Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=blue]W nocy wrócilismy z WILNA :lol: jak wyjeżdzaliśmy padał solidnie śnieg i temp. była bliska zeru, ale im bliżej domu tym cieplej i pogoda ładniejsza:lol: [/COLOR]

[CENTER][COLOR=blue][I][SIZE=4]BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA GRATULACJE[/SIZE]:loveu: [/I][/COLOR][/CENTER]

[COLOR=blue]Sezon wystawowy 2006 uważamy za zamknięty:eviltong: [/COLOR]
[COLOR=blue]plan wykonany w 100%:multi: [/COLOR]
[COLOR=blue]teraz dwa miesiące odpoczynku i na ringi wracamy w marcu:razz: [/COLOR]


[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red][B][I]ŻYCZYMY WSZYSTKIM SPOKOJNYCH WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SAMYCH SUKCESÓW W NOWYM 2007 ROKU!!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#ff0000]Sylwia,Wiesiek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#ff0000]&[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#ff0000]Vixen,Queen,Izis,Sara[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Niestety nie ! Ale oglądanie jej sprawiało mi frajdę !
Nie dość , że szczeniak fajny to jeszcze tak dobrze wystawiającej haszczaka Pearl nie widziałem .[/quote]
Naprawde bardzo się cieszę, że sie podobało :)

[quote name='Asiaczek']Pearl miała swój dzień, co?:lol: Wahzirek też był przez pięknie pokazany...[/quote] A masz juz zdjęcia? Niby swój dzień ale i w sobote i w niedziele musialam sie zadowolić na pudłach miejscem 2:diabloti: A jak napisał PiotrJan Wahzirek piękny sam z siebie;)

Wystawa dosyć udana była, z weimarka pokonałam kolejnego zwyc. swiata - tym razem suke, psa mamy za soba już po tegorocznym listopadowym Zagrzebiu :) Ogólem z wystawy troche tez "darów" przywieźliśmy wiec mimo ze jechalismy jeepem było niesamowicie ciasno w porownaniu z przyjazdem. Ale psy jakoś przeżyły i ja tez:lol:

Link to comment
Share on other sites

No, Moi Drodzy, miło jest słyszeć, że nasza ekipa narodowa [U]znów[/U] nie zawiodła.
Wszystkim zwycięzcom- od "zwykłych" CAC'ów po CACIB'y gratuluję serdecznie, jednak trudno nie zauważyć spustoszenia, jakie zrobiły polskie psy na BIS'ach (tak tak, liczba mnoga nie jest przypadkowa :evil_lol: ).
Ogromne gratulacje, dla tych, którzy malutkimi kroczkami zbliżają się do championatów, a tym, którzy tytuły zgarniają całymi chochlami, gratuluję szczególnie.
Tym szczególniej, że to nie pierwsze takie sukcesy, co w moim odczuciu, zdecydowanie wskazuje na to, że te zwycięstwa z przypadkiem nie mają [U]nic[/U] wspólnego :cool1:
Ewo, w imieniu NigdyNigdziaków, zafunduj Muminowi długą sesję drapankową ;)

P.S. piotrjan....
A nie mówiłam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Witajcie kochani! Tak ostatnio tutaj cichutko!To może ja zadam pytanko ,a Wy poprostu odpowiecie!?KTO JEDZIE DO GŁOGOWA,A MOŻE KTOŚ ZNA STAWECZKE NA GŁOGÓW?[/B]
[B][COLOR=darkred]POZDRAWIAM[/COLOR][COLOR=black]!!!:smile: :smile: :smile: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][B]Witajcie kochani! Tak ostatnio tutaj cichutko!To może ja zadam pytanko ,a Wy poprostu odpowiecie!?KTO JEDZIE DO GŁOGOWA,A MOŻE KTOŚ ZNA STAWECZKE NA GŁOGÓW?[/B]
[B][COLOR=darkred]POZDRAWIAM[/COLOR][COLOR=black]!!!:smile: :smile: :smile: [/COLOR][/B][/quote]
Ano cicho, cicho bo zadnych wystaw nie bylo:razz:
Do zobaczenia wiec w Glogowie!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']No chyba nie powiecie ,że to wszystko na Głogów?
Czyżby tajemnica?Ja tu czekam żeby znowu przejechać sie pare kilometrów,powalczyć i mile spędzić czas ,a odzewu ZERO???[/quote]


My sie LOCZKU wybieramy do Głogowa :multi: :lol:
Jedziemy z sunia, do kl. szczeniąt...:cool3:
Tak więc, do zobaczonka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ,jak bym wiedziała ,że nie ma konkurencji ,to jechałaby jak w dym :diabloti:.
A tak siedzę w domu i czekam na śnieg :p.
Niestety nas nie bedzie, a tak chcialam się z wami spotkać.
Loczek ,nie dostalam odpowiedzi na zadane daaaaaaaaaaawno pytanie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Kurcze ,jak bym wiedziała ,że nie ma konkurencji ,to jechałaby jak w dym :diabloti:.
A tak siedzę w domu i czekam na śnieg :p.
Niestety nas nie bedzie, a tak chcialam się z wami spotkać.
Loczek ,nie dostalam odpowiedzi na zadane daaaaaaaaaaawno pytanie :diabloti:[/quote]

Skarbie moje kochane nadaj mi temat na meila,bo naprawde nie pamiętam pytania-przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapka22']My sie LOCZKU wybieramy do Głogowa :multi: :lol:
Jedziemy z sunia, do kl. szczeniąt...:cool3:
Tak więc, do zobaczonka :eviltong:[/quote]


Sorki,ale nie moge sobie Was skojarzyć,przybliżcie coś o sobie i maleństwu.POZDROWIONKA!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...