2,5 roku. W tym czasie powstała ogromna ilość sprzętu który, mamy nadzieje,
służy Państwu do dziś w codziennej pracy z psem, ciesząc i zdobiąc.
Dziękujemy za powierzone zaufanie, współpracę, niezapomniane kontakty. Odmieniliście Państwo nasze życie a my
pokazaliśmy nowe podejście do tworzenia unikatowych psich akcesoriów. Byliście dla nas ogromną inspiracją!
Zmiana profilu oznacza dla nas duży krok do przodu, czego i Wam życzymy w tym Nowym Roku.
dziękujemy za wszystkie radości i smutki, do zobaczenia przy kolejnych projektach :)
ekipa activdog.pl[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...