Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Legnica 2005

PSY kl. szczeniąt

1 wo, [b]BIS PUPPY - 2[/b] :D Potega Naturalności Endless Wolf

[URL=http://imageshack.us][img]http://img210.imageshack.us/img210/9371/sosiek19op.jpg[/img][/URL]

Psy kl. pośrednia

1. CWC, NPwR, BOB, BOG :D Grenland Hydrargium

Psy kl. otwarta

1. CWC ( chyba dostał, ale nie wiem :roll: ) Smaranch Odyssea Severu

SUKI kl młodzieży

1. Zw.Mł, NjwR Tiwaye Asanpi for Potęga Naturalności Eskinoski Domek ( weszła do pierwszej 15 na BIS Junior ( stawka ok 50 juniorków) :) )
[URL=http://imageshack.us][img]http://img210.imageshack.us/img210/2244/asia16nd.jpg[/img][/URL]

2. dosk. Rosana Eskimoski Domek

nb - Evening Shine Nitor Nivalis

SUKI kl.pośrednia

1. CWC Piękna Eskimoski Domek

Suki kl. otwarta

1. CWC, NSwR Dumka Nike Złota Wenus
nb Bunshee Moro-No-Kim
nb Tanouk Slęzanski Niedzwiedz
nb Tootenay Ślężański Niedżwiedz

SUKI kl. weteranów

1. Nunami Fortunatus

Link to comment
Share on other sites

[quote]No a Jackowi to sie nalezy ostra nagana za to spożnianie sie na ring[/quote]
:evil: :evil: Spóżnienie to jest wtedy, jak ktos przyjdzie za późno....My po ocenie na ringach spokojnie czekaliśmy na bisy, które miały się zacząć o 14..., nagle,ok 13.30-40, widzimy, że jacyś ludzie idą z pucharami. Szybko pobiegliśmy pod ring główny, a szef mówi, że zaczęli wcześniej, bo ludziom się spieszyło;))Spytaliśmy, czemu zaczęli, skoro nie było wszystkich psów, na co pan zrobił głupią minę , zawołał kogoś i powiedział, żeby już więcej nie zaczynali przed czasem, jak nie będzie całej grupy. Pani, która sędziowała V grupę ,zobaczyła nas i powiedziała" o. myślałam, że pojechaliście, a Wasz pies miał wygrać:))".Szlag nas trafił,ale Wenuska poprawiła nam humor drugim miejscem na bisach.
Jeździmy na wystawy juz kilka lat, i nigdy sięnie zdarzyło, żeby konkurencje finałowe zaczęły się przed czasem..., no cóż trudno.
Szkoda tylko, że osoby, które nas znają, i które stały cały czas przy ringu głównym i widziały ocenę piątej grupy nie zawołały nas, chociaż doskonale wiedziały gdzie stoimy, bo wcześniej z nami rozmawiały...
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

no to usparwiedliwiony.:) to szkoda bardzo ze nie doszliście, swoja droga to bardz chamskie zachowanie organizatorów i ja bym na waszym miejscu złożyła pisemną skarge do oddziału bo to bylo lamanie regulaminu, bo jesli w katalogu jest napisane ze konkurencje finalowe zaczynaja sie o 14 to moga zaczac sie pozniej wiadomo poslizgi sa zawsze ale wczesniej nie maja prawa.

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi Ci o mnie, to bardzo przykro, ale doszlam do ringu głównego właśnie na ocene grupy V, a czekałam własnie z dziewczynką na młodego prezentera, usłyszałam że oceniaja bo babka przez mikrofon parokotnie powiedziała, jak odchodziłam od ringu husky nie widziałam już za dużo ludzi, byłam pewna że skoro nie wyszedłeś do oceny to olałeś to i pojechałeś, wszak lało na potęge.

