Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Luuuudzie, już miałam zamówić sailor doga z superdoga, ale nie potrafię się zdecydować czy brać zwykły półzacisk czy łańcuszkowy... mam rozkmine życia :P
Muszę się z tym przespać XD

Coal&milk, bardzo ładnie dziewczyny wyglądają w hurttach ;)

 

edit.

jednak zdecydowałam już dziś i padło na łańcuszek :P - zamówione!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hurtty .. mam mieszane odczucia po długim użytkowaniu .

 

Plusy : fajnie wyglądają na psie , wydają się bardzo wygodne, idealnie dobrałam rozmiar .

 

Minusy: setki wystających nitek , nie doprały się po kilku błotnych spacerach szczególnie neopren .

 

Niesamowicie drażnią mnie te wychodzące nitki ... szelki za 130 zł i wychodzą z nich nitki - chyba coś nie tego .

Nadrabiają wyglądem ale powinni coś zmienić w tej taśmie skoro tak łatwo się "strzępi" a to podobna rzeczy dla aktywnych psów .

Może nie wzieli mojego pod uwagę i mieli kiepskich testerów :) 

Link to comment
Share on other sites

w moich Hurttach z taśmy nic nie wystaje mimo, że neopren wygląda już z lekka jak szmata... no i denerwuje mnie to czarne kółko, które szybko przestaje być czarne - brzydko to teraz wygląda. 

 

 

O to prawda, akurat też mnie wkurza to, że czarne kółko się bardzo szybko rysuje :/

Link to comment
Share on other sites

 

coal&milk  bardzo fajnie psiaki wyglądają :)
Czy między rozmiarami jest duża różnica? Jest możliwość, abyś przymierzyła rozm.90 na mniejszego psa? (może z fotką?)

 

Jeśli chodzi o różnicę pomiędzy 80 a 90 bardzo dużej nie zauważyłam, jedynie w obwodach szyi widać różnicę.Szerokość pasków jest podobna jak nie taka sama:) Zrobiłam zdjęcie poglądowe, ale nie oddaje do końca wielkości tych szelek. Pomiędzy psami jest prawie 20 kg różnicy.

e06fecd6ed94.jpg

Olimpijka hmmm zostaje tylko obrabować bank:)
Ja czaiłam się na swoje już od dłuższego czasu, przerabiałam kilka modeli szelek i jak na razie obecne sprawują się całkiem dobrze. Wielkim plusem jest dla mnie to że świetnie się dopasowują (Bleki która w każdym możliwym modelu szelek dostawała paraliżu i sztywniała przez pierwsze 5 min:D całkiem się z nimi polubiła).
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że rączka w norwegach tak szybko się mechaci. Przykładowo w norwegach trixie fusion kółeczko nie było ruchome i w ogóle taśma fusion wydaje mi się dzięki temu że gładka jakaś porządniejsza. Fusion cały czas wyglądają jak nowe :P

Co nie znaczy, ze podaruje sobie zakup różowych Y :D zamówię po świętach, a promocja kończy się jutro(?)

Link to comment
Share on other sites

Tak wyglądały wystając enitki po hmm tygodniu (mniej więcej) używania szelek ? 

2148907_DSC04828.JPG

 

2148914_DSC04827.JPG

 

W tej chwili używamy ich ponad miesiąc , dość często i nitek są setki ... 

Na szczęście wystarczy je przypalić zapalniczką i nie ma po nich śladu ale ciągle wychodza nowe .

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj odebrałam nasze easy walki i smycze plecione z dog style. Szele wzielam troche z za szeroka tasma, bo wygladaja te 2,5 cm jak szelki na asta conajmniej, ale to nic, lepsze takie niz za cienkie. Smycze super ale dziwinie amortyzuja, musze sie przyzwyczaic.

No i Blusiu dostal jeszcze zwykla zolta neonowa obrozke, wyglada jak kurczaczek <3 wrzuce jutro zdjecia ;)

Link to comment
Share on other sites

&nbsp;&nbsp;

Jeśli chodzi o różnicę pomiędzy 80 a 90 bardzo dużej nie zauważyłam, jedynie w obwodach szyi widać różnicę.Szerokość pasków jest podobna jak nie taka sama:) Zrobiłam zdjęcie poglądowe, ale nie oddaje do końca wielkości tych szelek. Pomiędzy psami jest prawie 20 kg różnicy.

e06fecd6ed94.jpg

Zdjęcie się nie otwiera :( właśnie o tą różnicę w obwodzie szyi najbardziej mi chodzi- wydaje mi się, że na mojego psa dobre będą 80, ale tego rozm.nie ma na pro-dogu (ani w Finlandii) i zastanawiam się, czy nie wziąć 90...

Możesz jeszcze powiedzieć, ile waży Twój większy pies? i jaki ma obwód w klacie?

 

Poza tym mam prośbę do użytkowniczek, które tu właśnie zaczęły objeżdżać szelki Hurtty... nie przestawajcie :D :D :D może zrezygnuję i nie będę miała problemu ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja czekam na przesyłkę z krakvetu - idzie do nas rogz różowy i rogz żółty ! Idę się leczyć :D

 

Szalona!!!

 

 

 

Czy możecie mi pokazać swoje obroże z Kudłatego - 2 lub 2,5 cm. szerokości - zapinane na plastikowy zatrzask? Wiem, że nie mają profilowanych, tylko ażurowe, ale chętnie się im przyjrzę nie tylko jak wyglądają na psach, ale ogólnie, jak się komponują z taką szerokością obroży.

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Co prawda to nie obroża, ale ja się zakochałam w tej okładce na książeczki. Teraz mam wszystkie papiery w niej i nie mogę się napatrzeć :D

 

28gqwp4.jpg

 

Na żywo jest piękniejsza :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...