Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Nigdy neoprenu nie próbowałam :)

Neopren jest dużo lepszy według mnie :) 

Co ważne nigdy nie robi się brzydki tak jak polarek , nie łapie tak sierści i bardzo łatwo się go czyści .

Schnie szybko jak się dobrze wyciśnie i póki co stawiam na neopren i softshell na równi a polar i siateczke daleko za nimi :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neopren jest dużo lepszy według mnie :)
Co ważne nigdy nie robi się brzydki tak jak polarek , nie łapie tak sierści i bardzo łatwo się go czyści .
Schnie szybko jak się dobrze wyciśnie i póki co stawiam na neopren i softshell na równi a polar i siateczke daleko za nimi :)

Podpisuję się wszystkimi kończynami :P
Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a ma ktoś sledy? Bo my sobie joggingujemy z psiakami, ale one jak durne zasuwają, marzą, żeby być huskaczami :P Na razie dają radę w szelkach Hurtty Y, ale myślę, że w sledach byłoby im wygodniej... :)

u nas bardzo fajni sprawdza się uprząż Faster Zero Dc, a od niedawna testujemy szelki Short, również z tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni :) wydają się wygodniejsze od hurtty do ciągnięcia.

Link to comment
Share on other sites

Orientujecie się może która firma mi zrobi obrożę z ćwiekami na zacisku łańcuszkowym? Nie znalazłam nigdzie takiej w ofercie :(

Też szukałam i nie znalazłam. 

BTW: Może to głupie pytanie, ale dlaczego na wielu akcesoriach dla staffików jest taki złoty precel? To jakiś ich symbol, czy o co chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Ciągną cały czas czy raz tak raz tak? Jak to drugie to sledy nie mają sensu i będą tylko wkurzać psy i Was.

 

Ciągną jak gupie cały czas :)

 

u nas bardzo fajni sprawdza się uprząż Faster Zero Dc, a od niedawna testujemy szelki Short, również z tej firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni :) wydają się wygodniejsze od hurtty do ciągnięcia.

 

Już patrzę, szkoda, że nie wszystkie kolory są na zdjęciach pokazane :(

Link to comment
Share on other sites

No to jeśli ciągną cały czas to sledy zawsze będą lepsze ;) . Jeśli jesteś zainteresowana to mam na sprzedaż pomarańczowe sledy ZeroDC rozmiar L. Ja używam szelek tej firmy już kilka lat i polecam. A jeśli nie sledy to kilka stron temu była dyskusja o "skróconej" wersji tych szelek, też bardzo fajnej.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a ma ktoś sledy? Bo my sobie joggingujemy z psiakami, ale one jak durne zasuwają, marzą, żeby być huskaczami :P Na razie dają radę w szelkach Hurtty Y, ale myślę, że w sledach byłoby im wygodniej... :)

Również polecam Short z ZeroDC. Aktualnie nasze ulubione szelki, i do biegania i na spacery. 

Link to comment
Share on other sites

DogStyle ma ta boska tasiemke z superbohaterami, w związku z tym na 90% kupie właśnie taka młodemu na swieta, tylko nie wiem czy brac podszycie softshell czy siateczka?

Jak tylko to przeczytałam to odrazu też zerknęłam do kudłatego i też jest :D Noo to lecę zamawiać :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Neopren jest dużo lepszy według mnie :)

Co ważne nigdy nie robi się brzydki tak jak polarek , nie łapie tak sierści i bardzo łatwo się go czyści .

Schnie szybko jak się dobrze wyciśnie i póki co stawiam na neopren i softshell na równi a polar i siateczke daleko za nimi :)

Dziś zamawiałam drugą sztukę :D Drogi ten neopren, zostałyśmy przy polarku ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie też zobaczylem u KA i chyba tym razem tam zamówie. Od DS mam już 3 rzeczy, a z Kudlatego nic.
Zdecydowalem się ostatecznie na softshell

Właśnie u nas to samo z kudłatego jeszcze nic nie mamy i chce wypróbować :)
na jakie zestawienie kolorystyczne się zdecydowałeś?
Link to comment
Share on other sites

Również polecam Short z ZeroDC. Aktualnie nasze ulubione szelki, i do biegania i na spacery. 

 

Dziękuję! :) Muszę jeszcze koło nich pochodzić, bo tak niekoniecznie mi się podobają :)

 

No to jeśli ciągną cały czas to sledy zawsze będą lepsze ;) . Jeśli jesteś zainteresowana to mam na sprzedaż pomarańczowe sledy ZeroDC rozmiar L. Ja używam szelek tej firmy już kilka lat i polecam. A jeśli nie sledy to kilka stron temu była dyskusja o "skróconej" wersji tych szelek, też bardzo fajnej.

 

No dlatego właśnie pomyślałam o sledach, w sumie tylko Baloo będzie potrzebował, bo Ru potem trochę kombinuje, jak by tu boczkiem, boczkiem, żeby trochę mniej siła się rozkładała :P Ale to na pewno nie w tym miesiącu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Ja jak kupuje szelki za 70zł to mi nie robi różnicy 5 zł w tą czy tą za neopren :)

20zł. różnicy było, więc szelki wyniosłyby mnie 100zł. x 2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...