Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Może nie do końca w temacie, ale tutaj dużo osób zagląda. Pytanie do ludzi, którzy posiadają pas biodrowy i go używają ;)
Czy warto kupować psa z tymi pasami między nogi żeby się nie przekręcał, czy spokojnie da się bez tego wytrzymać? Jakieś opinie o pasach z activdoga?

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam z tymi paskami, ale mam normalny i jest supcio, też się nie przekręca (ale może dlatego, że mój pies biegnie prosto i nie skręca bez potrzeby). Wg. mnie z paskami dobry jest do nart, mi przy normalnym bieganiu przeszkadzałby. Co do pasow z activdoga się nie wypowiem, ale dobre są z hifiki (i jak na razie tylko to mają dobre, bo wszystko inne się kurczy pod wpływem wilgoci i ujemnych temperatur) i manmata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Fajnie wyglądają, ale za bardzo nie widać, że to wiewióry. Ile to cm? :)[/QUOTE]
ogólnie po wewnętrznej stronie obroży, jest więcej wiewiórek, i ładniej je widać.
3 cm, chyba nie jest za szeroko ?

Link to comment
Share on other sites

3cm jest moim zdaniem jak najbardziej ok. :)
Znajomi zastanawiają się nad czymś dla swojego kaukaza i zaproponowałam im właśnie furkidza i DS. Do gustu nie przypadły im tasiemki i zdecydowali się na furkidza właśnie - 3cm z tego co mówili, i dlatego się pytam. :)

Link to comment
Share on other sites

Mój nosił El Perro obrożę ze 3 miesiące, jest jak nowa (po praniu), smycz z tego samego materiału non stop używana od, hm, dawna :P , ciągana po ziemi, podgryzana itd itp jest jak nowa, jedynie (również po praniu) minimalnie ciemniejsza niż znacznie mniej używana obroża. Nic się nie pruje, żadne nitki nie wystają.

Link to comment
Share on other sites

Oj ElPerro jest świetne, mają niesamowite kolory i akcesoria są bardzo wytrzymałe. Nasza obroża już kilkukrotnie prana i nic się z nią nie dzieje, dzisiaj wodowała i oprócz tego, że jeszcze schnie zniosła to super. Nic się nie mechaci ani nie pruje. Spokojnie mogę polecić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']active dog odpisal.

cena szelek dla mojego psa w zaleznosci od zdobien 73-84 zeta.

nie wiem w sumie, czy to duzo, czy nie...[/QUOTE]
drogo ....

inna firma z pianka zrobi pewnie za 60 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...