Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Agnes']jak masz psa ktory gubi siersc to nie ma szans, zeby polar wyczyscic, a na karku tego najwiecej wylazi - masakra.[/QUOTE]
No sierść w polarze to masakra, mam jedną obrożę z polarem z activdoga i nie zakładam jej zbyt często, bo właśnie strasznie obłazi, szelki norweskie z polarem też mam i też obłażą :/ Miałam wysłać do Marty, żeby polar mi na eco wymienili, ale się zebrać nie mogę jakoś. Obrożę z eco też mam i sobie chwalę, nie brudzi się, nie obłazi i nie pęka :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']A ja mam chrapkę na nowe szelaski z activa .. Tym razem wiem już jak lepiej dopasować, chyba te paski skośne muszą być dłuższe, bo za łapkami Daisy ma luźno a i tak są zbyt blisko pach.. Myślę nad kombinacją jelonki na czerwonym podkładzie+ nie wiem jaki polar.. Ktoś jakiś czas temu wstawiał właśnie foto szelek jelonkowych, tylko nie mogę ich znaleźć..[/QUOTE]

detal jelonków
[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/QrCHgrVxhQ4A9P2f6B.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobroska.']Haha, czyli polar na pewno nie dla nas. Dalmatyńczyki linieją 24/7. Dzięki, bo jeszcze bym polar wzięła, a potem żałowała. :roll:
Jutro będę miała odpowiedź co do ceny - ale nie są kosmicznie drogie typu 80zł za obrożę 45cm?[/QUOTE]
Jak ja pytałam Tanie właśnie na taki wymiar to o ile dobrze pamiętam to było 30 coś zł + przesyłka, ale jednak nie kupiłam jej, bo później wygrałam w konkursie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']nie rozumiem tylko jednego czemu wszyscy piszą [COLOR=red] [/COLOR][COLOR=black]Activ[COLOR=magenta]e[/COLOR]dog [/COLOR]skoro to jest Activdog? (a przynajmniej na ich stronie tak pisze:cool3:)[/QUOTE]

Jeśli już się czepiamy pisowni to nie "pisze" a "jest napisane" ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]drzalka [/B]- ale Ci zazdroszczę tych Dublin Dog'ów! Jak dojdą to koniecznie porób foty na swoich boskich boksiach![B]

bobroska.[/B] - dla mnie to połączenie ze zdjęcia jest rewelacyjne (z tym, że ja lubię takie słodkości jak błękit, róż i szary), czarny moim zdaniem do niczego nie będzie pasował, niebieski - zależy jaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']A to faktycznie, podszytej eko to nie mam.[/QUOTE]

podszycie jest inne niz sama obroza z eko skorki bo i eko skorka a eko skorka nie rowna - masz moze obroze firmy muscat?

To sa dwie rozne rzeczy, bo obrozy z ekoskory nie lubie (wole skore), ale podszycie z ekoskory bardzo praktyczne - skora sie na to nie nadaje, chociazby ze wzgledu na wode, plywanie w jeziorze etc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']to bierz dwie pary :evil_lol:[/QUOTE]

hehehe to by było najlepsze rozwiązanie :evil_lol: tylko że do fioletowych nie mam smyczy :roll: mam zieloną i czerwoną, bo w takich barwach chodzi Etna, no więc musiałabym jeszcze dokupić smycz :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']w deszczu rosnę- dzięki! super to wygląda, tylko, że polar bym chciała takiego koloru jak nitka, a nie chcę żólci.. co jeszcze może pasować do jelonków i czerwonego podkładu?;)[/QUOTE]

Tutaj, co prawda polar czerwony, ale nitka zielona i moim zdaniem zieleń pasuje do jelonków :)
[url]http://www.activdog.pl/akcesoria.php?view=preview&category=1&image=39[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...