Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Guest Olimpijka

Ja mam pąsowe szelki mini-mini ale musiałam bardzo dużo skracać z przodu wiec ci chyba nie pomogę

Ja też właśnie skracałam i przeszywałam i ciągle źle leżały :/

Link to comment
Share on other sites

Ja mam, ale za dużo o niej nie mogę powiedzieć, bo dla nas ma za ciężki karabińczyk.
Wiem tyle, że była używana przy (śp) owczarku dziadka, ale to był pies bardzo spokojny, więc nie była jakoś ekstremalnie wystawiana na próby.
Na początku była twardawa, ale potem zmiękła i teraz fajnie leży w dłoni.
Z tyłu niestety wygląda jak na zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

Miał ktos skórę DINO? Bardzo tania, i to mnie troche zastanawia. Kiedys mialam kaganiec z elementami skory tej firmy, i byla ok, ale kaganiec to jednak cos innego niz smycz

ja mam smycz z DINO ;)

ma już trochę lat i ogólnie to jestem z niej zadowolona. Jest szeroka (2,5cm) i ma ostre zakończenia, przez co bolą na początku ręce.

Ale ja trzymam zawsze za rączkę a pies grzecznie idzie także ja nie narzekam. Jest solidnie zrobiona, nie ma jakiś niedoskonałości. Jest także prawdopodobne, że po prostu się wyrobiła, szczerze to nie zwróciłam na to uwagi.
I nasza wygląda lepiej niż ta na powyższym  zdjęciu :)
Jakby co to mogę jutro wstawić fotkę ;)

 

Ja dawno temu, z jakieś 10 lat jak nie więcej, kupiłam ówczesnemu psu skórzaną, przepinaną smycz w bricomarche. I trudno uwierzyć, ale jest tak wygodna, tak fajna i trwała, że warta jest każdych pieniędzy. Tylko takich już znaleźć nie mogę, szukałam i w różnych sklepach stacjonarnych i przez internet i klops. Przy czym właśnie nie była droga. Macałam wiele, oglądałam, nawet trzy różne kupiłam i to nie to. A znowu po przemyśleniach nie chcę kupować drogich smyczy, bo w końcu mamy już kilka, a kolejne to jest kaprys a nie potrzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

Halo, dzień dobry.

 

Umarzyły mi się neony z rogza, półzaciski - przeszperałam allegro i kolory nie do końca mi podpasowały - czy wiecie czy one zostały wycofane? Czy szukać gdzieś indziej (marzy mi się limonka + róż :) )

Link to comment
Share on other sites

Halo, dzień dobry.

 

Umarzyły mi się neony z rogza, półzaciski - przeszperałam allegro i kolory nie do końca mi podpasowały - czy wiecie czy one zostały wycofane? Czy szukać gdzieś indziej (marzy mi się limonka + róż :) )

 

A mi się marzy żółciutki rogz... :)

Link to comment
Share on other sites

Z Dino smyczy wprawdzie nie mam ale mam już od kilku lat skórzaną obtoże i trzyma się świetnie :D
A wzór tych nowych guardów z trixie feshline spot ślicznie wygląda :)
Co do żółtych rogzów - ktoś chyba ogłaszał niedawno na dogomani, że ma do sprzedania

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Vailet, też sobie chwalę wyroby tego producenta, oraz kontakt!

Jedyne, na co proponowałabym uważać to kolory- jeżeli chciałabyś coś w kolorze innym, niż ''podstawowe'', to lepiej upewnić się, jak ten kolor w rzeczywistości wygląda :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...