Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='gops']dla suczy jednak cienki (dusi mi się) a pies mi zaraz wyrośnie z niego :) szkoda mi go zakładać młodemu bo by zniszczył , wole żeby komuś posłużył .[/QUOTE]

tak myślałam. moja też się dusi na wszystkim co za cienkie...
i teraz sorry za off. masz drugiego psa? :loveu: łał, gratulacje. macie, galerię na dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestkaa']Ile szły wasze szelki z Dog Style? Jutro mamy szkolenie i chcemy się ładnie pokazać. A ona idę półtorej tygodnia :placz:[/QUOTE]
najpierw je trzeba uszyć a może ktoś był w kolejce przed wami ;) niestety ręcznie szyte rzeczy zawsze idą dłużej .

my tez zamówiliśmy 2 obroże u DS .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Ja na DS czekałam około 2 tyg, a rzeczy od taks mam w max 3 dni. czasem i po 2 dniach odbierałam ;)[/QUOTE]

tylko że taks na zamówienie szyje okazjonalnie, wiele osób nawet nie wie, że można do niej w tym celu napisać. a jeśli u DS jest 'kolejka' to trudno żeby w jeden dzień było uszyte

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestkaa']Ile szły wasze szelki z Dog Style? Jutro mamy szkolenie i chcemy się ładnie pokazać. A ona idę półtorej tygodnia :placz:[/QUOTE]
Byłam obecna przy rozmowie telefonicznej z Twoim tatą w której mój Tzt zaznaczał od razu, że mamy bardzo dużo zamówień i wysyłka nastąpi w połowie przyszłego tygodnia (czyli w tym tygodniu). Co zostało zaakceptowane z Waszej strony.
Więc pisanie, że szelki idą półtora tygodnia mija się z prawdą.... :shake:



Wszystkie rzeczy szyte są na indywidualne zamówienie stąd dłuższy czas oczekiwania. Staram się wszystkich mniej więcej informować kiedy może spodziewać się przesyłki...

Link to comment
Share on other sites

My na przesyłkę od DS czekaliśmy około doby - fakt, że były to produkty gotowe, jednak wysyłka wykonana bardzo ekspresowo.
Dodatkowo dodam, że linki treningowe są super - lonża w ogóle nie pali rąk (niemal porównywana z gumowaną), a lekka linka jest naprawdę delikatna, przy tym mocna i szybkoschnąca.
Jeszcze raz dziękuję za szybką transakcję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...