Jump to content
Dogomania

Bryza odeszla za TM...badz szczsliwa tam kochana...Ecia bezpieczna w cudnym DS!


furciaczek

Recommended Posts

na moje konto weszedł przelew od Alicji ... dziękuję w imieniu p. Joli

wpłatę na karmę zadeklarowała również Ania z Poznania, Docha, i jeszcze ktoś ... ale zapomniałam kto :oops:

ja mam od dobrego duszka 50 w gotówce, ja dołożę 50
czyli juz jest 150 zł

kupię za to karmę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xmartix']a gdzie pani Jola obecnie mieszka? ma gdzie "gromadzić" te rzeczy?
ja też coś wygrzebię z szafek z domu, tylko muszę się zastanowić[/QUOTE]

Pani Jola mieszka u siasiadow ktorych nie zalalo, narazie rzeczy beda u Beatki- te najpotrzebniejsze dostanie od razu a to co moze poczekac jak znajda mieszkanie.

[quote name='Igiełka']Ja cały czas kombinuje coś z transportem i nic i myślę co tu jeszcze zrobić. :roll:[/QUOTE]

Jaka mniej wicej waga tej paczki by byla Igielko??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']na moje konto weszedł przelew od Alicji ... dziękuję w imieniu p. Joli

wpłatę na karmę zadeklarowała również Ania z Poznania, Docha, i jeszcze ktoś ... ale zapomniałam kto :oops:

ja mam od dobrego duszka 50 w gotówce, ja dołożę 50
czyli juz jest 150 zł

kupię za to karmę[/QUOTE]

Dziekuje Fioneczko!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']prawdopodobnie razem z anią z poznania podjedziemy do bogatyni z zebranymi rzeczami dla rodziny eci i innych w potrzebie. jeśli drogi bedą przejezdne oczywiście.[/QUOTE]
Dziewczyny, czy w takim wypadku mogłabym podrzucić paczkę do Was? tylko ja w sobotę wczesnym rankiem wybywam z polski...

W paczce już spakowane:
2 poszwy na kołdrę
2 poszewki na poduszki
prześcieradło
2 ręczniki małe
2 ręczniki kąpielowe
sandałki 37
baleriny 37

Agaga - mam nadzieję, że się zgadamy do jutra ;) jak nie, to dam zarobić poczcie :mad: ale chyba nie będzie innego wyjścia (firmy kurierskie działają tylko do 17tej przeważnie :shake:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']a gdzie ja -Słupsk- mogłabym wysłać paczkę ? nie będzie ona wielka (jakiś staniczek, skarpetki, bluzeczka... i coś jeszcze)
od razu piszę, że żadnej zbiórki w Słupsku robić nie mogę, bo planuję wyjazd.. pod koniec tygodnia/w przyszłym tygodniu..[/QUOTE]

[quote name='Igiełka']Furciaczek az wstyd się przyznać ale nie mam wagi w domu nawet łazienkowej- tak orientacyjnie od 25-30kg.[/QUOTE]

Zapytajcie fioneczki ile by kosztowala wysylka do niej ( wczesniej bylo info o tym zaraz wkleje gdzies do pierwszego posta).
Zreszta ona tu zaraz zajzy i napisze, z tego co pamietam to nie byla to duza kwota.

Link to comment
Share on other sites

a z tym staniczkiem, to czy wiemy jaki rozmiar biustu ?.... przepraszam za takie pytanie, ale miałam taki pomysł, aby właśnie też staniczek wysłać....
i ile lat ma ta Pani, bo zastanawiam się nad kremem do twarzy...
ja dam jeszcze:
- sukienkę (za kolano) letnią
- żakiecik taki sztruksowy
- spodenki krótkie ciemnozielone damskie
- spódniczkę letnią
- płyn do naczyń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']a z tym staniczkiem, to czy wiemy jaki rozmiar biustu ?.... przepraszam za takie pytanie, ale miałam taki pomysł, aby właśnie też staniczek wysłać....
i ile lat ma ta Pani, bo zastanawiam się nad kremem do twarzy...
ja dam jeszcze:
- sukienkę (za kolano) letnią
- żakiecik taki sztruksowy
- spodenki krótkie ciemnozielone damskie
- spódniczkę letnią
- płyn do naczyń[/QUOTE]

Jutro zapytam, dzisiaj juz nie bede dzwonic...trzeba oszczedzac baterie w tel bo tam problemy z pradem ;/
dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"][COLOR="#ff0000"]jeszcze raz info odnośnie wysyłki[/COLOR][/SIZE] ... jeśli ktoś ma do przekazania dary dla P.Joli lub karmę dla zwierząt

firma w której pracuję ma podpisaną umowę z Kolporterem - paczka do 30 kg o wymiarach których trzy boki nie przekraczają 210 cm to koszt ok 19 zł
z tym że paczki musiałyby trafić do mnie do firmy a dopiero ja zawiozłabym je do Bogatyni znaczy do Beaty i Sławka bo taki jest chyba plan

jesli to dobrre rozwiązanie to możemy tak zrobić

dowiadywałam się ostatnio jakie są ceny przesyłek w innych firmach ... najtaniej to 50 zł, wiekszość firm kurierskich nie współpracuje z osobami prywatnymi




