Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marta_Ares']to ja odpiszę :)

nowe klipsy do obroży 2 i 2,5cm są profilowane ;) 3cm niestety już nie.
Mięta cieszy się takim powodzeniem, że muszę zadzwonić do hurtowni i zamówić kolejne krążki, może przy okazji inną szerokość :diabloti:[/QUOTE]

Marta a jak tam nasze zamówienie? Jedzie już do nas? Bo nie mogę się doczekać kompletnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Marta a jak tam nasze zamówienie? Jedzie już do nas? Bo nie mogę się doczekać kompletnie :diabloti:[/QUOTE]



Ja również nie mogę się doczekać, tym bardziej, że pieniążki przelałam 28.05 :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']o to nawet nie wiedziałam że takie coś jest , myślałam że klips to klips.
powiem szczerze że nie wiem czy mają takie bo obroży nie miałam od nich z klipsem tylko szelki , ale nie zauważyłam by coś u innych odstawało brzydko więc chyba są profilowane .
może ze zdjęcia odgadniesz : [URL]http://allegro.pl/obroza-obroze-z-serii-twist-nowe-kolory-i2401071832.html[/URL]
wiem że maja parę klipsów do wyboru , te co na aukcji i jeszcze 2 inne pewnie trzeba tylko do nich napisać co się chcę .[/QUOTE]

No właśnie chodzi o to, by nie odstawało :)
Dzięki za odpowiedź!
[quote name='Marta_Ares']to ja odpiszę :)

nowe klipsy do obroży 2 i 2,5cm są profilowane ;) 3cm niestety już nie.
Mięta cieszy się takim powodzeniem, że muszę zadzwonić do hurtowni i zamówić kolejne krążki, może przy okazji inną szerokość :diabloti:[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź! Mięta i łosoś w jakich są szerokościach?
I ostatnie pytanie - które taśmy są najgrubsze? Zależy mi, żeby obróżka nie była zbyt cienka. Czy mięta i łosoś są grube?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']No właśnie chodzi o to, by nie odstawało :)
Dzięki za odpowiedź!


Dzięki za odpowiedź! Mięta i łosoś w jakich są szerokościach?
I ostatnie pytanie - które taśmy są najgrubsze? Zależy mi, żeby obróżka nie była zbyt cienka. Czy mięta i łosoś są grube?[/QUOTE]

Asiu, to są te co Dagna kupiła?

A w ogóle to te jak i inne obróżki handmade powinny być sprzedawane na wystawach ;) To taka moja drobna sugestia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Czy ktoś wie jak to jest z tymi rozmiarami obroży EzyDog?
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]Rozmiar "Small" o szerokości 28mm przeznaczony jest dla psa o obwodzie szyi od 35 do 38cm
[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]Rozmiar "XXSmall" [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]o szerokości 35mm [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]szyi od 26 do 29cm
[FONT=Tahoma]Rozmiar "XXSmall" o szerokości 18mm przeznaczony jest dla psa o obwodzie [/FONT][FONT=Tahoma]szyi od 26 do 29cm
(dane z pełnej miski)

[FONT=Verdana]Już się w tym pogubiłam [/FONT]:oops:



[/FONT][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Powtórzę się...
Czy ktoś mógł by pomóc?

Link to comment
Share on other sites

...ostatnio zakochałam się w obróżkach Furkidz.. jednak zastanawiam się czy wyglądałaby dobrze na małym piesku (8kg 39cm w kłębie).. ale za to z dłuugą szyją.. ;)
A jeśli nie furkidz to może ktoś by nam coś doradził... :oops:

Wklejam zdjęcia suni - jeszcze w obróżce, którą dostała z wyprawką z fundacji. ;)



taaaaka mam długą szyję :lol:

Edited by sundari
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Asiu, to są te co Dagna kupiła?

A w ogóle to te jak i inne obróżki handmade powinny być sprzedawane na wystawach ;) To taka moja drobna sugestia :D[/QUOTE]

To te :) Fajne niektóre kolorki są - mnie się podoba mięta i łosoś właśnie, róże też są niczego sobie i zielenie... wychodzi na to, że mi się prawie wszystkie podobają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']Marta a jak tam nasze zamówienie? Jedzie już do nas? Bo nie mogę się doczekać kompletnie :diabloti:[/QUOTE]
dzisiaj postaram się zdjęcia wstawić, a wyjdzie jutro ;) w poniedziałek powinno być u Was.


[quote name='Esse.']Ja również nie mogę się doczekać, tym bardziej, że pieniążki przelałam 28.05 :eviltong:[/QUOTE]
wysłałam PW z prośbą o więcej szczegółów, bo zamawiane chyba przez allegro?


[quote name='HexaWHWT']mam nadzieję, że będzie z mięty 2cm do smyczy ;)[/QUOTE]
to będę wiedziała w poniedziałek ;)


[quote name='japanisze']No właśnie chodzi o to, by nie odstawało :)
Dzięki za odpowiedź!

Dzięki za odpowiedź! Mięta i łosoś w jakich są szerokościach?
I ostatnie pytanie - które taśmy są najgrubsze? Zależy mi, żeby obróżka nie była zbyt cienka. Czy mięta i łosoś są grube?[/QUOTE]
Ale jaki łosoś?? mięta jest obecnie tylko w szerokości 2,5cm, mięta jest troszkę taka sztywniejsza, jakbym miała porównach to coś w podobie lupina chyba,
zieleń i róż są cieńsze, ale dodatkowo naszywane na grubszą lub cieńszą taśmę od spodu, żeby cała obroża była grubsza.


