Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iś & Chester']Ainee liczymy na Ciebie :cool3:

Marta i tak się nie wykręcisz :diabloti: [SIZE=1][COLOR=lightblue]nawet o tym nie myśl ,bo pożałujesz :cool3::evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

O może border będzie jeszczee :loveu:
jedzcie wszyscy, ja już was kocham :evil_lol::loveu:[/quote]


jaki border? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Tor agi możemy skonstruować z jakiś grubszych patyków. Oczywiście, byłby on bardzo prowizoryczny. :evil_lol:

Ale dużo nas tam będzie! :)[/quote]


jeśli macie ochotę to ja mogę wziąć slalom prowizoryczny :) a jeśli ktoś by chciał to moge pomóc w nauce slalomu też :p

Link to comment
Share on other sites

Cerber bierz :))

a pomyliło mi się xd myślałam że border_collie&westie ma obydwie rasy z loginu, bo ma dwa imiona w podpisie i dopiero teraz się zorientowałam że jedno imie jest właścicielki xd mądra jestem wiem.

Yorshirka myślę zę nikt nie ma nic przeciwko ;) 7 miesięcy to już po szczepieniach, ujuż znowu nie takie maleństwo więc damy rade :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Yorshirka[/B] Czy nick świadczy o tym, że to będzie yoreczek?:loveu:

Możecie pokolorować też Olę bo została przeze mnie zmuszona.:lol:
I już pytała czy może mi przynieść kasę żeby mój tata przelał za nas dwie. Myślę, że to nie problem?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka'][B]Yorshirka[/B] Czy nick świadczy o tym, że to będzie yoreczek?:loveu:

Możecie pokolorować też Olę bo została przeze mnie zmuszona.:lol:
I już pytała czy może mi przynieść kasę żeby mój tata przelał za nas dwie. Myślę, że to nie problem?:razz:[/quote]
[COLOR=Blue]No jasne jasne można od razu za 2 osoby ale tpo wtedy trzeba dopisać do tytułu + os. towarzysząca;)
i jak bydziecie wysyłać kasa to koniecznie napiszcie TU a późno Foxowo powie czy doszły czy nie [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No jasne jasne można od razu za 2 osoby ale tpo wtedy trzeba dopisać do tytułu + os. towarzysząca;)
i jak bydziecie wysyłać kasa to koniecznie napiszcie TU a późno Foxowo powie czy doszły czy nie [/COLOR][/QUOTE]

Ale Ola to nie je moja osoba towarzysząco.:evil_lol:
Nojwyżyj napisza w tytule moj nick i jeji może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iś & Chester']

a pomyliło mi się xd myślałam że border_collie&westie ma obydwie rasy z loginu, bo ma dwa imiona w podpisie i dopiero teraz się zorientowałam że jedno imie jest właścicielki xd mądra jestem wiem.
[/quote]

Czyli chciałabyś żebym pojechała tylko dlatego, że niby mam bordera? :diabloti: Oj, niedobra Ty :eviltong:

Rzeczywiście mam tylko westikową, ale o borderku marzę :-( Rzeczywiście login może mylić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...