Jump to content
Dogomania

Nie mam oczka, chcę mieć domek... Cudny spanielek w DT -WARSZAWA. JUŻ W NOWYM DOMKU!


Asia & Ginger

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Stelka']postaramy się nowe fotki w najbliższą sobotę, obiecuję:cool3:[/quote]

NO TAK, OBIECAŁAM I SŁOWA NIE DOTRZYMAŁAM:oops: BARDZO PRZEPRASZAM, ALE BYŁO TAKIE ZAMIESZANIE W SCHRONISKU, ŻE Z NICZYM NIE NADĄŻALISMY. NADROBIE TEN BRAK W NAJBLIŻSZY WEEKEND A TYMCZASEM Z POPRZEDNIEJ SESJI MAM JESZCZE TAKĄ FOTKĘ
[IMG]http://images37.fotosik.pl/205/83a5779a1fabfed2med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Przed chwilą zadzwonił do mnie bardzo fajny domek z ogłoszenia na allegro, domek jest z Przemyśla[/B]
[B]Domek miał sunię cockerkę ale tylko dwa lata, bo niestety bardzo chorowała, nawet krew przetaczali psinie ale nie pomogło:-([/B]

[B]Domek jest baaardzo fajny już z samej rozmowy mieszkanie w bloku 60 m2, Snoopy prawie nie zostawałby sam, bo oni wiedzą, że spaniele już tak mają, że nie lubią być same, a oni potrafia się tak zorganizować aby pies nie zostawał sam lub wszędzie jeździł z nimi. Spanie Snoopy miałby zapewnione z pięcioletnią córką w łóżku, która bardzo kocha zwierzęta i bardzo tęskni za swoją przyjaciółką.[/B]

[B]O ewentualnej adopcji Snoopiego zadecyduje dziś mąż, który jeszcze nie wie, że mama z córką już pieska kochają (a najbardziej za to, że jest taki biedny i że musi siedziec w schronisku)[/B]

[B]Wieczorem będą dzwonić z potwierdzeniem. Bardzo mocno trzymajcie kciuki:multi:[/B]

[B][COLOR=seagreen]P.S. Mam jedną prośbę, nie wpisujcie w ogłoszeniach, że pies ma 4-5 lat bo on ma napewno 5 albo nawet bliżej 6, nie chciałabym aby ludzie byli zaskoczeni gdy w karcie i książeczce psa zobaczą info weterynarza, że pies jest starszy niż mysleli (różne bywają reakcje ludzi)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

szukamy...szukamy i nie tracimy nadziei:multi: dziś znów ktoś się ze mną skontaktował, tymrazem z Olszyna. Narazie była to mało zobowiązująca wymiana meili ale to znaczy, że nasz Snoopy podoba się i że fajny domek to tylko kwestia czasu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...