Jump to content
Dogomania

Borys,Rambo,Sara,Murzyn i Mała


agabytom

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj Murzynek trafił pod naszą opiekę:multi:

Jest masakrycznie wystraszony, niesłusznie przypięto mu metkę 'agresywny'.
Widziałam jak się zahcowywał w schronisku miejskim, a widziałam jak u nas.
Jest dużo spokojniejszy, wszytsko ogląda, ale na spokojnie. W schronisku miejskim biegł w popłochu za budę, żeby się schować.
Pozwolił mi dziś do siebie podejść na ok 0,5m. Bardziej się nie zbliżałam, na to będziemy mieć czas jeszcze. Nie chciałam pokonywać granicy, którą on sam sobie wyznacza, nie chcemy, żeby się bał.Teraz dla niego najważniejszy jest spokój, delikatne mówienie i nic nie robienie na siłę.
Potem położył się i sobie ziewnął przy mnie.
Najważniejsze, że jest już bezpieczny. Wszyscy wolontariusze bardzo się cieszą z przyjazdu do nas Murzynka :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też się strasznie ciesze Aniu;]
To było najlepsze rozwiązanie;]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Murzynku;]jesteś już bezpieczny;]teraz tylko szybciutko musisz zrozumieć,że są też wspaniali i kochający ludzie;]
A potem tylko do domciu do Kasi;]

Link to comment
Share on other sites

Agabytom - moim królom skończyło się siano, to poleciałam do Felusia, bo wiem, że tam zawsze facet przyjeżdża nakarmić zwierzęta, zobaczyłam ogłoszenie o psiakach, to facet się nachwalić nie mógł, jaka ty dobra, że masz Sarę na DT, że biedne psiaki i wgl :lol: Sympatyczny pan :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam, że wklejam tutaj ten link, ale to nastepna ofiara okrucieństwa człowieka. Skatowany ONek. Błagam, spojrzcie.Znowu śląsk.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13428742#post13428742"]Bezimienny ON-kowaty drastyczne foty szuka DS DT pilnie - Dogomania Forum[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...