Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I pomyśleć że niedawno zakładałam ten wątek :loveu::multi: A tu już niebawem się widzimy!

Dobra dość gadania bezsensu. Wezmę to dvd. Pompkę mogłabym wziąść ale mam tylko taką co to sie do samochodu podłancza :cool3: To jak innej nie załatwisz wezmę tą.
Jutro jedziemy do sklepu ostatecznie aż w to nie wierzę :evil_lol: Mógłby ktoś przykładowo naskrobać co wy kupowaliście sobię tam ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']I pomyśleć że niedawno zakładałam ten wątek :loveu::multi: A tu już niebawem się widzimy!

Dobra dość gadania bezsensu. Wezmę to dvd. Pompkę mogłabym wziąść ale mam tylko taką co to sie do samochodu podłancza :cool3: To jak innej nie załatwisz wezmę tą.
Jutro jedziemy do sklepu ostatecznie aż w to nie wierzę :evil_lol: Mógłby ktoś przykładowo naskrobać co wy kupowaliście sobię tam ?[/QUOTE]

zupki chińskie, zupki chińskie i hmmm jeszcze kupiłam zupki chińskie :D

Link to comment
Share on other sites

widzę ze będziemy się wszyscy zdrowo odżywiać :D
pompki nie posiadam, ale mamy aż 3 chłopów na zlocie da się im to napompują xdd

ej ludzie, bo mi każą mówić mowę początkową więc proszę się ze mnie nie śmiać jak wstanie taki debil i zacznie coś gadać że witam na zlocie xdd


a w ogóle co ze Skibką ? dawno się nie odzywała coś, mam nadzieję że z nią wszystko ok i aktualny jest jej wyjazd na zlot ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']zapomniałas jeszcze dodać że zupki chińskie ;d

Widzę że nudno nam tam niebedzie ;) To w siewierzu wysiądz odnajdziemy Cię jakoś ;d[/QUOTE]

no ja myślę, ale ze mną będzie Ppx wiesz o tym, prawda? mówiłam na początku :D

Link to comment
Share on other sites

Boszzz, normalnie jak w rodzinie :mdleje: :multi: :multi:[SIZE=1] I zupki chińskie też weźcie koniecznie![/SIZE] [SIZE=2]Ja biore tylko 4, bo nie lubie.[/SIZE] :cool3:



A osoby 'materacowe' może mają...? Jak coś to trudno, raz się mogę pomęczyć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam że czeka mnie pakowanie bez taty który by poupychał wrazie czego.
już się boję jak będzie wyglądał mój bagaż haha ;d

Reczej chodziło mi o to że gdybyś smęciła to tylko ten prowiant wyląduje na Tobie:evil_lol::diabloti: aha nie zapomnijcie o jajkach i pomidorach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...