Link to comment
Share on other sites

[quote]no to usparwiedliwiony. to szkoda bardzo ze nie doszliście, swoja droga to bardz chamskie zachowanie organizatorów i ja bym na waszym miejscu złożyła pisemną skarge do oddziału bo to bylo lamanie regulaminu, bo jesli w katalogu jest napisane ze konkurencje finalowe zaczynaja sie o 14 to moga zaczac sie pozniej wiadomo poslizgi sa zawsze ale wczesniej nie maja prawa.[/quote]
hehe, co tam będziemy pisać skargi, szkoda nerwów, mamy nadzieję, że kiedyś sobie jeszcze odbijemy, a sędzina jest naprawdę miłą osobą, szkoda wszczynać jakieś kłótnie...
Bronek(Kronio) tylko trochę niepocieszony, bo nie przywiózł pucharu z pokrywką,i nie miał się czym pochwalić dzieciakom i Gajce...
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']hehe, co tam będziemy pisać skargi, szkoda nerwów, mamy nadzieję, że kiedyś sobie jeszcze odbijemy, a sędzina jest naprawdę miłą osobą, szkoda wszczynać jakieś kłótnie...
Bronek(Kronio) tylko trochę niepocieszony, bo nie przywiózł pucharu z pokrywką,i nie miał się czym pochwalić dzieciakom i Gajce...
pozdrawiamy[/quote]

Napisać zawsze mozecie bo to ich wina, sedzinie napewno sie nie dostanie bo to wina organizatorów i to oni maja wiedziec kiedy ja zaprosic do oceny :) ona sama tam nie weszła :) wiem ze to mila osoba:) ale organizatora nalezy sie nagana, i powinniscie o to zadbać. Takie sytuacje nie powinny miec miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM'][quote]No a Jackowi to sie nalezy ostra nagana za to spożnianie sie na ring[/quote]
:evil: :evil: Spóżnienie to jest wtedy, jak ktos przyjdzie za późno....My po ocenie na ringach spokojnie czekaliśmy na bisy, które miały się zacząć o 14..., nagle,ok 13.30-40, widzimy, że jacyś ludzie idą z pucharami. Szybko pobiegliśmy pod ring główny, a szef mówi, że zaczęli wcześniej, bo ludziom się spieszyło;))Spytaliśmy, czemu zaczęli, skoro nie było wszystkich psów, na co pan zrobił głupią minę , zawołał kogoś i powiedział, żeby już więcej nie zaczynali przed czasem, jak nie będzie całej grupy. Pani, która sędziowała V grupę ,zobaczyła nas i powiedziała" o. myślałam, że pojechaliście, a Wasz pies miał wygrać:))".Szlag nas trafił,ale Wenuska poprawiła nam humor drugim miejscem na bisach.
Jeździmy na wystawy juz kilka lat, i nigdy sięnie zdarzyło, żeby konkurencje finałowe zaczęły się przed czasem..., no cóż trudno.
Szkoda tylko, że osoby, które nas znają, i które stały cały czas przy ringu głównym i widziały ocenę piątej grupy nie zawołały nas, chociaż doskonale wiedziały gdzie stoimy, bo wcześniej z nami rozmawiały...
pozdrawiamy[/quote]
no Jacek przedewszystkim spóźnione gratulacje :evilbat: Black'y Górą jak zwykle :) :)
zgadzam się z Ewą- napisz na nich skargę. Nie można tego tak zostawic by potem za rok nie było takiej samej sytuacji!!!!! :evil: :evil:
a jesli chodiz o osoby stojace prze ronguu głównym- może nie chciały Cię zawiadomic jak wchodziła V, no ale cóż...to taka złosliwosc ludzka :x
Jeszcze raz gratulacje dla Jacka i Kronia
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Jak ktos sie natknie na to zdjecie ropiszczanych husky na raczkach i na kolankach .., to nie sa moje :wink: :lol: :lol: :lol:

[url]http://img183.imageshack.us/img183/1287/pict1497a2tr.jpg[/url][/quote]

ale Asanpi ma błogą mine :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Może Janusz - Husqvarna Happy End of Arkotogea - coś pstryknie.
Ja mam fotkę łajki z Nowego Sącza - piesek, z kl. młodzieży Baron Złota Wenus (Dandi znad Niemenka & Asya). Mogę Ci przesałać na maila jeśli jestes zainteresowana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...