Jump to content
Dogomania

Franka12345

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

About Franka12345

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 1. Dzień dobry.

   

  Dwa lata temu pisałam prośbę o usunięcie mojego konta wraz ze wszystkimi zamieszczonymi przeze mnie postami. Konto nadal działa. Ponownie proszę o usunięcie konta. Pozdrawiam F

 2. Franka12345

  Yorki seniorzy min. 8lat-wymiana doświadczeń.

  .................
 3. Franka12345

  ANF Holistic Fish and Potato

  Karma zdecydownie słuzy moim psiakom. Zdecydowanie polecam. Skład ma rewelacyjny, a mianowicue nie zawiera sztucznych konserwantów no i na pierwszym miejscu wymienione jest mięso a nie jakies mączki czy ryz. Minusem jest cena.
 4. Franka12345

  Yorki seniorzy min. 8lat-wymiana doświadczeń.

  .........................
 5. Franka12345

  ANF Holistic Fish and Potato

  Czy ktoś ma doświadczenie z ANF holistic fish and potato? podaję sklad bialko 24%, tłuszcze 15%, węglowodany 38% link do składu [URL]http://www.krakvet.pl/holistic-fish-potato-p-13851.html[/URL]
 6. Franka12345

  .

  Moja sunia(aktualnie 14 letnia) jest 5 dni po zabiegu sanacji jamy ustnej(ultradżw. ściaganie kamienia, fluoryzacja, woskowanie), który wykonano w klinice na Bemowie. zabieg przeprowadzała dr Jodkowska. Nad znieczuleniem czuwała dr Procyszyn. Sunia mimo zaawansowanego wieku ma czyste i zdrowe wszystkie zęby,no i świeżutki oddech a ostatnie miesiące nie było z tym najlepiej (mimo regularnego mycia pastą orozyme)
 7. Franka12345

  Purina pro plan

  A to jest szczenię?
 8. Franka12345

  Borelia - jakie testy najlepsze?

  Borelioze u ludzi moim zdaniem powinno leczyć sie na podstawie objawów k - bardzo dokładnego wywiadu klinicznego, popartych testami,( nie zawsze) które nigdy nie dają 100% pewności.W Polsce ale i w innych krajach boreliozę zaczyna sie leczyc głównie na podstawie testów(NFZ ale i olbrzymia liczba lekarzy prywatnie) takie sa odgórne rekomendacje i zalecenia.(Chyba,że wystąpił tzw.rumień wędrujący ale tu też lekarze dają rózne zalecenia odnośnie leczenia.)Jest to kwestia sporna od wielu lat tzw spór nazywając go w skrócie IDSA a lekarzy ILADS o tym mozna poczytać l ze strony [URL="http://www.borelioza.org"]www.borelioza.org[/URL] link czyt tu [URL]http://docs.google.com/Doc?id=dfs9jh96_6dw84gjcg[/URL] co do czułości testów. testy na obecność przeciwciał Borelia Test Elisa,Test Western-blot,PCR i inne -szczegóły dotyczące testów (czułośc wiarygodnośc itp)strona 2,3 i 4 poradnika dla pacjenta podaje link [URL]http://www.borelioza.org/artykuly/poradnik.pdf[/URL] Hipochondrykom radzę nie czytać.:eviltong:Ale tylko im. Borelioza to choroba ogólnoustrojowa i może zaatakować każdy organ, każdą część ciała(stawy,nerki, serce,mózg,rdzeńkręgowy itp....) POzdrawiam A.
 9. Franka12345

  Hemobartonelloza u psów

  N
 10. Franka12345

  Dziwna morfologia-odwodnienie czy czerwienica???

  [quote name='Vesna'
 11. Franka12345

  Jaką rasę psów lubicie najbardzie?

  Nawiązując do poprzedniego mojego postu. Przyznaję ,że takie podejście bardziej rozwija sie (coraz bardziej) u mnie z wiekiem. Także kochani dogomaniacy uważjcie żeby i Was nie dopadła ta DOGOMANIAAAAA..........:lol:
×