Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

No to wróciliśmy do domciu :) Ładnie to tak o mnie nie pamiętać :mad: Wystawe należy uznać za udaną, sezon wystawowy zakończony bardzo sympatycznie. Dodam że szczeniaki 1 w.o. dla Oumiak's Bay of Passion, Zw.Mł w psach dla Da Vinci Eskimo River, a w klasie pośredniej CWC dla Dragona, w otwartej dla Kirkuka, w suniach w szczeniaczkach 1 wo. Sashka Ray of Light ED, suki pośrednia to CWC dla Nokii, a otwarta i BOS dla Vivi.
Warunki jakie są w Nowej Rudzie każdy zna, więc pod tym względem to nic a nic się niestety nie zmieniło. I tym razem choć nigdy tego nie robie napisze jeszcze pare słów o sędzinie...
Podobno p.Lubaszka sędziowała SH i w ogóle całą V po raz 1, ale musze powiedzieć że poradziła sobie świetnie. Wg mnie (choć może to tylko moje subiektywne odczucie) "czuje" rase i wybory w klasach miała naprawde trafne. I napewno chętnie pojawię sie jeszcze u niej na ringu SH :)
Gratulacje dla ZPR, Loczków ;), Joli i całej reszty oraz podziękowania za miła atmosfere no i czekamy na fotki :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosia i kropki']No to wróciliśmy do domciu :) Ładnie to tak o mnie nie pamiętać :mad: Wystawe należy uznać za udaną, sezon wystawowy zakończony bardzo sympatycznie. Dodam że szczeniaki 1 w.o. dla Oumiak's Bay of Passion, Zw.Mł w psach dla Da Vinci Eskimo River, a w klasie pośredniej CWC dla Dragona, w otwartej dla Kirkuka, w suniach w szczeniaczkach 1 wo. Sashka Ray of Light ED, suki pośrednia to CWC dla Nokii, a otwarta i BOS dla Vivi.
Warunki jakie są w Nowej Rudzie każdy zna, więc pod tym względem to nic a nic się niestety nie zmieniło. I tym razem choć nigdy tego nie robie napisze jeszcze pare słów o sędzinie...
Podobno p.Lubaszka sędziowała SH i w ogóle całą V po raz 1, ale musze powiedzieć że poradziła sobie świetnie. Wg mnie (choć może to tylko moje subiektywne odczucie) "czuje" rase i wybory w klasach miała naprawde trafne. I napewno chętnie pojawię sie jeszcze u niej na ringu SH :)
Gratulacje dla ZPR, Loczków ;), Joli i całej reszty oraz podziękowania za miła atmosfere no i czekamy na fotki :)[/quote]
Gosia, ale się rozpisałaś :] Wiesz co, też mi się podobało jak sędziowała p.Lubaszka :P Wybierała zupełnie tak, jak ja typowałam :)
Vivula :loveu:

Link to comment
Share on other sites

My też dopiero wróciliśmy z wystawy. W Nowej Rudzie byliśmy po raz pierwszy i choć hala mała ,ringi również to nie odczuało się ciasnoty.Organizacja bardzo sprawna :p

Wielkie gratulacje dla zwycięzców:multi:

Na BISach
III miejsce w Puppy BAY OF PASSION -jestem chwalipiętą :oops: sorry ,ale bardzo się cieszę

III miejsce JUNIORÓW dla QENN OF NIGHT

II BOG V SOCHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']My też dopiero wróciliśmy z wystawy. W Nowej Rudzie byliśmy po raz pierwszy i choć hala mała ,ringi również to nie odczuało się ciasnoty.Organizacja bardzo sprawna :p

Wielkie gratulacje dla zwycięzców:multi:

Na BISach
III miejsce w Puppy BAY OF PASSION -jestem chwalipiętą :oops: sorry ,ale bardzo się cieszę

III miejsce JUNIORÓW dla QENN OF NIGHT

II BOG V SOCHI[/quote]

Chwal się, chwal, o takich miłych sukcesach warto głośno opowiadać :)
[B][COLOR=magenta]GRATULUJEMY!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Fotki postaram się wkleić jutro.