Edit : wyglądałoby to mniej więcej tak
podałabym adres str na której składa się zamówienie
osoby chętne do wysłania paczki musiały by złożyć zamówienie podając adres doręczenia do miejsca w którym pracuję / na moje konto wysłać kwotę za paczkę żebym mogła później za nie wszystkie zapłacić
ja zebrane paczki zawiozę osobiście do Beaty (nieodpłatnie, tylko w ten sposób póki co mogę pomóc)
na wątku wstawiłabym rozliczenie z transportu przesyłek (szef zadeklarował że część płatności za paczki może wziąć na siebie, tak więc jakaś suma by została z pieniędzy przelanych na płatność)
można by przekazać te pieniądze na karmę dla psów np

wyglądało by to jednak tak

osoba chętna do wysłania paczki "przeze mnie" musiałaby złożyć zamówienie jednak na mój adres mailowy (nie przez str firmy)
informacje w mailu:
1. Osoba nadająca
2. przybliżona waga (paczki do 30 kg mają cenę ok 19 zł cięższe są dużo droższe)
3. Paczka musi mieścić się w wymiarach 210 cm (dodajemy trzy boki) powyżej cena wzrazta bo gabaryt sobie liczą
4, kiedy paczka będzie gotowa do odbioru
5. co znajduje się w paczce : art. spozywcze, art przemysłowe, odzież

na paczce adres nadawcy i odbiorcy (moja firma)

w mailu zwrotnym podam adres firmy i nr konta do wpłaty za przesyłkę

mój adres mailowy [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Watacha, Grosziwo dziekujemy!!

[B][I]Lista darow rzeczowych[/I][/B]

[B][U]RENIA[/U]- 2 śpiwory ,łóżko polowe,mata do spania ,kołderka cienka,2 poduszki,kocyk dla Eci,Proszek persil-chyba z 5 kg,skarpety,piżama dla Pani Joli i Bartka ,kilka sztuk ręczników,koszulki dla Bartka ,kurtka p/deszczowa P.Jola,Polar Bartek,Pani Jola 2plecaki mały P.Jola,większy Bartek ,adidasy ,buciki,dla Pani Joli-nie mam dla Bartka.

[U]FALLA[/U] - plecak do szkoły,przybory typu długopisy ołówki itp .zeszyty, czajnik elektryczny, kubki, 2 torebki,kuferek na kosmetyki,kosmetyki do malowania się,kosmetyczki,kozaki nr. 38 może sie to P.Joli przyda,świeczki bo nie wiem jak z prądem ,troche chemii typu mydął szampony,kupiliśmy tez majtasy,obrusy,poszewki na posciel,cierki,rękawiczki jednorazowe

[U]ADAB[/U] - worek karmy dla Eci i kota, ubrania dla P Joli ( swetry, moze buty) itp.

[U]GINGER_GG [/U]- makrony i gorące kubki i trochę środków czystości, ubrania, moze jakies buty sie znajda, trochę tabletek przeciwbólowych i od biegunki oraz plastry i wodę utlenioną.

[U]ROMA-E [/U]- środki czystości i higieny ( proszek do prania, płukania, mycia naczyń, podłóg, mydło, krem itp...) konserwy, buty,koc, koldra, ubrania
[U]
LADY FINA [/U]- kilka ubrań dla p. Joli jakieś spodenki i spodnie oraz spódnicę , ręcznik , nowe zasłonki ,trochę gumowych rękawiczek , mydła , szampon , żel pod prysznic , 2 gąbki , herbaty i kawę , jedzonko dla kota (purina), makarony, platki, czekolady,rękawiczki robocze oraz skarpetki , zeszyty, dlugopisy.

[U]ANKUSIA[/U] - ubrania i zeszyty, długopisy, torbę, garnki, talerze.

