Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='w deszczu rosnę']Trochę od tematu - czy wiecie gdzie mogę zamówić zimową derkę dla większego psa? Dla maluchów jest duży wybór, a dla większych same smutne ortaliony :-/ Świetne rzeczy są w prodogu, ale ~ 400 zł to jak dla mnie za drogo.[/QUOTE]
Możesz poczekać na taksowy bazarek kubraczkowy. Ja czekam właśnie, ale do zimy jeszcze trochę czasu zostało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Trochę od tematu - czy wiecie gdzie mogę zamówić zimową derkę dla większego psa? Dla maluchów jest duży wybór, a dla większych same smutne ortaliony :-/ Świetne rzeczy są w prodogu, ale ~ 400 zł to jak dla mnie za drogo.[/QUOTE]

Polecam Ci derki firmy 3rd Pole: [url]http://www.3rd-pole.com/index.php?option=com_content&view=article&id=104&Itemid=98[/url]
Mam tę lżejszą wersję i jestem bardzo zadowolona.
Ja mam oczywiście malutki rozmiar ale wiem, że mają też duże, które również spisują się fantastycznie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Trochę od tematu - czy wiecie gdzie mogę zamówić zimową derkę dla większego psa? Dla maluchów jest duży wybór, a dla większych same smutne ortaliony :-/ Świetne rzeczy są w prodogu, ale ~ 400 zł to jak dla mnie za drogo.[/QUOTE]
Tak jak napisała już *Monia*, Taks robi bazarki z kubraczkami przed zimą, ja mam co prawda polarek, ale wiem, że takie derki też robi na wymiar w bardzo fajnych cenach :-)

Link to comment
Share on other sites

dzięki ;)
Mi się też kolce podobają na małych psach, ale to kwestia gustu.
W ogóle to mam ochotę jeszcze na kolce :cool3:

[quote name='HelloKally']Mogłabyś Dotce sprawić różowiuchnego oczojebnego rogza xd
Ja chyba swojemu też sprawię takie coś.[/QUOTE]

ja też mam ochotę na różowego rogza z nitką :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Polecam Ci derki firmy 3rd Pole: [url]http://www.3rd-pole.com/index.php?option=com_content&view=article&id=104&Itemid=98[/url]
Mam tę lżejszą wersję i jestem bardzo zadowolona.
Ja mam oczywiście malutki rozmiar ale wiem, że mają też duże, które również spisują się fantastycznie :D[/QUOTE]
ja też szczerze polecam te kubraczki, mam wersję grubszą dla rodezjanki i spisuje się rewelacyjnie, ciepłe i co bardzo ważne wytrzymałe, bo ortalion to przy aktywnych psach na dwa wyjścia starcza


A tak przy okazji wspomnę, że weszłam kiedyś z nudów na ten wątek i tak sobie go ostanio śledzę i jestem pod wrażeniem kolekcji jakie niektóre osoby posiadają. Sama lubię ładne obroże, ale za dużo nie posiadamy i w sumie jak już jakaś się u nas sprawdzi to suka nosi do znudzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hallie']ja też szczerze polecam te kubraczki, mam wersję grubszą dla rodezjanki i spisuje się rewelacyjnie, ciepłe i co bardzo ważne wytrzymałe, bo ortalion to przy aktywnych psach na dwa wyjścia starcza

.[/QUOTE]
niestety z wytrzymałością do końca się nie zgodzę, mam ten kubraczek już 2 sezony noszony i cała obramówka odblaskowa popękała i się zdarła , plus kilka "zadrapań" na kubraku ewidentnie od krzaka jakiegoś , nadal spełnia swoją role tylko już nie co gorzej wygląda.
mam również kubrak od taks ale to całkiem inny krój i materiał więc nie ma co porównywać .

Link to comment
Share on other sites

Miałam ochotę na jakąś 'dziewczęcą' obrożę od Taks dla mojego Krówa, mówię mamie (Chester ma jutro urodziny), że może bym mu kupiła coś. A ta mi na to, żebym nie przesadzała, dużo ma.
A mamy jednego rogza, dwuletniego, jednego, rocznego Pitmana i kilkumiesieczne szelki norweskie od Marty. Plus smycze dwie (w tym jedna tylko dlatego, że dostałam ją gratis :D).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Miałam ochotę na jakąś 'dziewczęcą' obrożę od Taks dla mojego Krówa, mówię mamie (Chester ma jutro urodziny), że może bym mu kupiła coś. A ta mi na to, żebym nie przesadzała, dużo ma.
A mamy jednego rogza, dwuletniego, jednego, rocznego Pitmana i kilkumiesieczne szelki norweskie od Marty. Plus smycze dwie (w tym jedna tylko dlatego, że dostałam ją gratis :D).[/QUOTE]
[COLOR=blue]to nie marudź ino kupuj:evil_lol:

ja czekam na Taksową panterę i od Marty rybki i jeszcze jedna się u mnie robi ale jakoś nie chce się dokończyć:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...