Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czy ktoś wie jak to jest z tymi rozmiarami obroży EzyDog?
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]Rozmiar "Small" o szerokości 28mm przeznaczony jest dla psa o obwodzie szyi od 35 do 38cm
[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]Rozmiar "XXSmall" [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]o szerokości 35mm [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]szyi od 26 do 29cm
[FONT=Tahoma]Rozmiar "XXSmall" o szerokości 18mm przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/FONT][FONT=Tahoma]szyi od 26 do 29cm
(dane z pełnej miski)

[FONT=Verdana]Już się w tym pogubiłam [/FONT]:oops:



[/FONT][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]w ogole sie z tym nie zgadzam.[/COLOR][/QUOTE]
No cóż, komin produkowany masowo kosztuje 2 dychy, komin wykonany z tego samego materiału 60zł, a szelki zdobione rozm. L około 50-60zł, AD około 80zł. I mam opory przed kupowaniem u kogoś kto robi coś własnoręcznie, wolę się zwrócić do firmy, która już trochę na rynku jest i ma wyrobioną opinię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']No cóż, komin produkowany masowo kosztuje 2 dychy, komin wykonany z tego samego materiału 60zł, a szelki zdobione rozm. L około 50-60zł, AD około 80zł. I mam opory przed kupowaniem u kogoś kto robi coś własnoręcznie, wolę się zwrócić do firmy, która już trochę na rynku jest i ma wyrobioną opinię.[/QUOTE]
a konkurencji 20zł mniej więc wybór jest.
wytrzymałość ta sama lub według mnie lepsza .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']active dog odpisal.

cena szelek dla mojego psa w zaleznosci od zdobien 73-84 zeta.

nie wiem w sumie, czy to duzo, czy nie...[/QUOTE]
a ja jeśli by mi się marzyły, miałabym w tym czasie fundusze i najbardziej podobało mi sie wykonanie szelek tej firmy to bym się skusiła... a czemu nie ? w końcu raz się żyje to po pierwsze, a po drugie.. moim zdaniem nie ma sensu kupować czegoś bo tańsze - a może nam się w 100% nie podobać.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]moim zdaniem nie ma sensu kupować czegoś bo tańsze - a może nam się w 100% nie podobać.[/COLOR][/QUOTE]
Różnica jest taka, że pewna firma używa klamr dobrej jakości (chyba, że AD zmienił klamerki), dłużej szyje i przez to szelki są lepiej wyprofilowane, a nie włażą każdemu psu w pachy. Cena niższa, a nie patrząc na metkę bym nie rozpoznała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Różnica jest taka, że pewna firma używa klamr dobrej jakości (chyba, że AD zmienił klamerki), dłużej szyje i przez to szelki są lepiej wyprofilowane, a nie włażą każdemu psu w pachy. Cena niższa, a nie patrząc na metkę bym nie rozpoznała.[/QUOTE]

nie wiem, czy dobrze rozumiem Twój post. Twoim zdaniem szelki DS włażą psom w pachy?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o czas realizacji to ja na zamówienie w DS czekałam bardzo długo - najdłużej ze wszystkich moich zamówień z różnych firm, chociaż zaznaczałam w wiadomościach że zależy mi na czasie. Do tego dostałam szelki bez rączki za którą zapłaciłam. Owszem zaproponowano mi zwrot pieniędzy albo odesłanie szelek, ale że trwało by to zbyt długo to szelek nie odesłałam.

Jakości się czepiać nie będę, bo nie ma czego. Akcesoria wyglądają naprawdę solidnie i takie są.
I od razu mówię, że nie uważam że jest to moje ostatnie zamówienie z DS - bo pewnie nie jest. Ale myślę że akcesoria jakie u nich kupie będą tymi akcesoriami nie ozdabianymi tasiemką, bo powiem wprost nie bardzo podoba mi się ich przygotowanie. Chociaż niektóre na zdjęciach cieszą oko.
Zresztą - nie chodzi tu o to aby jednej firmie nastawiać samych negatywów, a drugą nawychwalać, a odczuwam że niektórym osobom o to chodzi - na zasadzie "mimo wszystko".

o jakości AD nie będę pisać, bo nie mam ich akcesoriów, ale widziałam na żywo i są piękne. Chociaż słyszałam od jednej dziewczyny że kupiła jedną obrożę która się po tygodniu rozwaliła i więcej nie zamówi tam obroży - więc różnie bywa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']
o jakości AD nie będę pisać, bo nie mam ich akcesoriów, ale widziałam na żywo i są piękne. Chociaż słyszałam od jednej dziewczyny że kupiła jedną obrożę która się po tygodniu rozwaliła i więcej nie zamówi tam obroży - więc różnie bywa.[/QUOTE]

mi rozwaliły się juliusy po kilku spacerach ;) ale trafił mi się taki egzemplarz i tyle, to nie jest żaden wyznacznik. tak jak napisałaś- różnie bywa. ja dostałam od juliusa drugie szelki po prostu, takie rzeczy się reklamuje

Link to comment
Share on other sites

W przypadku mojego tybetana wolę kupić coś szytego ręcznie, bo wychodzi taniej- za guardy DS zapłaciłam 55zł... Rogz kosztowałby mnie ok.90zł- szerokość tych szelek to 2,5cm, a nie 4cm.
Czekam na rogzy dla Arniego i nowe norwegi, ponieważ poprzednie były za małe ;)
W sobotę jadę do Krk, rozejrzę się za norwegami dla Jetsana :D

Link to comment
Share on other sites

Witam ;)
czy połączenie lisków, taśmy miętowej i eko skórki turkusowej pasowałoby do westa?

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UV3YO-MEU2w/T3RcaevX6GI/AAAAAAAAAg4/3pzrCOGF1Ao/s448/DSC08646.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wSLrj82lBj4/TlaU_Hfkr0I/AAAAAAAAAXY/e65AwVAqPoU/s300/turkus.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DBHg6w3G9dk/T7lucM8cC0I/AAAAAAAAAuk/sEwaeitgoVA/s627/25mm.JPG[/IMG]

będzie jasno, wiem ale cudowne kolory :loveu:
jak to by się prezentowało według Was? myślałam o połączeniu z fioletem ale ten kolor nie jest ulubionym.

dzięki z góry, pozdro

Link to comment
Share on other sites

jak to nie do konca.

akcesoria ds sa szyte recznie.
activ dogi tez.

moje psy maja po 4 obroze dog style i jestem bardzo z nich zadowolona.

teraz sa nam potrzebne szelki norweskie, bo jedzie na wyprawe w gory.
marza mi sie szelki z haftami.
pies mojej siostry mial na weekend w gorach i korzystal z takich szelek-nic mu nie wlazilo pod pachy, nic nie obcieralo i bylo super wygodnie mimo poczatkowego zdziwienia, bo pies mial na sobie pierwszy raz w zyciu w ogole szelki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...