[U]DELICJA1798 [/U]- posciel, suchy prowiant, jedzonko dla szynszylka

[U]RABBITCOM [/U]- jedzonko dla Eci, ubrania

[U]AKROKSA[/U] - pościel, oliwa, soiki z żarełkiem, rękawiczki, żel pod prysznic, cuś do wc, plyn do podlogi sztuk 2. rekawiczki lateksowe 100 par, ściereczki gazowe (przyadza się do sprzątania), herbata, obroza dla Eci

[U]MALIBO57 [/U]- w trakcie pakowania :)

[U]AGAGA21[/U] - ?? ( cos bylo odgzebac nie moge, chyba spiwor:shy:)

[U]RADUNIA[/U] -
2 poszwy na kołdrę
2 poszewki na poduszki
prześcieradło
2 ręczniki małe
2 ręczniki kąpielowe
sandałki 37
baleriny 37

[U]GOLF[/U]- kozaki jesienno zimowe zalozone kilka razy,torebke damska na ramie , kilka polarów i swetrów, wiekszość załozona raz, kilka par jeansów,t-shirty,sweterki,koszulę nocna,dwie pary nowych majtasow itp itd..Dodatko dwie kurtki na sezon jesienny,apaszki, reczniki,firanke,dwa komplety zasłon, poszewki na jaśki,nowy zapakowany komplet kawowy, i nowy zapakowany komplet szklanek,mop, sznurki do prania
[U]
LILUTOUSI[/U] -buty (czekamy na kogos z Wrocawia)

[U]CLOCKWORK[/U] - bielizna ( czekamy na rozmiar)

[U]ANDZIA69 [/U]- koldra, posciel

[U]IGIELKA [/U]( szukamy kogos kto moze z Rypina odebrac)

[U]LARA_[/U] - UBRANIA

piżama 36-38 ,bluzka zapinana niebieska rękaw 3/4 36-38 ,spódniczka 34-36 (może komuś innemu się przyda)
sukienka letnia 36-38, spódniczka 34-36 (może komuś innemu się przyda)
sukienka 36 (może komuś innemu się przyda)
spodnie wizytowe czarne w paseczki 36-38 , spodnie brązowe na kant 36-38
spodnie 3/4 36-38 , bluzka letnia fioletowa 36-38
spódniczka różowa bardzo ładna w ogóle nie noszona, z podszewką 36-38
krótkie spodenki zielone materiałowe (może komuś innemu się przyda)
rybaczki niebieskie 36-38 , spodnie czarne 3/4 36-38 ,krótkie spodenki 2 pary 36 (może komuś innemu się przyda) , bluzka bez rękawów 36 (jak wyżej)
2 bluzki z terranovy, ładne, 36-38 ,bluzka czerwona bez rękawów 36- 38

PRZYBORY

blok notatnikowy A4 mazaki kredki zwykłe i świecowe piórniki małe zestaw długopisów

DLA ZWIERZĄT

2 kolby wapienko 2 zawieszane miseczki metalowe małe miękkie posłanie

TOREBKI/ TORBY

torebka biała torebka jeans torebka czarna torba duża z avonu czarna
torba przez ramię niebieska (może być do szkoły) ładna wizytowa beżowa torebka

BUTY

klapki czerwone ze skórki 40-41 (może komuś innemu się przyda)
klapki 40 - 41 (może komuś innemu się przyda)

KOSMETYKI

tusz do rzęs

POŚCIEL/ PODUSZKI

poduszeczka mała przytulanka

[U]GRZENKA [/U]--koc polarowy nowy,
-krótka kurtka jesienna 36/38,
-cienki płaszczyk letnio-jesienny 36/38,
-spódnica czarna Atmosphere 38,
-letnia zielona sukienka New Look 38,
-dzianinowa letnia sukienka 36/38,
-czarna bombkowa spódnica -większe 38-nowa,
-kolorowa dzianinowa sukienka Vila 36/38-nowa,
-cienkie letnie przewiewne spodnie białe,
-czarna koszula elegancka z Terranovy-nowa-36/38,
-spodnie New Yorker czarne dżinsy - nowe -36,
-dresy białe Lonsdale - rozm.10/38, o dł.3/4,
-rybaczki dzinsowe rozm.36,
-czarne bojówkowe spodnie New Look roz.36,
-moherowy zakładany sweter BIK BOK, rozm36/38,
-biały, gruby sweter Zara rozmM,
-cienki czarno-srebrny sweterek -nowy rozm.S,bardz elastyczny,
-biała dresowa bluza LONSDALE rozm.10/38,
-brązowy, cienki sweterek rozm.s/m,
-popielaty włochaty, cienki sweterek rozm.ok36,
-czarny zakladany sweterek rozm.M, elegancki,
-cieniutki sweterek ażurowy Tally Weijl rozm.S,
-długi, pomarańczowy sweter rozm.na oko 36-38,
-czapeczka brązowa nowa damska,
-1 x stopki damskie, nowe,
-5 x damskie, nowe stringi 36/38 Atmosphere,
-2 x nowe koszulki Tally Weijl 36,
-1 x czarny top,
-1 x brązowa bluzka 36,
-1 x różowy top haftowany,
-1 x letnia tunika na ramiączkach rozm.S
-1 x bluzka koszulowa CHEROKEE rozm.38,
-2 x zielona tunika, 1 x brązowa,
-bluzeczka w kwiatuszki New Look 38,
-bokserka Reporter rozm.M, bluzka George pomarańczowa rozm."M.

