Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Agata_Roki']A pamiętasz jaki rozmiar i kolor? :)[/QUOTE]

Jeśli to te, co widziałam, jak kupowałam obrożę, to czerwone i jakieś dosyć spore. Wydaje mi się, że na mojego haszczaka byłyby w sam raz. Obroża okazała się za duża i skracałam, ale ogólnie fajna i w końcu mam komplet do smyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anorektyczna.nerka']Mamy tę samą, z tym, ze ja swoją zamówiłam za jakieś 3 dolary, Czy śweci? Świeci, ale i tak mało co widać spod haszczej grzywy, zaś pomysł prowadzenia psa na tej obroży jest dla mnie egzotyczny, bo wygląda jakby miało rozpaść się na kawałki przy pierwszym szarpnięciu za kotem.[/QUOTE]

Myślałam, żeby to był dodatek do norwegów, nie do noszenia na co dzień. Głównie liczyłabym na to, żeby w miarę ją było widać ;) Sucza za dużo sierści nie ma, więc powinno być ok.

Link to comment
Share on other sites

Jako, że nigdy obroży Rogza nie miałem, to zapytam. Co w nich jest takiego.....hm..swietnego?


Miałam sporo rogzów i ich karabińczykom i innym kwestiom technicznym nie mam nic do zarzucenia, ale przy moim psie ozdobne taśmy rogza szybko się mechaciły i równie szybko wychodziły z nich nitki. Za to wzory bardzo mi się podobały i mam do nich ogromny sentyment.

Link to comment
Share on other sites

[B]XdamianX [/B]trochę głupie pytanie - to tak jakbyś zapytał dlaczego ktoś kupuje Furkidz, a nie OMD. ;) Każdy ma inne preferencje wobec 'garderoby' swojego pupila, inne 'wymagania' stawia każdy pupil - jeden wymaga mocniejszych okuć czy karabińczyka itp. Mi osobiście się nie podobają same wzory ROGZa, ale już seria 'z nitką', albo 'miękkie i lekkie' podobają mi się ogromnie (toteż przedstawicieli tej pierwszej mamy).

Nadal nie kupiłam tych obroży. :mdleje: Jakoś tak nie mogłam się zebrać, ale teraz rozpoczęcie szkoły to może w tenże sposób się pocieszę. Tym bardziej, że mama bardzo polubiła prowadzić Młodego na zaciskach, więc kolejny powód się pojawia. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/109884-XdamianX"][B]XdamianX[/B][/URL], prawdę mówiąc wolę kupić odblaskowego Rogza i mieć go kurierem następnego dnia, niż pisać do DS i po miesiącu otrzymać odpowiedź o dostępności taśmy, a potem po pytaniu o wycenę nie otrzymać żadnej odpowiedzi. A jeśli już taka odpowiedź by się pojawiła, to potem trzeba czekać dodatkowo dwa tygodnie na wysyłkę. Po ostatnim braku kontaktu wiem, że nic już z DS nie zamówię. Olewanie klienta i tyle w temacie. Co więcej DS nie ma taśmy odblaskowej w szerokości mniejszej niż 2cm, a 2 cm biorę dla mojej małej w ostateczności. Zazwyczaj chodzi w 16mm rogzach.

Edited by żmijka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Mi osobiście się nie podobają same wzory ROGZa, ale już seria 'z nitką', albo 'miękkie i lekkie' podobają mi się ogromnie (toteż przedstawicieli tej pierwszej mamy).

[/QUOTE]

Pjona :) Chyba tylko jeden ozdobny wzorek mi się podoba, może dwa. A miękkie są naprawdę miękkie, tylko raczej dla delikatnych psów, bo to trochę szmatka :P Ale jaka aksamitna :P A smycz z nitką jest suuuuper, najfajniejsza jaką mam :D Na razie raz prana, wygląda jak w dniu zakupu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']A jaki kolor ? :)

Ja w końcu się skusiłam na pomarańczową z serii Lifeguard...droga strasznie, ale od dawna za mną chodziła :evil_lol:[/QUOTE]

ta taka zwykła z brązowym podszyciem i czerwonymi napisami, może dlatego była na moją kieszeń, bo w tej normalnej cenie to chyba nigdy bym się nie pokusiła :D

Co do Rogza to mam takiego starego Rogzette kupionego na boksera jakieś 4 czy 5 lat temu, kolory wyblakły niesamowicie ale generalnie jest w dobrym stanie i nieźle się trzyma jak na taki wiek, żyję więc w przekonaniu, że warto wydać pieniądze, bo przynajmniej jest trwała i mnie nie zawiedzie - zwłaszcza przy szalonym borderku :D
A wzorki - te stare jak Rogzette , Paint Paw, raf camo czy planet nigdy mi się nie upatrzą, nowe coraz to brzydsze :eviltong:

Te od DS hurtta style można zamówić na allegro ale no - co kto lubi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...