[quote name='Chefrenek']Asiu, to są te co Dagna kupiła?

A w ogóle to te jak i inne obróżki handmade powinny być sprzedawane na wystawach ;) To taka moja drobna sugestia :D[/QUOTE]
my już swój debiut na wystawie mieliśmy w zeszłym roku :diabloti: obecnie czasu brak


[quote name='Hill.']Powtórzę się...
Czy ktoś mógł by pomóc?[/QUOTE]

a tu nie chodzi przypadkiem o starą i nową serię ezydoga??

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję.
A co myślicie o takich obrożach?
[IMG]http://i47.tinypic.com/313jdwx.jpg[/IMG]

Ogólnie mam problem z dobraniem obroży mojemu psu - ma 5 miesięcy, niezbyt długą szyję (ok 12cm) o obwodzie 30cm. Jak myślicie jaką szerokość i rozmiar powinnam dobrać z EzyDogów?
Z szerokości wydaje mi się, ż[B]e[/B] 2,8cm pasuje najlepiej, ale jest o 5cm za długa. Ciekawe jest też to, że S jest tylko 8zł tańsza od L...

XXS za mała, S za duża. XS jest tylko czerwona, ale jeśli była by dobra to da się przeboleć (mój pies ma wszystko niebieskie :lol:), ale ta z kolei ma aż 3,5cm. No i jest o 2-3 cm za duża, ale on jeszcze trochę podrośnie.

Edited by Hill.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Dziękuję.
A co myślicie o takich obrożach?
[IMG]http://i47.tinypic.com/313jdwx.jpg[/IMG]

Ogólnie mam problem z dobraniem obroży mojemu psu - ma 5 miesięcy, niezbyt długą szyję (ok 12cm) o obwodzie 30cm. Jak myślicie jaką szerokość i rozmiar powinnam dobrać z EzyDogów?
Z szerokości wydaje mi się, ż[B]e[/B] 2,8cm pasuje najlepiej, ale jest o 5cm za długa. Ciekawe jest też to, że S jest tylko 8zł tańsza od L...[/QUOTE]
a pies jakiejś rasy ? wtedy by było łatwiej sobie wyobrazić albo wrzuć jakieś zdjęcie psa .
na 30cm w szyi to raczej dość mały pies więc myślę że 3cm to max szerokości .
nie opłaca się kupować ezy doga szczeniakowi bo maja mały zakres regulacji , pies raczej wyrośnie a obroża tania nie jest, wstrzymaj się jeszcze parę miesięcy.
ja będe czekać aż pies skończy chociaż 8-9 miesięcy i dopiero wtedy kupię i tak też Ci radzę :)

Link to comment
Share on other sites

Manchester Terrier. Jakiś super mały to nie jest - 10kg, 40cm w kłębie, ale szczupły.
[IMG]http://i47.tinypic.com/wv1z7k.jpg[/IMG]

No to może rzeczywiście się wstrzymam... Teraz tak mnie pogoniło bo jest fajna promocja z 40, na 28zł, ale jakbym miała potem kupować kolejną to poczekam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']To te :) Fajne niektóre kolorki są - mnie się podoba mięta i łosoś właśnie, róże też są niczego sobie i zielenie... wychodzi na to, że mi się prawie wszystkie podobają ;)[/QUOTE]

To te :)) Asia mnie też się podoba większość kolorków choć ja na lato szukam takich intensywnych bardziej i mięta i turkus za mną łażą i odczepić się nie chcą i tylko chciałabym 3 cm a nie 2,5 ...i chyba mam wyjście = mięta plus podkład z siateczki tylko problem w tym, że czarna będzie za smutna.

Marta może już są inne kolorki tych siateczkowych podkładów? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Manchester Terrier
[IMG]http://i47.tinypic.com/wv1z7k.jpg[/IMG]

No to może rzeczywiście się wstrzymam... Teraz tak mnie pogoniło bo jest fajna promocja z 40, na 28zł, ale jakbym miała potem kupować kolejną to poczekam ;)[/QUOTE]
a ta rasa to chyba dużo większa już nie rośnie ?
jeśli Ci tak zależy to weź taką żeby miała regulację chociaż do 30paru cm w razie czego, bo faktycznie się opłaca .
piękny pies ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BestBibi']To te :)) Asia mnie też się podoba większość kolorków choć ja na lato szukam takich intensywnych bardziej i mięta i turkus za mną łażą i odczepić się nie chcą i tylko chciałabym 3 cm a nie 2,5 ...i chyba mam wyjście = mięta plus podkład z siateczki tylko problem w tym, że czarna będzie za smutna.

Marta może już są inne kolorki tych siateczkowych podkładów? :diabloti:[/QUOTE]
ja wzięłam neonke 2,5cm + czarna pianka , jak przyjdzie to pokaże i ocenisz czy wygląda smutnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Manchester Terrier. Jakiś super mały to nie jest - 10kg, 40cm w kłębie, ale szczupły.
[IMG]http://i47.tinypic.com/wv1z7k.jpg[/IMG]

No to może rzeczywiście się wstrzymam... Teraz tak mnie pogoniło bo jest fajna promocja z 40, na 28zł, ale jakbym miała potem kupować kolejną to poczekam ;)[/QUOTE]

słodki, z jakiej jest hodowli :)))?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...