Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A ja kupiłam

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg19/scaled.php?server=19&filename=p1030437ya.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg850/scaled.php?server=850&filename=p1030300t.jpg&res=landing[/IMG]


.. znowu róż :evil_lol: To już będzie 5, ale nie po to mam różową Flexi, żeby tak rzadko ją nosić, nie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']chce kupić rudemu furkidzowe łapki i żabki.

mam dylemat co wybrać zatrzask czy łańcuszek? ze względu na bezpieczeństwo łańcuszek a ze względów estetycznych co lepiej wygląda?[/QUOTE]
Ze względów estetycznych to zależy u jakiego psa, bo mój szczeniak o wiele bardziej mi się podoba w zatrzasku, łańcuszek ujdzie, a zacisk to porażka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milena9']Jeśli się nie mylę to w tym 1 pies może iść z każdej twojej strony,żeby zacisk się luzował, a w 2 tylko z jednej.[/QUOTE]

No to pierwsza chyba pod tym względem lepsza :)

[quote name='omry']A ten pierwszy to nie jest martingale?[/QUOTE]

Rzeczywiście ten pierwszy wyglada jak martingale ;)

Dziekuję za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']łańcuszek lepiej wygląda :evil_lol:[/QUOTE]

no właśnie nie wiem u Doti mi się podoba ale nie wiem jak u mojego kundla:)

[quote name='Pestka']Ze względów estetycznych to zależy u jakiego psa, bo mój szczeniak o wiele bardziej mi się podoba w zatrzasku, łańcuszek ujdzie, a zacisk to porażka :diabloti:[/QUOTE]
no własnie to jest problem bo mam obroże tylko półzaciskowe i z klamrą więc nie wiem jak wygląda:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']A ja kupiłam

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg19/scaled.php?server=19&filename=p1030437ya.jpg&res=landing[/IMG]


.. znowu róż :evil_lol: To już będzie 5, ale nie po to mam różową Flexi, żeby tak rzadko ją nosić, nie? :lol:[/QUOTE]

czaiłam się na to 1sze dla DONki...ale stwierdziłam,że jeszcze będzie wiele bazarków Taks..a ja wylecę niedługo z domu z psami,obrożami i zabawkami...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna35-1974']a ja 5 obroży,ups.
Leczyć się musze.[/QUOTE]

ja sobie sumiennie obiecuje,że nie kupię psom żadnych obroży i smyczy dopóki nie zniszczą dotychczasowych,teraz każda będzie mieć gurady,norwegi ,obroża i smycz z którymi można wyjść do ludzi...:) a suni która rośnie jeszcze najjbliższy zakup,za co najmniej rok to szelki z juliusa i kaganiec jak skończy rosnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']chce kupić rudemu furkidzowe łapki i żabki.

mam dylemat co wybrać zatrzask czy łańcuszek? ze względu na bezpieczeństwo łańcuszek a ze względów estetycznych co lepiej wygląda?[/QUOTE]
Ja jestem fanką zatrzasków, dla mnie one na moim rudzielcu wyglądają najlepiej i jest mi w sumie z nimi najwygodniej. Ale to chyba kwestia gustu.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']Mój pies jest mistrzem. Na 2 spacerze zerwała dławik :mdleje:
Więc moje pytanie - gdzie dostanę porządny dławik, taki, którego nie zerwie mi pies o wadze 12 kg na drugim spacerze? Długość koło 45 cm, bo pies ma w szyi jakieś 36[/QUOTE] Może te z furkidz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...