Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='vege*']Dlatego ja mam zwykłą czarną przepinaną smycz i się nie martwię, że nie pasuje :-)


Te koniczynki są boskie, zawsze mi się podobały, ale u nas bez sensu kupować taką obrożę bo Nuka ani nie pływa (boi się wody), ani się nie tarze, po krzakach też nie chodzi, taki straszny czyścioch z niej, że taka obroża byłaby zbędna ;-)[/QUOTE]

U mnie jest tarzanie, bieganie po krzakach, po błocie, po trawie... po prostu bulwy :D
Ja już nawet się nie dziwię, że parciane szelki i obroże się mechacą - byłabym w szoku, gdyby się nie zmechaciły :)

[quote name='bobroska.']Dobra, jutro dostanę kalkulację tej obroży i zamawiam, pochwalę się Wam jak już przyjdzie. :)

Myślę, że do tego Dublina to lepiej jakąś neutralną, może skórzaną? Nie wiem, czy parciana nie odstawałaby za bardzo.[/QUOTE]

Parciana czarna i mnie służy jako smycz "do wszystkiego" - ja mam czarną z rogza, z odblaskową nitką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']
Ja już nawet się nie dziwię, że parciane szelki i obroże się mechacą - byłabym w szoku, gdyby się nie zmechaciły :)
[/QUOTE]
Moje nie są zmechacone, jedynie troszeczkę zacisk od obroży od TAKS, ale mam go od 2,5 roku więc miał prawo, ale to dosłownie minimalnie, kilka pojedynczych niteczek wystaje, które mogę przypalić zapalniczką ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja już nawet się nie dziwię, że parciane szelki i obroże się mechacą - byłabym w szoku, gdyby się nie zmechaciły :smile:[/QUOTE]
Mój starszy pies ma rogza, którego używam non stop od 3 lat, nie tylko jest zmechacony, ale wygląda jakby przeszedł jakieś tortury:lol:, aż wstyd prowadzić na nim psa, choć to mój ulubiony wzorek:oops:. Przy nim żadna parcianka nie utrzyma długo ładnego wyglądu:diabloti:.
Za to młodszy, rudy diabełek, nie śmie nawet wejść do wody głębiej niż stawy skokowe, a o błocie to już w ogóle nie myśli, żeby wskoczyć (chwalić go za to:loveu:), więc mogę spokojnie prowadzić go nawet na białej obroży:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam te Dubliny no fajne ale już nie ma tych wzorków co mi się tak podobały to była chyba kratka czy coś, z tych co są teraz to jakoś nic mnie nie powala tak żeby tyle kasy wydać. A do pływania mamy starego Hiltona :D albo pływa w tym co jest i jakoś obroże jeszcze żyją :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']bo są tandetne, nie lubię gdy coś udaje coś czym nie jest :) a obrożę ekoskórkową mam i cierpię w oczekiwaniu na powrót szelek...[/QUOTE]

Miałam szelki ekoskórkowe całe (chyba, muscat macleather to się zwało), teraz mam z podszyciem z ekoskórki właśnie i... pierwsze sprzedałam a drugich bym nie wymieniła na żadne inne :evil_lol:

W ogóle jestem zachwycona, jeśli chodzi o nasze szelki :) Zebrały już mnóstwo pochwał na spacerach nawet ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']ja chcę dublin doga, ale węższego! :((
jakie podszycie do szelek jelonkowym na czerwonym podkładzie??[/QUOTE]

Mi się wydaje, że zielone by było ok.


W jakim czasie Tania odpisuje na maile? Ja do niej pisałam w piątek wieczorem ale dalej nie dostałam odpowiedzi. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobroska.']
W jakim czasie Tania odpisuje na maile? Ja do niej pisałam w piątek wieczorem ale dalej nie dostałam odpowiedzi. :([/QUOTE]
Mi odpisała może po 2h :-) może wyjechała gdzieś na wczasy i nie dostępu do neta.

Link to comment
Share on other sites

Nasze pierwsze, ale nie ostatnie obróżki z dogstyle. Są naprawde cudne:loveu:
"Szopy" i "Rybki"
[IMG]http://i54.tinypic.com/2eeaa74.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/2ntjvuw.jpg[/IMG]
i ze smyczką
[IMG]http://i51.tinypic.com/30t5ke1.jpg[/IMG]

Na modelach pokażę innym razem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...