Jump to content
Dogomania

Nie mogę przejść obojętnie !


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny nie obrażcie się na mnie za to co chcę zaproponować.
Ksawery ma ciepło i pełną miskę tylko nie ma domu. Ta sunia nie ma nic, śpi na cmentarzu, Może ją dać do hotelu, noce juz zimne i nie wiemy czy nie jest szczenna. Cmentarz to jej dom . Zobaczcie !

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171951[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7'][COLOR=navy]Basia -jesli macie tam taki dobry schron i opiekę w nim i karmę -psy nie są glodne -to może niech idzie do schronu ta sunia z cmentarza ? [/COLOR]

[COLOR=navy]Inne bidy np.po wypadkach czekają na ratunek A ona moze niech poczeka w schronie - ? Jak Ksawera to do jamora nie chcialaś dać ,bo kraty -ale tam jest dobrze im pod każdym względem i prędko dość znajduja domy ... To czekamy teraz -kiedy Ksawerowi ciotki z Elbląga znajdą b.dobry domek ..:razz::evil_lol: Ile ma Ksawer ogloszeń i gdzie ?? Nie ma odzewu żadnego ?? :roll:[/COLOR]
[COLOR=#000080][/COLOR]
[COLOR=#000080]Olgo, mialaś kiedyś psa w hotelu , gdzie po pewnym czasie brakuje deklarowanych kwot ? Ja niestety umowy z żadnym hotelem nie podpisze , bo znam życie .[/COLOR]
[/QUOTE]

Schronisko Elbląg przyjmuje tylko psy z terenu miasta Elbląg. Skąd ten sarkastyczny ton ?

Link to comment
Share on other sites

No przecież to nie zlośliwość żadna tylko żartem nieco i z troską razem podpytalam o innego ,wczesniejszego psa -no cos ty Basia ,nie gniewaj się proszę ..:placz::shake: A masz rację co do funduszy -może być i tak ,że zabraknie i wtedy dramat psa i ludzi też. A sunia? Nie pamietam dobrze ,czy jest z waszego terenu z Elbląga czy z innego ..nie sprawdzilam tego -jak widzisz ..przepraszam .. szukamy ratunku dla ciężko potrąconego psa -suni z Gorzowa Wlkp.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172131[/URL]
Mialam pisac o tym Ci na pw ,ale już nie zawracam glowy .
W tym mcu zabraklo mi kasy na deklaracje -niestety.Nadrobię w następnym.Tak wyszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Pies jest w schronisku dla zwierząt w Elblągu, prosić Olę lub Gosię , dzwonić do godz. 16.tel/[/QUOTE]

Basiu, ja zrobię ogłoszenie w Metrze... musi byc ktoś pod telefonem bezpośrednio, bo zazwyczaj jest spory odzew i trzeba zrobic selekcję i przede wszystkim musi ktoś odbierac. Opcja dzwonic po 16 jest kiepska - ludzie rano widzą ogłoszenie i dzwonią - wtedy jest największy odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']Basiu, ja zrobię ogłoszenie w Metrze... musi byc ktoś pod telefonem bezpośrednio, bo zazwyczaj jest spory odzew i trzeba zrobic selekcję i przede wszystkim musi ktoś odbierac. Opcja dzwonic po 16 jest kiepska - ludzie rano widzą ogłoszenie i dzwonią - wtedy jest największy odzew.[/QUOTE]


Do godz 16 !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...