Dla uzupełnienia wyników Faminka 4 w klasie mlodzieży:placz: ,no cóż ,bły lepsze sunie i im bardzo serdecznie gratuluję :loveu:[/quote]
Dziękujemy za gratulacje sezonem wystawowym jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani!!!
Dzięki za super atmosferę na wystawie, gratuluję pozostałym wyników i czekam na fotki szczególnie od Joli i Beatki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wszystkim dziękujemy za miłą atmosfere w Nowej Rudzie.a także za gratulacje dla Darka i Queeni:lol: :lol: :lol: .Stanąć na podium to czysta przyjemność!:multi: [/B]
[B]Co do zdjęć to jak zwykle nie jestem zadowolona:shake: ,ale prześle to co mam.[/B]
[B]Słowa uznania dla wszystkich walczących na tej wystawie!:thumbs:[/B]
[B] [SIZE=4][COLOR=red] DZIĘKUJEMY!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']My też dopiero wróciliśmy z wystawy. W Nowej Rudzie byliśmy po raz pierwszy i choć hala mała ,ringi również to nie odczuało się ciasnoty.Organizacja bardzo sprawna :p

Wielkie gratulacje dla zwycięzców:multi:

Na BISach
III miejsce w Puppy BAY OF PASSION -jestem chwalipiętą :oops: sorry ,ale bardzo się cieszę

III miejsce JUNIORÓW dla QENN OF NIGHT

II BOG V SOCHI[/quote]
Widzę, że huskie troche wywalczyły :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']My też dopiero wróciliśmy z wystawy. W Nowej Rudzie byliśmy po raz pierwszy i choć hala mała ,ringi również to nie odczuało się ciasnoty.Organizacja bardzo sprawna :p

Wielkie gratulacje dla zwycięzców:multi:

Na BISach
III miejsce w Puppy BAY OF PASSION -jestem chwalipiętą :oops: sorry ,ale bardzo się cieszę

III miejsce JUNIORÓW dla QENN OF NIGHT

II BOG V SOCHI[/quote]
[SIZE=4][COLOR=DarkGreen]Brawo dla "pudełkowych" SH!!!
Jesteście super!!!
[/COLOR][/SIZE]Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Dziś ok 4.45 nad ranem odszedł za Tęczowy Most mój Oskarek - Don Johnson Z Pierwszej Ręki ... brak słów by wyrazić pustkę jaka zawładnęła ponownie moim sercem ... :candle:[/quote]


Strasznie mi przykro.. trudno co kolwiek w takiej chwili napisać....
Moje wyrazy współczucia.....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Dziś ok 4.45 nad ranem odszedł za Tęczowy Most mój Oskarek - Don Johnson Z Pierwszej Ręki ... brak słów by wyrazić pustkę jaka zawładnęła ponownie moim sercem ... [/quote]
MONIKA TRZYMAJ SIĘ!!!!
TAK MI PRZYKRO!!! [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/sad/2/img/007.gif[/IMG]:candle:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Dziś ok 4.45 nad ranem odszedł za Tęczowy Most mój Oskarek - Don Johnson Z Pierwszej Ręki ... brak słów by wyrazić pustkę jaka zawładnęła ponownie moim sercem ... :candle:[/quote]

[*] Bardzo mi przykro :(
Nie wiem co powiedzieć w takich chwilach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Dziś ok 4.45 nad ranem odszedł za Tęczowy Most mój Oskarek - Don Johnson Z Pierwszej Ręki ... brak słów by wyrazić pustkę jaka zawładnęła ponownie moim sercem ... :candle:[/quote]


[SIZE=3][B]Moniu wyrazy współczucia-pamiętaj "ODEJŚC KOCHAJĄC I BYĆ KOCHANYM-TO WARTOŚĆ ŻYCIA"[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Dziś ok 4.45 nad ranem odszedł za Tęczowy Most mój Oskarek - Don Johnson Z Pierwszej Ręki ... brak słów by wyrazić pustkę jaka zawładnęła ponownie moim sercem ... :candle:[/quote]

Nawet niewiem co napisać:candle::(:(:-( Bardzo mi przykro:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...