Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

20zł. różnicy było, więc szelki wyniosłyby mnie 100zł. x 2 ;)

Ooooooo to bardzo dużo ! 

Już zapomniałam jak drogi jest oh my pet ;D

Kudłaty Art sporo tańszy :) nawet z softshellem szelki na mojego nie kosztują 100 zł a o ile jest większy .

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Ooooooo to bardzo dużo ! 

Już zapomniałam jak drogi jest oh my pet ;D

Kudłaty Art sporo tańszy :) nawet z softshellem szelki na mojego nie kosztują 100 zł a o ile jest większy .

No, ale uwielbiam ich szelki i najbardziej mi się podobają, więc jestem wierna :)

Link to comment
Share on other sites

Powiedzcie mi ile mniej więcej czekaliście na zamówione szelki, obroże Hurtta na prodogu? Niby pisze 'duża ilość', ale chciałam się upewnić pytając czy dana rzecz jest w magazynie czy trzeba na nią czekać, a jeśli tak to ile, nigdzie nie chcą mi odpisać :/ ani poprzez formularz kontaktowy ani na facebooku. Wiadomo, że nie oczekuję odpowiedzi dokładnie co do dnia bo tak się nie da, ale chociaż w przybliżeniu mniej więcej, czy wystarczy czasu do mojego wyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Ale jest duża ilość dostępność 24H? Jeśli 24h to u mnie wysyłali błyskawicznie. Niestety z dostępnością 7-14 dni dopiero po niemal miesiącu (jutro minie miesiąc) dziś właśnie po moich dwóch monitach i prośbie o zwrot pieniędzy wysłali towar.

Właśnie piszę tylko ,duża ilość'i tyle
przy niektórych produktach, pisze duża ilość i wysyłka w 24h, więc dlatego już nie wiem jak to jest
Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam na stoisku ''Aleksandry'' w szatniach (140cm/2,5cm za 20zł :) )

Zakończenia, jak widać na fotce, są z taśmy, ale nieźle się spisują, w naszej starej smyczy z Aleksandry nic a nic się ta taśma przy zakończeniu nie zużyła, czego nie można powiedzieć o tej plecionej taśmie ''głównej''- wygląda po ponad roku masakrycznie. Ale warto kupić, bo są mega wygodne i przyjemne w dotyku :) no i niedrogie

 

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam na stoisku ''Aleksandry'' w szatniach (140cm/2,5cm za 20zł :) )

Zakończenia, jak widać na fotce, są z taśmy, ale nieźle się spisują, w naszej starej smyczy z Aleksandry nic a nic się ta taśma przy zakończeniu nie zużyła, czego nie można powiedzieć o tej plecionej taśmie ''głównej''- wygląda po ponad roku masakrycznie. Ale warto kupić, bo są mega wygodne i przyjemne w dotyku :) no i niedrogie

OOOOO tak to te były w różnych kolorach :P
wydawało mi sięże zakończone skórką - taśmą to nawet dużo lepiej :)
na sklepie w internecie nie mają ich - chyba do nich napiszę ;)
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...