Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NigdyNigdy']

Zanim rozpoczniemy kolejną zadymę :mad:
Regulamin Wystaw:

[COLOR=#005633][I]b) Tytuły[/I]
[I](...)[/I]
[I]Tytuł „Najlepszy Pies/Suka w Rasie”. O tytuł ten mogą ubiegać się psy (suki) w każdej rasie [B]z ocenami doskonałymi i I lokatą[/B] z klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów, konkurując ze sobą w tzw. „porównaniu”.[/I][/COLOR]

[COLOR=black]:cool1: [/COLOR][/quote]

Qurcze i znowu nauczka, i czas żeby zabrać się za czytanie wrorca!

Link to comment
Share on other sites

[quote] Patrzę i patrzę i brudu nie widzę[/quote] Nie? A spodnie wystawiającego? Przecież to wygląda, jakby się spod betoniarki wyczesał prosto na ring ;-)

A tak w ogóle to wrzuć kilka fotek z wystawy... ja na Łódź szykuję specjalny strój, ale nie chcę zapeszać więc ciiiii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']No chyba, że osoba wystawiająca jest w typie sędziny ;-) Wtedy wszystko jest możliwe :-)[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Jacek czy Ty Może rozmawiałeś z P. Boryczko pod moja nieobecność.
Już wiem - w trakcie oceny się dowiedziałeś i nic mi nie powiedziałeś:mad: , teraz to ja rozumiem z jakiego powodu to zamieszanie.

Wie ktoś gdzie w najblirzszum czasie sędziuje p. Boryczko? To pojadę tą teorię sprawdzić w praktyce.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika R.']jesli dobrze kojaze to w Plocku[/quote]

Na stronie związku tak podają.
Mimo że nieciekawy dojazd z Torunia do Płocka to jednak się zastanowie, jeszcze prawie trzy tygodnie na zgłoszenie:cool3:, ale teraz się w garniak odwale to może NSwR zgarniemy:eviltong: albo nawet rase;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']:lol:




Zanim rozpoczniemy kolejną zadymę :mad:
Regulamin Wystaw:

[COLOR=#005633][I]b) Tytuły[/I]
[I](...)[/I]
[I]Tytuł „Najlepszy Pies/Suka w Rasie”. O tytuł ten mogą ubiegać się psy (suki) w każdej rasie [B]z ocenami doskonałymi i I lokatą[/B] z klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów, konkurując ze sobą w tzw. „porównaniu”.[/I][/COLOR]

[COLOR=black]:cool1: [/COLOR][/quote]
ale nigdzie nie pisałam ze moja wiedza nie zawodzi;)

Link to comment
Share on other sites

No to ja powróciłam własnie do domku :) :)
Fotek nie mam :oops: bo jakoś tak mi sie nie chcialo.
Bardzo się cieszę że udało nam sie skonczyć Mł.Ch.Pl :multi: no i jeszcze BIS Junior w ogromnej ilości psiaków. Gratulacje dla wszytskich :) i dzieki za miła atmosferkę :) Wielkie gratulacje dla Vixen :) na grupie jesli sie nie myle sie nie powiodło a szkoda, bo Vixen miala dobry dzien :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje sukcesów :multi:

Ja widze że Efra-husky sie nie pochwaliła :cool3: . Efrunia córcia - Potęga Naturalności Evening Falls miała robione genetyczne badania oczów w OptiGenie i wyszło, że :multi: Oczy czyste - Normal/Clear, i jeszcze napisali: "This dog will never develop XL-PRA disease":multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Gratulacje sukcesów :multi:

Ja widze że Efra-husky sie nie pochwaliła :cool3: . Efrunia córcia - Potęga Naturalności Evening Falls miała robione genetyczne badania oczów w OptiGenie i wyszło, że :multi: Oczy czyste - Normal/Clear, i jeszcze napisali: "This dog will never develop XL-PRA disease":multi:[/quote]

No to faktycznie jest się czym chwalić!! Gratulacje dla suni i właścicielki za zdrowe oczka :)
Oby takich było więcej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata']Na stronie związku tak podają.
Mimo że nieciekawy dojazd z Torunia do Płocka to jednak się zastanowie, jeszcze prawie trzy tygodnie na zgłoszenie:cool3:, ale teraz się w garniak odwale to może NSwR zgarniemy:eviltong: albo nawet rase;)[/quote]

Też planuję tam jechać, ale nie po to, żeby trzymac sznurek, a raczej po to, żeby zaglądac sędziemu przez ramię ;)
Jak chcesz, mogę być Twoją wtyką- za odpowiednią opłatą oczywiście :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Też planuję tam jechać, ale nie po to, żeby trzymac sznurek, a raczej po to, żeby zaglądac sędziemu przez ramię ;)
Jak chcesz, mogę być Twoją wtyką- za odpowiednią opłatą oczywiście :razz:[/quote]

To się nazywa konkretna rozmowa:cool3:
Cennik poprosze!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata']To się nazywa konkretna rozmowa:cool3:
Cennik poprosze!!![/quote]

No wiesz, negocjajce to mój zawód :razz:
Ale tak na forum publicznym to wiesz- no, nie wypada :p

[quote name='sh_maniak']Kasia teraz euro dobrze stoi [/quote]

Funt brytyjski jeszcze lepiej :razz:
To, jak Arku?
Dostanę PW? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]A ja się pochwale ,że dzisiaj córeczka Shapacia mieszkająca w Estonii (siostra Sybci:loveu: ) wygrała klasa młodzieży, potem najlepszego juniora a potem najlepsza suke w rasie :) :multi: [/COLOR]

[COLOR=navy]Ponoć u nich tak jest :)[/COLOR][/quote]

gratulacje :multi:

dodam, ze sędziował Piotr Król i klasę otwartą wygrała debiutując w dorosłej klasie Potega Naturalności Essence of Black rozpoczeła Championat Estonii :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']gratulacje :multi:

dodam, ze sędziował Piotr Król i klasę otwartą wygrała debiutując w dorosłej klasie Potega Naturalności Essence of Black rozpoczeła Championat Estonii :multi:[/quote]

No to pięknie :lol: . GRATULACJE!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']No to ja powróciłam własnie do domku :) :)
Fotek nie mam :oops: bo jakoś tak mi sie nie chcialo.
Bardzo się cieszę że udało nam sie skonczyć Mł.Ch.Pl [/quote]

Właśnie, w ferworze walki zawodowej zapomniałem złozyc oddzielnych gratulacji, ale to wynika z tego, że ja od dłuższego czasu i tak jakoś kojarzę że ten championat dawno macie... A co do fotek i "nie chciało mi się" to w 100% potwierdzam. Dziesięć razy namawiałem, proponowałem, nawet chciałem sam iść po aparat, to nie. Ech, w Łodzi Ci nie przepuścimy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']z tego co wiem to nie moze;)[/quote]

Taaaa....

Rok 2005, marzec, Jarosław, husky na powietrzu w śniegu, sędzia: Maria Zasada...

Startowałem ze swoim kojotem w pośredniej, NIE DOSTAŁ CWC, ale dostał NPwR, a porównanie o rasę przegrał z suką championką....


taaaa....nie może.... :lol:

pozdrowionka

pmmazz /pavka/ i el Coyote

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...