Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]pakuj sie pakuj bo dziś jedziemy:evil_lol:
a Ty godosz ze tam na parkingu ale kaj jest tyn Carrefurre express bo jo nie wiem[/COLOR][/QUOTE]
Jak będziecie wyjeżdżać z Rozbarku to go zobaczycie. Tam się potem skręca w prawo na zajezdnie, a na wprost jest Carrefour.
Nad Carrefourem jest sklep z meblami "BODZIO".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sweet']Pati moim urokiem osobistym ją przekupie:P
A Kabiego nie biorę niestety... ale może ukraść jakiegoś psa i go wezmę;P[/QUOTE]

to się okaże :diabloti:

dam ci wskazówkę - kup kilo sera żółtego :evil_lol:

[QUOTE]haha ah to wzajemne zrozumienie :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

na mnie można liczyć w każdej sytuacji :cool3:

[QUOTE]powiem dwa zdania i siadam, nie zdążycie nic zjeść beze mnie :-D[/QUOTE]

wesprzemy cię w przemowie jakby cię stres zjadł :evil_lol:



A ja nadal nie spakowana :roll: normalnie mi się nie chce :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ulv albo do Katowic albo Dąbrowy Górniczej jeśli tam coś jeździ, stamtąd bliżej, ale znowu nie wiem jak z dojazdem do ośrodka. Ile w końcu psów bierzesz ze sobą ? :D


a Krowy nie będzie -.- tata dzisiaj wymyślił że od razu odwożąc mnie odbiją i pojadą na mazury, a nie jak planowali następnego dnia.. a że pies zostaje z mamą w domu żeby jej towarzystwa dotrzymać to na zlocie się nie pojawi -.- i do tego jedziemy z rodzicami znajomego w 5 osób. -.- a ja tak chciała Chester sprawdzić w takiej sytuacji no ..

właśnie tata znów coś wymyśla i w końcu nie wiem czy jedziemy jutro normalnie czy od razu na mazury.. szlak mnie trafi, dogadać się z nim nie idzie -.-

Link to comment
Share on other sites

Asia... :loveu:


Hahah :evil_lol: wy będziecie rzucać, robić foty a ja pewnie przerwe Iśce w środku zdania, bo sobie coś przypomnę :cool3:

Dooobra, last question, bierzecie posłania czy nie potrzeba, jeśli pies będzie spał z wami...? :lol:

A jak ktoś ma obroże w rozm.M/L jakąś ładną, pasującą i byle nie czerwoną do sprzedaży to może wziąć, ale nie obiecuje, że kupię :eviltong: Tylko tę co zamówiłam z innymi rzeczami już nie dostanę. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...