Jump to content
Dogomania

HELP! Znaleziony w Warszawie Kudłacz - czy uda sie uratowac??Wrócił do swojego domu


jayo

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']esperanza, czy mówisz o piracie, który wraca z adopcji, bo go energia roznosi? taki niski, czarny podpalany? jesli tak, to ja go poznalałm :p[/quote]

Mam na myśli tego:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pirat-czy-bez-oka-nie-ma-szans-na-dom-131192/?highlight=pirat[/url]
Przebywa w kojcu od pierwszej połowy 2008 roku- nie pamiętam kiedy przyjechał :shake:
Dostał raz szansę i trafił do dt, ale po kilku dniach wrócił do kojca, bo dziewczyna nie dała sobie rady z jego agresją do innych samców na spacerach. W domu była pinczerka i z nią dobrze się dogadywał.

Link to comment
Share on other sites

Kudłacz pozwolił sie wyprowadzić na spacer, ładnie się załatwił. Jest wciaż nawadniany kroplówkami.. Większość czasu raczej apatycznie leży, ciezko powiedziec, jaki jest jego charakter nawet. Nie wiadomo dalej, co jest przyczyna jego oslabienia :shake: :shake:
Dzis miały być podjęte decyzje o kolejnej diagnostyce, ale w koncu nie udalo mi sie skontaktowac z pania doktor.

Czy ktos bylby chetny jutro podejsc do Kudłacza i zrobic mu pare fotek? My jedziemy calym zespolem do schroniska, wiec nie damy rady :-(

Link to comment
Share on other sites

nie dam dziś rady podjechać do lecznicy.

za to znalazłam takie ogłoszenie na stronie Palucha, może to on?

[FONT=Tahoma][COLOR=#22364f]dnia06.10.09zadinął piesek.Ma naimię Yuki jest to 17-letni bardzo ufny cały czarny piesek o długiej siersci.Był bez obroży .Za pomoc w znalezieniu nagroda

[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#22364f]data publikacji: 11-10-2009
kontakt: 513945900 [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']
[FONT=Tahoma][COLOR=#22364f]dnia06.10.09zadinął piesek.Ma naimię Yuki jest to 17-letni bardzo ufny cały czarny piesek o długiej siersci.Był bez obroży .Za pomoc w znalezieniu nagroda

[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#22364f]data publikacji: 11-10-2009
kontakt: 513945900 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

ojej, może go ktoś szuka...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Dzwonilam na ten podany nr do tych ludzi -jest szansa ,ze to ten poszukiwany piesek - oni go szukają od caly czas-i już jada teraz do weta-dzwonili do gab. na ul.Kosiarzy ....dobrze ,ze ktos podal ,gdzie ten pies jest -gdyż żadnen tel. dziewczyn z fundacji nie odpowiadal ..
prawdopodobnie to jest pies tej pani-wyszedl niezauważony ,gdyż kot otworzył drzwi .. powinnam dostać wiadomosc dzis ,czy to ten pies-on ma ok.17 lat aż i jest leczony wcześniej ...to taki staruszek -bidulek śliczny ..:loveu::-(

Czytany opis i z fot.wskazuje na to ,że to TEN PIES POSZUKIWANY -ale poczekajmy ...Pani psa już tam jedzie z córka .CZEKAMY .
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black]Jest szansa ,że TEN pies odzyska swoj dom i kochających go ludzi !
Z opisu tej pani wynika ,że to ich pies ,ale dowiemy się na 100% wtedy,kiedy tam dotrą dziś .W domu jest rozpacz caly czas - pani zdenerwowana i roztrzęsiona , wypytywala i sluchala opisu .Mają tego pieska od 6 tyg. jego życia i bardzo tęskni cala rodzina za nim -córka chyba najbardziej procz niej samej .Mamy nadzieję,że to ten poszukiwany pies .OBY.
Piesek ma aż 17 lat -jest w trakcie lecz .
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nikt do mnie nie dzwonil.... A caly czas jestem pod telefonem. Miejmy nadzieje, ze to pies tej rodziny.. Ale z informacji od dziewczyny, ktora go znalazla i szukala jego wlascicieli w okolicy - pies tam nie byl w ogole znany :( ale nie potrafila sie dowiedziec, od kiedy pies sie błąka.
Tyle, ze nie wygladal na 17 lat :shake:

Dzwonie na Kosiarzy - bo warto ich jednak uprzedzic. Pies jest zgloszony na nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...