[U]ELA40 [/U]-kołdra nowa koc nowy firany dwa razy uzyte
z ubrań troche bluzki garsonki rozmiar 36-38 malutko uzywane prawie jak nowe
[U]
FURCIACZEK [/U]( i cala rodzika furciaczkowej)- ubrania, srodki czystosci, makaron, ryz, kawa, herbata, jakies ciasteczka itp , laptop, apteczka, parasol, poszewka na posciel , kilka kobiecych drobiazgow, cienkie rajstopy, skarpetki, krem do rak, dezodorant,...i co tam jeszcze przyniosa

[U]PANI KLAUDIA Z LABKOWEGO FORUM-[/U] smycz rogz,Miski stalowe Frontline na pchły ( myślę że się przyda po powodzi a mam jeden zbędny chyba od 30 kg) koszulki (co prawda rozmiar 36 ale może będą ok.)kurtka posłanie dla psa jakieś garnki , miski ręczniki koc torebka damska torba podróżna (lekko zużyta ale może się przyda) kosmetyki (szampon, mydło ) szampon dla psa szczoteczka i pasta do zębów wilgotne chusteczki czajnik elektryczny, Rękawice , ścierki , gąbki , jedzonko dla kociatego i szynszyla, sweterki itp

[U]ELIG [/U]-2 poduszki, 3 koce,2 reczniki, 3 sciereczki do naczyn,gabka do mycia,proszek do prania-9kg, mydla w kostce, szczoteczka do mycia zebow,plyn do kapieli Dove, krem Dove, chusteczki higieniczne i jednorazowe,wata, szampon,gabki zmywaki do kuchni, sciereczki zmywaki do kuchni, Domestos,karma sucha 15 kg , sucha karma Hill'sa 12 kg, obroza, smycz, przysmaki, zabawka. Kawa, herbata sypka i ekspresowa,chalwa w puszce, czekolada...

[U]ASIACZEK-[/U] karma dla psów - 3 kg Profilum
smyczka, obróżka
długopisy
płyn do mycia naczyń
mydło w płynie
t-shirt
komplet do kawy
olej
przedłużacz/rozgałęziacz
... i na pewno jeszcze coś. zobaczymy

[U]XMATRIX -[/U] - sukienkę (za kolano) letnią
- żakiecik taki sztruksowy
- spodenki krótkie ciemnozielone damskie
- spódniczkę letnią
- płyn do naczyń

[U]IWONA_C[/U] - szklanki, filizanki , slodycze, sr czystosci, kosmetyki, plastry, bandaz, tabl p. bolowe , woda uteniona itp ,jedzenie

[U]OLIROB[/U]- Karmę , kolby oraz miskę dla szynszyla
Karmę oraz miskę dla kota ( karma idzie w innej paczce bezpośrednio ze sklepu)
Kasza, Ryż , herbata, kawa
Worki na śmieci, rękawiczki, ścierki do podłóg
Konserwy , zupki
Zeszyty, piórnik, flamastry, itp

[U]AGNIESZKAH i KAGO (nasze W-wskie oddzialy specjalne):thumbsup: )[/U] - ciagle trwa zbiorka lista po zakonczeniu










Sprawdzic prosze czy kogos/czegos nie pominelam...









[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]WPLATY NA KONTO

Agnieszka J - 100zl
Diana.W - 200zl
Joanna i Adam O. - 50zl
Renata K - 500zl
Katarzyna T - 12zl
Kasia K i Jozef S - 500zl
Agata P. D. - 150zl
"Regrama" - 600zl
Gracjan G. - 100zl
Sylwia Joanna B- 50zl
Malgorzata L. B. - 500zl
Elzbieta H. - 100zl
Anna Modesta G. - 200zl
Wieslawa M. W - 1000zl

Razem = 4062 zl


[SIZE="4"]Prosze sprawdzic czy sie nie pomylilam!![/SIZE]






[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli sąsiadka się wyrobi, to do mojej paczki dorzucę jeszcze kołdrę, 2 koce, ciuszki dla dzieci, może jakieś jedzenie...Ale to będę wiedziała na 100 % dopiero wieczorkiem, jak sąsiadka wróci z pracy i pozałatwia inne sprawy (jest w trakcie zmiany mieszkania).
Moja paka juz jest gotowa, dorzucę jeszcze tylko jakies drobne zakupy z dzisiejszego wypadu do Galerii.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dziś wracam do domu i szukam co mogę oddać. Na pewno jedne nowe spodnie rozmiar 38/40, nowy stanik 75B. A może warto by zrobić wyprawkę szkolną? Zrzucilibyśmy się po 5 zł i nakupowali artykułów pod koniec sierpnia, ceny spadną na łeb na szyję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...